Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

bubi35
26. jún 2009

no vidiš ake to tu mame pekne len prid 🙂

janula_nz
26. jún 2009

laurika sa bude tesit. prideme urcite. len nech je pekne pocasie

janula_nz
26. jún 2009

pisal mi drahy zo sudanu, ze mal navstevu uz v izbe. dvoch hadov, kopu netopierov a skorpiona 😨 ach, nech sa len vrati cely domov ☹ to su teda nervy aby som toho nemala malo

magimary
26. jún 2009

moje nervy, jani! 😲
nech už sa Ti to zastaví... 😔
ach...

cairka
26. jún 2009

ty brdo, to sú hostia...chápem, že máš nervy

bubi35
26. jún 2009

ty kokso.Tak ja zbadať hadov tak už som v polovici cesty preč.......tak by som metošila 😀 .Kedy ma prisť domov?

janula_nz
26. jún 2009

jaj bubi az v oktobri. ved neni prec ani dva tyzdne ☹ a mne to pripada ako vecnost. no vraj sa vratil na zaciatok civilizacie. toto este nevidel, co tam je. krasna krajina ale chudoba o akej sa nam aninesnivalo.

bubi35
26. jún 2009

hmmm to je ako ked ja som bola v rumunsku ked som bola ešte decko.Byval mi tam ujo.Chodili sme pre chleba zo sesternicou na pridel-na listky.Elektriku tam o piatej večer vypinali a ja som to vtedy vobec nechapala.Teraz ti poviem tažky život tam mali...

najjulinka
autor
26. jún 2009

Joj mne sa rybky aj snivať budú... Neviem či nenechám to tak už.. .už len domalujem načaté a hotovo 😔 😅 🙄

janula_nz
26. jún 2009

prvu smsku co mi poslal bola taka, ze je tu krasne ale je noc a nic som este nevidel, neni elektrina 😅 bolo mi to smiesne lebo clovek si neuvedomi, ze niekde inde take vymozenosti nemaju.

janula_nz
26. jún 2009

co malujes rybky na stenu?

bubi35
26. jún 2009

no idem ja do sprchy a do postielky....bru nocku želam...

janula_nz
26. jún 2009

bubi dobru noc. kedy drobce vstavaju?

najjulinka
autor
26. jún 2009

janula ano... rybky na stenu

magimary
26. jún 2009

juli, hoď fotečky svojho diela... 😉
rybky Ti "zožrali" aj prvesntvo na strane 100 😀 😉

magimary
26. jún 2009

babky, hoďte nejakú radu na bolesti ucha...
nič mi nezaberá... 🙄
a bolí ma to strašne...
nejaký babský recept...,pls... ☹

cairka
26. jún 2009

a ste čítali, že už netreba novú tému ak je 10 000 príspevkov? takže môžme teraz vyhlásiť súťaž o stranu 444 😀

magimary
26. jún 2009

jáj, akurát som to teraz išla napísať!!! 😀

najjulinka
autor
26. jún 2009

cairka čítali

cairka
26. jún 2009

magi, cesnak do gázy a do ucha na noc 😉 . ale ak ťa bolia aj zuby a sánka, či ti to nejde od zubu 😒

najjulinka
autor
26. jún 2009

ale aj 666 a aj 1000 a aj 1 000 000 bude pekné číslo 😀

mixka
26. jún 2009

magi, cesnak do ucha, zabera 100%

najjulinka
autor
26. jún 2009

cairka to je babská rada pre slobodné... však s nou nikto nebude kciet na posteli ležať.... 😅 😎

najjulinka
autor
26. jún 2009

Moj nejaký praprapradedo či kto z rodiny vravel (proste sa to traduje u nas): "Jedz cibulu - nebude k tebe chodiť dokrtor, jedz cesnak - nebude k tebe chodiť nikto" 😉

janula_nz
26. jún 2009

nahodou u nas sa cesnak na kila papa 😝 mi ho zboznujeme a nikomu nevadi. no cesnak do ucha som veru nepocula este 😨

najjulinka
autor
26. jún 2009

dokrtor = doktor 😀

najjulinka
autor
26. jún 2009

no magi zmizla.. .už sa asi špikuje cesnakom.... 😀 😀 😀

mixka
26. jún 2009

ja cesnak milujem 😵

najjulinka
autor
26. jún 2009

vsak aj ja.. .ale tak do pusy... nemusim sa nim špikovať jak sviňa na pekáč 🙄

magimary
26. jún 2009

ani ja som nepočula o cesnaku ešte! ale každopádne to vyskúšam! (a mám si ho tam nejako podrviť, či čo?)...
so mnou nemá túto (ani nasledujúcu) noc ktro spať, takže aj smrad je v pohode...
cairka, zo zuba to nebude-na tej straen mám zuby zdravé (vypadnutú plombu mám na opačnej 🙄 ), eda zdravé nie , ale opravené...

ale ja viem aj celkom presne, kde som schytala ten prievan-cesto na ia do BA...v aute boli ovtorené okná naprieč a odvtedy ma to blí, ale teraz sa to staršne vystupňovalo... asi sa to zapaluje... 🙄 ☹

ďakujem za radu...idem na lov (cesnaku)... 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre