Kamarátka chce dať dieťa na adopciu

nikamihoo
20. okt 2017

Bola u mňa kamarátka čo má dve deti a čaká 3 a to chce dať na adopciu ale tie dve si chce nechať .. takže ja neviem čo som jej mala povedať lebo není v najlepšej situácii .. a pýtala sa ma že či jej môžu zobrať tie dve keď sa jedno na adopciu... A ja nechápem na čo si to dieťa robili keď ju chlap opustil kôli inej...

mon_soon
20. okt 2017

Malo informácií...ale ja by som ju podporila v akomkoľvek rozhodnutí,prebrala to s nou zo všetkých uhlov a podržala ju...ak nechce ísť na interupciu,čo je úctyhodné tak minimálne spraví šťastným niekoho kto po dieťatku túži a nemôže mat...

nikamihoo
autor
20. okt 2017

Len na interupciu je neskoro za mesiac má termín... Ja ju nesudim len sa bojím že jej kôli tomu zoberú tie dve deti o ktoré sa pekne stará....

catherinah
20. okt 2017

@nikamihoo nezoberu. Urcite nie kvoli tomu, ze dala tretie na adopciu.

nikamihoo
autor
20. okt 2017

Ďakujem za pomoc lebo ona je starostlivá len sú trošku zle na tom..

janickacrazy
20. okt 2017

@nikamihoo Prečo by jej mali zobrať tie 2 deti kvoli tomu? Pokiaľ sa o ne vzorne stará, tak určite nie. Hlavne jej bud oporou, lebo to musí byť pre nu veľmi ťažká situácia.

nikamihoo
autor
20. okt 2017

Ja viem že je... Ja keby mám ako tak jej pomôžem ona to vie ale sama mám toho dosť a neviem čo skôr.. vždy som tu bola pre ňu a vždy jej pomôžem keď budem môcť 🙂

evak12
20. okt 2017

@nikamihoo tvrdis,ze je starostliva matka,to jej nebude dat dietatko prec,az tak je natom zle?prajem jej aby si to dobre rozmyslela ...

nikamihoo
autor
20. okt 2017

Vieš ona býva v podnájme a má 260€ raz začas jej posle hente 50eur aj to málo kedy... Vecičky pre malich zháňa kade tade a radšej sa im ako sebe... Ale keby nemajú takého otca ako majú...

evak12
20. okt 2017

*ľuto

deti95060810
21. okt 2017

ja by som za ten čas kým sa ona pozviecha skúsila jej pomôcť s deťmi.... zobrala resp. pomohla s tými staršími...

nikamihoo
autor
21. okt 2017

Tak ja to mám teraz tiež zložité ale vždy keď sa dá tak jej pomáham...

iwanka222
21. okt 2017

@nikamihoo A najst nejake ine riesenie? Nema rodicov? Alebo rodinu ktora by jej pomohla na nejaky cas? Je to moj nazor ale ja osobne by som nedokazala zit s pocitom ze moje dieta nie je pri mne ale ze ho vychovavaju cudzi ludia. Alebo aj keby som mala ist na cas do krizoveho centra ale dietata by som sa nevzdala nikdy. V kazdom priade drzim palce aby ste nasli spolocne lepsie riesenie.

pininka
22. okt 2017

Radsej by som ju zobrala niekde do krizoveho centra. Ak uz deti ma, bude si to do smrti vycitat. Chapem jej problem, ale ako zvoli matka,ze toto dieta si necham a toto uz nie. Pre mna uplne nepredstavitelne. Radsej by som v okoli, v spolupraci s obcou, alebo mestom vytvorila zbierku a pomohla jej takto.

iwanka222
22. okt 2017

@pininka Suhlasim ja cakam len prve babatko sice ale neviem si predstavit svoj zivot bez maleho. Tiez navrhujem radsej krizove centrum alebo ani ta zbierka nie je zly napad a dalsia vec bude mat narok aj na vyzivne a vlastne po troch rokoch sa moze zamestnat. Vecicky pre babatko sa daju aj zohnat. Plienky kedze nema nazvys peniazky tak kupit latkove a radsej prat ako vyhadzovat peniaze na jednorazove. Dojcit bude urcite nejaky cas. Kozmetika pre babatko nemusi byt ta najdrahsia nie vzdy najdrahsie je aj najlepsie.

iwanka222
22. okt 2017

Myslim ze na prve tri deti dostava zena prispevok od statu nejakych 800€ tak nakupit za cast z peniazkov nejake potreby pre babatko aby na cas mala pokoj co ja viem napr. s kozmetikou pre babo.

ollynka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobricek1979
11. dec 2018

@nikamihoo môžem sa opýtať a prečo čaká tretie to je od bývalého terajšieho, alebo ako?

bobricek1979
11. dec 2018

@nikamihoo jaj prečítala som poslednú vetu a teda ten čo s ním čaká to tretie nejaví absolut záujem? Ale tak mala radšej na zaciatku inak premýšľať teraz urobí toľko ľudí nešťastnými a chúďa to ešte nenarodené bábätko

martinka150
13. aug 2019

ako dopadla kamaratka?

nela82
5. okt 2019

@nikamihoo dala to dieta na adopciu??

nela82
5. okt 2019

@martinka150 autorka uz nema ucet..zjavne pisala o sebe.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre