• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
jej, dakujem vam, normalne rastiem od pychy :sweat_smile: :sweat_smile:

Yukki, no to je dobry napad :slight_smile: ja dufam v nejaku turicku, alebo aspon piknik :wink: :wink: :grinning: :grinning:

Mary, no dala som, ze fotoblog nezverejneny a link, ktory mi udalo som skopirovala do temy... :slight_smile:
22. apr 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Linda mi tu spi fajne dlho už.. .TO zas bude čula do jedenastej večer.. .Už sa tešim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LENKOVE, KRRAAAAAASNAje vasa princezna skorica :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. apr 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni šak to už škorica slečna je a riadne vyrástla :wink:

a na ten východ i do Ke plánujte alebo jak yukki povedala dajaké stretko dohodnúť aspoň také piknikovské bo Ty také túry vydumeš že naše tereňaky neprejdú :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni je krááásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ked pojdeš do MT daj určite vedieť napíš mobil do IP :wink:
22. apr 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka Skorica je kocica :slight_smile: ...podarena je :slight_smile:
pozdravujem vsetky :slight_smile:
22. apr 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes sme vyšli z obchodu a ja detom , že "aha, čo tam je?" a Lucka "Ovečka" - bol tam havko, ale fakt mal srsť jak ovečka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby ja zdochnem.. Lekarka mi dala sprievodný listok k moču... Kebyže ho neprečitam, tak sranda.... Ona mi dala listok s menom inej pacientky - ročnik narodenie 1930 ... a teraz dumam či aj tie veci čo kce či zaškrtla jak pre inu pacientku... porazí ma..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ked sa dari tak sa dari.. .takže budem k nej naklusať ešte raz :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. apr 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli
a mozno chceli babicku presvedcit, ze je zdrava a ty na nich takto :grinning:

dakujem vam babule :dizzy_face: :dizzy_face: hrdim sa :dizzy_face: :dizzy_face:
22. apr 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marketka
ved tym velkomestom som mala na mysli KE :sunglasses: :sunglasses:
s kocikom terenakom si nerob starosti, nalozime deti do mojho :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja som len chcela že ak pôjdeš tým smerom do Ke tak by ste mohli naplánovať stretko niekde tak do stredu aby sme sa stretli v čo najväčšom počte (yukki,cairka,dio,adriana a možno sa ešte niekto pridá) :wink: a tereňák vymením ak bude treba za nosič :wink:
22. apr 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni
Skorica je krasna slecna. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Leni ty si zo ZA?Ja odtial pochadzam.

Prave som ukazala manzelovi Macusku.Nechapal z tej podoby.
22. apr 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poprad, spišská atd by sme sa radui pripojili, ak sa bude dať :sunglasses:

som veve kúpila rybí olej a som čakala dosť búrlivú reakciu po prvej lyžičke a veve spokojná, že ešte chce, že to chutí trochu ako medík :confused: tak som kúštik skúsila, že či nám teta nepredala niečo iné a som robila xichty miesto nej :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj, ešte teraz mi to v ústach smrdí :sweat_smile:
22. apr 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spišská ZOO resp. čingov-Kláštorisko.
22. apr 2010 o 19:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je to kláštorisko? to mi nič nehovorí :sweat_smile:
22. apr 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: misi a este som chcela, ze mate fest krasne dietatko, rozkosne
22. apr 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Klastorisko by som velmi rada sla :slight_smile:

my mame prvu polovicu juna naplanovanu na vychode, u nasich. musime skocit aj po rodine, takze sa mozeme zastavit u takej Dio ci Adky este aj pomimo :wink: :wink: Ciarka, ved my vas vlastne mozeme zobrat jednu cestu tam (alebo spat) aj s Veve nasim autom! :slight_smile: :slight_smile:

Misi, moj manzel pochadza z Kysuc, teraz byvame v Kysuci :wink:
22. apr 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cairka
neviem co presne mala Yukki na mysli, ale Klastorisko je zrekonstruovany kartuziansky klastor, miesto stretiek a zivotneho stylu mladych historikov :wink: :wink: :wink: jaaaaaaj ci som si oplakala, ze mna na historiu nevzali :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kláštorisko by veru mohlo byť :wink: je tam krásne :wink:
22. apr 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na, potom dohodnute s nami, Skoriciakmi :wink: ale skor ako v tom juni nemozeme :pensive: :pensive:
22. apr 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak super, a kde to presne je? lebo ja fakt nemám ani tušenia...história nikdy nebolo moj hoby :sweat_smile:
22. apr 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Slovenskom raji, nedaleko SNV by som povedala, daj si do vyhladavaca Klastorisko :wink:
22. apr 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som kukla. vyzerá to tam pekne :slight_smile:
22. apr 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja dávam ešte taký velikánsky otáznik či prídeme mama zábudlivá zabudla na dôležitú vec a to pooperačný Kubko.
22. apr 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, markétka, kedy to máte mať?
22. apr 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka 20.5. a neviem či sa stihneme zotaviť tak aby sme zvládli dlhšiu cestu autom. ale uvidíme
22. apr 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobru noc. Idem ja do hajan. :wink:
22. apr 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko. U nas slnko svieti.
23. apr 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, meteo okienko - slnecno :grinning:
23. apr 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, aj u nás slnečno :grinning:
23. apr 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš