Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
4. máj 2010

vivien odpis ti nedaju.. ten dali len do konca roka 2007.. odvtedy o odpis može žiadať len prislušný urad...

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
4. máj 2010

výpis daju na počkanie, ale odpis nie

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
4. máj 2010

a to odkedy sa odpisy nerobia???

lenkove
4. máj 2010

odpisy sa robia, ale nie pre FO 😉
tak tak, Vivien, my sme si pre vypis boli v ZA a travalo to aj s najdenim miesta (sme bluuuudili) a parkovanim 45 minut 😀

lenkove
4. máj 2010

inak, moje dieta horsie kasle, pluje trifed a k tomu ma na chrbatiku taky drobny vysyp.. ako krupicku.. na ramienkach a chrbte 😔 neviem ci neist za nasou doktorkou.. aj ked, co by jej dala? podla mna to nie je na ATB, nema horucky.. 😅 (bezradny)

natia
4. máj 2010

bezradný?? veď sa smeje! ja by som doktorke isto minimálne zavolala...ja som v tomto stresáčka...

cairka
4. máj 2010

lenkove, po trifede môže vykašľiavať, kašle vlhko?

lenkove
4. máj 2010

Cairka, no ona vykasliavala aj predtym.. kasle ale tak, ze citit ze ju to vnutri drhne, tak nie velmi ok 😅 a ten trifed mi pluje, neviem ci v nej vobec nieco z poslednej davky ostalo.. ale opakovat sa ju bojim, ze co ak.. ale ten vysyp mi robi starosti 😅 😅 ale to bude asi pomaranc, sme skusili predvcerom a vysypala sa dnes, ci nie? 😅
a stresacka som aj ja 😅 (bez komentara)

cairka
4. máj 2010

lenkove, a kašle kedy? u vanesky mám odpozorované, že ak sa kašeľ zhorší pri ľahu na chrbte, väčšinou je tam aj sťažené dýchanie, tak je najvyšší čas ísť sa ukázať mudre...ešte to nemusí byť na ATB, ale istota je guľomet . INáč ak kašle aj v noci, tak jej prehod cez postieľku nad hlávkou mokrú plienku, bude sa jej lepšie dýchať 😉

lenkove
4. máj 2010

plienky prehadzujem.. podlozila som aj matrac dekou, nech je vyssie.. a kasle najviac ked sa jeduje - reve 😅 😅 u mudry sme boli v pondelok, povedala ze ma len sople a dala trifed 🤐 🤐 ale nebola to nasa mudra... ten lah odsledujem..

lenkove
4. máj 2010

a diky 😨 (vdacny)

cairka
4. máj 2010

no ked sa jeduje má zvýšenú tvorbu soplíkov a teda jej aj viac zatekajú a dusia ju 😕

lenkove
4. máj 2010

no ale zase nejeduje sa dlhe casy.. a sople jej dnes vobec netecu 😅 vcera priesvitnaci, sme odsali.. a dnes nic, aj dycha nosom ok, ale chrapci v hrdle ci nizsie... 😅 ja som teda stresmen... 🙄 (nastvany na seba)

cairka
4. máj 2010

tak si doobedu zbehni k mudre a budeš kľudnejšia 😉

lenkove
4. máj 2010

no zbehnem, 30 km 😝 🤐 ale zavolame a pojdeme... ja len.. neuzila som si poradne a rady od lekarky ked bolo dieta male, leziace a pokojne.. a teraz tam nacvicovat s revunom, co chce vsetko zhodit, zliezt, utiect, pohryzt 😀 😀 tak mi nie vzdy napadnu otazky, co sa chcem spytat lekarky a taky veru som mala pocit, ze sa nas chcela cim skor zbavit v pondelok - netusim preco 😀 😀

cairka
4. máj 2010

😀 😀 😀 😀

lenkove
4. máj 2010

urcite je rasistka 😀 😀 😀

cairka
4. máj 2010

😀 😀 tak ked sa v čakárni hráte s boženkou 😅 😝 a potom sa škorica tvári, že jej ide rozobrať ordináciu...

lenkove
4. máj 2010

no ale Bozenka (sesterka 😀) bola neuveritelne zlate deco 😎 to sa musim uznat 🙂

lenkove
4. máj 2010

teda musi nie musim 😝

cairka
4. máj 2010

že sa musím uznať 😀 😀 😀 pekný preklep 😀 ...ale máš pravdu, pochváliť sa treba 😉

cara5
4. máj 2010

ďakujem Natia 🙂 UPSVaR v Bratislave na Vazovovej... my sme robili prípravu v Usmeve a trvalo to cca 2,5 mesiaca v BA

maznacik007
4. máj 2010

ja mam tie clanky napis mi IP komu to poslat... neviem kto si to pytal...

odpisy sa robia ale nevydavaju sa fyzickym osobam.. su presne vymedzene urady kt. si o ne mozu poziadat a UPSVaR je jednym z nich... ten vam treba pred zacatim pripravy
ale na sud uz staci vypis....

ta basnicka je super

maznacik007
4. máj 2010

lenkove.. mne sa ninka vyhadzovala z pomaranca a z citronu do caju...
nema mala aj fifinku vystipanu alebo cervensiu..?

lenkove
4. máj 2010

Maznacik, moze sa aj dva dni po papani vyhadzat? predvcerom papala, ja som ju vcera kontrolovala a ona sa dnes vyhodila.. a neviem, kupkal a ukladal a prebaloval dnes mm.. ja som bola popoludni KO, a doobedu nic 🤐 ze fifinku 😀

najjulinka
autor
4. máj 2010

Dobru noc. Idem ja do hajan.

lenkove
4. máj 2010

ja dnes potiahnem, som popoludni spala 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre