• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Nezabúdaj Yukki na staré známe - výnimka potvrdzuje pravidlo :wink:
17. apr 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove ok ja v tom expert :grinning:
17. apr 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrúúúú noooooc...
17. apr 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby som nezabudla pestun má nárok aj na rodinne prídavky a danový bonus
18. apr 2010 o 01:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré a krásne ránko všetkým :slight_smile:

MIXKA špeciálne pre teba :wink: všetučko najlepšie k tvojim narodeninkám nech sa ti splnia tvoje priania,lásku a rodinnú pohodu želá celá naša rodinka špeciálne Matúško cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre rano. Mixke všetko naj.
18. apr 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mám ráno... už som vydrhla celú chladničku, lebo ako som išla ráno vyťahovať z nej veci k vareniu, tak som zistila, že banánový džús tečie proste všade... vajíčka celú noc v banánovej marináde...no proste fasa...
18. apr 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dioliana ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. apr 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak obed hotový, koláč v trúbe, som ju raz šikovná baba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Juli pozdrav mamu a že raz na ten paprikáš prííídem :slight_smile: :sweat_smile:
18. apr 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natia tak to si šikulka.
my ideme na obed k babke, tak mám o varenie vystarané :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a odtiaľ na nákup do Žiliny.
18. apr 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, že som :grinning: tak my si varíme tak, aby sme mali aj na pondelok do práce... a v týždni tiež varím.. ja to rada :slight_smile: u nás väčšinou tak, že my pozývame na obed... dnes výnimočne bez hostí :wink:
18. apr 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
mixka, všetko najlepšie k osemnástinám :wink: :slight_smile:
natia, ty si fakt nejak rýchla, mne ešte sa dovára kapusta, ale už finišujem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mixka všetko najlepšie k narodeninám!
Aj ja som šikovná, dve unavené najedené nezranené šelmy spia a ja ešte stojím na nohách!
18. apr 2010 o 14:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mixka všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata2 - pekný článok, mám veľmi rada takéto čítanie :slight_smile: .
18. apr 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj od nas vsetko naj Mixke!!
a na mna nemate, my sme mali nedopecene maso o pol tretej :grinning: prvy chod bol pre batolata o jednej :wink: na, nesciham, ne?
18. apr 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove,
batola je dôležitejšie, no nie? vy môžete žužlať aj suchú kôrku a prežijete. batola je vo vývoji.... :wink:
18. apr 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko........ U nas pod mrakom, ale neprši...
19. apr 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,,, a u nás nie je ani obláčika, tak myslím, že dnes bude pekne... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. apr 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, u nás slnko, ale myslím, že bude pršať :wink: :fearful:
19. apr 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano... ja ked tu zasa nie som cely vikend, tak len prvu polhodinu vas citam :grinning:
a som premeskala 1000cku, nuz co, aspon ste vy mali adrenalin :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
meteo-okienko: aj u nas pod mrakom, celkom chladno... ale tie vtaciky ako vyspevuju... to je parada :sweat_smile:
idem este citam aj medzi riadkami, tak zatial.... :sweat_smile:
19. apr 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu leje-pokiaľ ja viem tak od piatej, ale pravdepodobne už aj v noci muselo. a leje a leje furt a ja zháňam odvoz...musíme ísť odviezť malú nazad do........ :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: ináč som chodila vlakom a potom pol hoďku pešo v sedaške....
19. apr 2010 o 08:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko u nás kropí :unamused:
saskah to nám tu robia naschvál že píšu o dušu a potom sa z toho vysomár kto čo :confused:
19. apr 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiš Yukki kebyže ste zbližša (divné slovo), tak idem hneď pre vás...
19. apr 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka pripajam sa ku gratulaciam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dnes rano som bola cvicit s malym na rehabilitacii lebo zaostavame,nesedime,neplazime :frowning2: :frowning2:
ale zvladli sme to celkom dobre az na moje vstavanie,uz som si odvykla vstavat 5,30 hod :grinning: :grinning: budeme chodit teraz dva tyzdne v kuse a potom mame kontrolu
19. apr 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi neboj to rýchlo dobehne :wink:
19. apr 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
misi a kolko ma maly????
19. apr 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malicky ma 6,5 mesiaca (3 tyzdne predcasne narodeny)

dnes vecer pred kupanim sa prvy krat otocil z bruska na chrbat, z chrbata na brusko sa otaca uz dva tyzdne
inak je to tak zlate ako to robi :slight_smile: cely sa akokeby rozhupe a uz je zrazu otoceny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

on by to dobehol podla mna aj bez cvicenia , ale myslim,ze to cvicenie mu zase neuskodi , skor naopak :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
19. apr 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi, ale ved 6,5mes. babo este nesedi samo... a ani by podlozene sediet nemalo... az ked sa samo od seba posadi, a to je az okolo 8.-9.mesiaca... to mam mudrosti este od cias, kedy som s najstarsim chodila na rehabku... otacat z chrbata na brusko najskor od 4,5-5.mesiaca... no a plazenie si nepamatam presne... tak myslim, ze to zaostavanie nebude take hrozne... :wink:
19. apr 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok