• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

30. marca 2017 
@goralenka no ale asi budeš musieť jeden test ešte kúpiť :wink: bodaj by
7. apr 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alicag som rada ze mam tuto fazu uz za sebou
7. apr 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 mne cyklus blbne stale..ale zvycajne nepridu vobec.... len nechapem to spinenie na 27 DC.. ale neriesim.. kupim ho najskor o dva tyzdne ed tie bolesti podbruska neprejdu....ale nemyslim si, ze som tehotna.. to by uz co bolo, aka hra osudu?
7. apr 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tortelinka ty si už v poradovníku?
7. apr 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alicag este nie, len v priprave
7. apr 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@goralenka Osud je osud.
@goralenka hm.. ja som testy ani nestihla kúpiť.. mrcha prišla vždy skôr ako som začala vôbec dúfať (25-26 deň)
@alicag po tom vsetkom? nie nie, ja som nachystana, ze chcem adoptovat..a basta :grinning: ja uz snivam o tom, ze si to malicke proste prinesiem domov, ako ho budem zoznamovat s rodinou (a aki budu soknuti :grinning: ) ale uz vobec v mojich snoch nefigurujem ako bruchata knisajuca sa s bolestami chrbta :grinning:
7. apr 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 buď rada....je hrozné dúfať, keď ti to mešká týždeň :pensive: ja mám radšej, nech príde skôr :pensive:
7. apr 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@goralenka u mňa ešte hej... bruchatá knísajúca a šťastnáááá
7. apr 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alicag neviem, či ťa môžem sklamať :pensive: ale myslím, že jedna kočka zo Žiliny tu čakala na bábo 3 roky :pensive:
7. apr 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 aj tuto fazu mam za sebou
@tortelinka Tešim sa na prípravu som zvedavá ,že ako to tam bude a čo sa dozvieme alebo oni o nás?
@alicag budu sa ta vselico pytat...
7. apr 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana
@dadenka1
mne dlhe roky len po vyvolavacke.. takze som dufala kazdy mesiac.. a nikdy nic.. a po poslednom KET v novembri mi viac menej chodia pravidelne.. slabe ale chodia, nechapem to
a tento mesiac 27. den spinenie, potom nic a teraz som 31 a podbrusko ma boli jak svina.. ale mozno sa len nevedia rozbehnut, bohvie.. skutocne si nemyslim, ze po tom vsetko, by som bola tehotna
7. apr 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby...aj tak je to nespravodlive...vacsina sa snazite, dufate...a mne stacilo vynechat jednu tabletku a mam adelu...najstastnejsi omyl na svete:slight_smile:
7. apr 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@goralenka tak drzime palce...daj vediet
7. apr 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka :frowning2: ... verím.. ja ešte dúfam...
@suezana Tak toto niéééééééééé .Ja by som chcela tak do troch rokov.
@lussy666 ha ale berieme z toho to pozitivne - vies, ked po niecom velmi tuzis, mozno si to dokazes vychutnat az po rokoch tuzenia tak naozaj... nez ked sa to stane "omylom" :wink:
(viem, nemusi to byt pravda, ale nechcem to pocut, to je jedine, co ma uz roky drzi nad hladinou :grinning: )
@lussy666 to fakt? :confused: zabudla si užiť 1 tabletku z HA? :confused: ja každému tvrdím, že to nič :sweat_smile:
@lussy666 hm.. a ja tabletky nikdy ani len neovoňala...
@suezana Keď Pán Boh chce, aj motyka vystrelí
7. apr 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. apr 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 ani ja.. nikdy :grinning: co ja som usetrila na HAK a co som usetrila na tamponoch v obdobiach ked sa mi nic nechcelo riesit a na vyvolavacky som chodila raz za pol roka! :grinning:
@alicag inak aj my tak máme v požiadavkách....ale keďže čakáme v poradovníku ako na bábo, tak už si zvykám na myšlienku, že to bude malinkaté :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@dadenka1 áno, Boh vie.... :dizzy_face:
7. apr 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka No dufam,že to bude v pohode a budeme tam chodiť s chuťou. :wink: Ja už teraz vidím malinkého v postielke už mi to dobre ...... :grinning: Ale nevadí
7. apr 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@goralenka nieco pravdy na tom bude...:slight_smile:
@suezana veru, len jednu malu ruzovu....a inak dovtedy som si to myslela aj ja, ze to nic.....ved aj tak doteraz neviem ako sa to, co sa to.....:slight_smile: deti som neplanovala, a pravdu povediac ani nechcela...vsetko je ale ako ma byt...:slight_smile:
@dadenka1 to je to nespravodlive...tak velmi by som vam to vsetkym dopriala...
7. apr 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alicag zvladne sa to, neboj
7. apr 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok