Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Tak a sme tu. S uderom polnoci...
bubi35
26. jún 2009
no vidiš ake to tu mame pekne len prid 🙂
janula_nz
26. jún 2009
laurika sa bude tesit. prideme urcite. len nech je pekne pocasie
janula_nz
26. jún 2009
pisal mi drahy zo sudanu, ze mal navstevu uz v izbe. dvoch hadov, kopu netopierov a skorpiona 😕 ach, nech sa len vrati cely domov 😞 to su teda nervy aby som toho nemala malo
magimary
26. jún 2009
moje nervy, jani! :-o
nech už sa Ti to zastaví... |-|
ach...
cairka
26. jún 2009
ty brdo, to sú hostia...chápem, že máš nervy
bubi35
26. jún 2009
ty kokso.Tak ja zbadať hadov tak už som v polovici cesty preč.......tak by som metošila 😃 .Kedy ma prisť domov?
janula_nz
26. jún 2009
jaj bubi az v oktobri. ved neni prec ani dva tyzdne 😞 a mne to pripada ako vecnost. no vraj sa vratil na zaciatok civilizacie. toto este nevidel, co tam je. krasna krajina ale chudoba o akej sa nam aninesnivalo.
bubi35
26. jún 2009
hmmm to je ako ked ja som bola v rumunsku ked som bola ešte decko.Byval mi tam ujo.Chodili sme pre chleba zo sesternicou na pridel-na listky.Elektriku tam o piatej večer vypinali a ja som to vtedy vobec nechapala.Teraz ti poviem tažky život tam mali...
najjulinkaautor
26. jún 2009
Joj mne sa rybky aj snivať budú... Neviem či nenechám to tak už.. .už len domalujem načaté a hotovo |-| :-N 8-(
janula_nz
26. jún 2009
prvu smsku co mi poslal bola taka, ze je tu krasne ale je noc a nic som este nevidel, neni elektrina :-N bolo mi to smiesne lebo clovek si neuvedomi, ze niekde inde take vymozenosti nemaju.
janula_nz
26. jún 2009
co malujes rybky na stenu?
bubi35
26. jún 2009
no idem ja do sprchy a do postielky....bru nocku želam...
janula_nz
26. jún 2009
bubi dobru noc. kedy drobce vstavaju?
najjulinkaautor
26. jún 2009
janula ano... rybky na stenu
magimary
26. jún 2009
juli, hoď fotečky svojho diela... 😉
rybky Ti "zožrali" aj prvesntvo na strane 100 😃 😉
magimary
26. jún 2009
babky, hoďte nejakú radu na bolesti ucha...
nič mi nezaberá... 8-(
a bolí ma to strašne...
nejaký babský recept...,pls... 😞
cairka
26. jún 2009
a ste čítali, že už netreba novú tému ak je 10 000 príspevkov? takže môžme teraz vyhlásiť súťaž o stranu 444 😃
magimary
26. jún 2009
jáj, akurát som to teraz išla napísať!!! 😃
najjulinkaautor
26. jún 2009
cairka čítali
cairka
26. jún 2009
magi, cesnak do gázy a do ucha na noc 😉 . ale ak ťa bolia aj zuby a sánka, či ti to nejde od zubu :-|
najjulinkaautor
26. jún 2009
ale aj 666 a aj 1000 a aj 1 000 000 bude pekné číslo 😃
mixka
26. jún 2009
magi, cesnak do ucha, zabera 100%
najjulinkaautor
26. jún 2009
cairka to je babská rada pre slobodné... však s nou nikto nebude kciet na posteli ležať.... :-N 😎
najjulinkaautor
26. jún 2009
Moj nejaký praprapradedo či kto z rodiny vravel (proste sa to traduje u nas): "Jedz cibulu - nebude k tebe chodiť dokrtor, jedz cesnak - nebude k tebe chodiť nikto" 😉
janula_nz
26. jún 2009
nahodou u nas sa cesnak na kila papa :-p mi ho zboznujeme a nikomu nevadi. no cesnak do ucha som veru nepocula este 😕
najjulinkaautor
26. jún 2009
dokrtor = doktor 😃
najjulinkaautor
26. jún 2009
no magi zmizla.. .už sa asi špikuje cesnakom.... 😃 😃 😃
mixka
26. jún 2009
ja cesnak milujem x-)
najjulinkaautor
26. jún 2009
vsak aj ja.. .ale tak do pusy... nemusim sa nim špikovať jak sviňa na pekáč 8-(
magimary
26. jún 2009
ani ja som nepočula o cesnaku ešte! ale každopádne to vyskúšam! (a mám si ho tam nejako podrviť, či čo?)...
so mnou nemá túto (ani nasledujúcu) noc ktro spať, takže aj smrad je v pohode...
cairka, zo zuba to nebude-na tej straen mám zuby zdravé (vypadnutú plombu mám na opačnej 8-( ), eda zdravé nie , ale opravené...

ale ja viem aj celkom presne, kde som schytala ten prievan-cesto na ia do BA...v aute boli ovtorené okná naprieč a odvtedy ma to blí, ale teraz sa to staršne vystupňovalo... asi sa to zapaluje... 8-( 😞

ďakujem za radu...idem na lov (cesnaku)... :-S