Aký je postup pri adopcii?

peta1223
11. okt 2015

Dobrý deň chcem sa informovať z manželom chceme babo ale nedari sa nám preto chceme si adoptovať babo ako máme postupovať?
Vopred Ďakujem

mata71
11. okt 2015

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku...ahoj tu Ti mile rada odpovieme,všetky žienky,,a dočitaš sa tam všetky podstatné otázky a samozrejme na ne odpovede... a vela vela príbehov .vitaj...lebo otázku len dať je vemi velmi málo čo sa týka problematiky adopcie,,,je to proces na dlhšie...

lieky
17. nov 2015

ano na dlhšie ja som v zozname žiadateľom skoro 5 rokov a ozvali sa mi z úrada 1x a to s úplne niečim iným ako sme v návrhu uvádzali.
vie mi niekto poradiť čo môžem robiť ak na mňa úrad kašle a všetko to trvá príliš dlho

loginexistuje
17. nov 2015

@lieky bud si upravis poziadavky na dieta, alebo teda mozes skusit aj neziskove organizacie ako je Usmev ako dar alebo Navrat a pozriet sa do spisov deti cakajucich na nahradnu rodinnu starostlivost... co ale nema zmysel pri velmi striktnych poziadavkach na dieta.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre