• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
autor
Inak kde najdem na nete kto ma akreditaciu na pripravu na nahradne rodičovstvo a kto ma akreditaciu na pripravu na profesionalne rodičovstvo - myslim nejakú oficialnu stranku ministerstva lebo čosi.......... ?????
14. máj 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.My sme včera boli podpísať dohodu o začatí prípravy.Bendy vy ste to nemuseli?Teraz budeme čakať,kým to podpíše riaditelka to je tak 7až10dní.Neviem prečo jej to trvá tak dlho.A potom sa nám psychologička ozve s dátumom začatia.Ale tá psychoška je strašne mladá,jak nás tá bude pripravovať som zvedavá.Len nech to už začne,lebo naozaj stále treba na niečo čakať....
14. máj 2010 o 19:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky! Nie, my sme este zatial nic nepodpisovali ... no tak este toto sa natiahne a uz ma fakt porazi. O ziadnej dohode nam nik nic nepovedal, alebo zeby som prepocula? Ja som uz ako na ihlach :unamused: S tym cakanim je to fakt hrozne... Len sa to vlecie a vlecie a to by si uz nejake dietatko mohlo na nas davno zvykat, no nie?
14. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Však práve. :slight_smile: Aj nám povedali o tom podpise,ked došli papiere z kraja a mala som im zavolať.Ale pravdaže psychoška bola práve chorá tak som volala zasa o týžden.A vtedy hovorila,že tam máme prísť podpíať dohodu.Takže teraz zasa čakať.
14. máj 2010 o 19:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja som toto začala riešiť na konci októbra...a na konci mája máme 1. interakciu... takže si obrňte nervy riadne...
14. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobruuuuuuuuu noc
14. máj 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobruuuuuuu noc
15. máj 2010 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobreeeee rááááno....
15. máj 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsetkym :wink:
dnes nas caka vyprava na vidiek, za rodinkou, co ma dvor s hydinou a inymi tvormi, co v Bratislave nie su bezne vidiet :wink: Snad si teda rozsirime slovnu zasobu aj o ine zvery ako su HAAAVO!!!!!! :zipper_mouth:
15. máj 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno. my máme nejaký program v meste, tak pôjdeme kuknúť hasičov a policajtov v akcii, to sa tiež bežne nevidí :grinning:
pimpa, pekný výlet :wink: vaneska už dávno vedela povedať slová - mená iných zvierat, ale aj tak všetko 4nohé bol havo a 2nohé čim čim :sweat_smile:
teraz rieši mládatá ako sa volajú (už ich vie, ale občas sa tvári, že jej treba pripomenúť) a sa ma včera pýtala pri knihe, že "maminka, ako sa volá žriebätko kobyly?" :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zas len aby náhodou reč nestála :angry:
15. máj 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, hasici, to bude podivana :sunglasses:
my pozname ako robia zvieratka...ale pozname ich len z obrazkov, tak som zvedava, ze nazivo, co to urobi :confused:
15. máj 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nas hasiči maju svoju zbrojnicu o ulicu dalej :wink:
15. máj 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tu nejaka mrtvota :rolling_eyes:
Kde ste vsetky?
15. máj 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. máj 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme konečne doma, vaneske sa páčilo hlavne v sanitke, to bolo úplne vidno, ako zaujato sa na všetko vypytuje, že čo je načo, psovodov sa bála, hasiči nakoniec prišli s iným autom, ako mali nachystané, lebo mali výjazd, tak len auto ukázali a prilbu si deti skúsili :stuck_out_tongue_closed_eyes: A bolo tam kopa takých minisúťaží pre deti, tak je veve vysúťažená :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyhrala gumky a sponky do vlasov (z ľudovky také, že tie gumky môžme rovno vyhodiť a sponky zajtra :sweat_smile: ) ale tak vyhrala, tak sa jej to ráta, nejdem jej kaziť radosť z výhry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
15. máj 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo zajtra variť...? poraďte... len nie kura prosím :wink:
15. máj 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
natia tak moje časte rýchle jedlo je : cestoviny (penne) a omačka s mletým masom.... :wink:
teraz ma čaka zvyšok slivkových gul (kupený mrazený polotovar v LIDli - velmi mi chutia - ten dzem dnu je nejak korenený alebo čo).....

tento týžden čo velmi chutilo bolo bravčove a knedlik.... (nejak sa mi vydarilo)
15. máj 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bravčové maso na šťave so zemiakmi a kosťovu polievku s rezancami ...dnes som varila, možno dačo zostane niečo na zajtra... :grinning: :sweat_smile:
15. máj 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajak som to doplietla....
15. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ak by si dakedy zas zvladla kuracinu tak ti skopirujem recept ,t ak ako mi ho mama napisala cez ICQ... ja nejem zeleninu, tak preto taký postup, že "Karolovi" :grinning: : "Med na olej, ked sa zacne smazit, pridas maso. ked zbelie, das sojovu omacku a kari. A karolovi aj zeleninu, potom ovocie (banan, ananas,jablko...)potom vypnut a pridat pokrajanu cibulu. Nechat prikryte zaparit a potom papat."

maso = kuracie prsia, ale može byť aj stehno a tak -na rezance proste nekrajať
kedže čína, tak jasne, že s ryžou...
zelenina - najlepšie kupiť činsku mrazenu a maš to,a le inak postupnosť nejak myslim surovou nakrajanou kapustou začína, ale ista si nie som..... popravde original tam maju byť kličky a nie kapusta, ale všetci sa zhodli, že s kapustou to je lepšie (ja neviem posudiť, lebo ja len maso okorenene, ja žiadne tie voloviny do toho nemusim,, maximalne tak banan ešte zvladnem v tom)
15. máj 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíííha, Juli to je divný recept...mäso, zelenina dobre, ale ešte aj ovocie k tomu... :astonished: čínu sme robili v nedeľu a mali sme aj v pondelok, tak to si dáme pauzu :wink: ale dík aj tak..

asi to bravčové na šťave aj my poriešime...my jemu veľmi málo mäsa a bravčové doma robíme tak 4x do roka :grinning:
15. máj 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja idem robiť plnenú papriku a par. omáčku :wink:
15. máj 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue, my sme mali guľky v paradajkovej omáčke teraz štvrtok-piatok :wink: dnes som robila šúľance a bude aj na zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mám voľno :sunglasses:
15. máj 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: aj tak fajn, taká voľná nedeľa nie je na zahodenie, len škoda, že prší :frowning2:
Ja ani neviem, mňa to napadlo tiež vo štvrtok a odvtedy mám na to takú chuť... :wink:
15. máj 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrite, čo sme dnes hladkali :dizzy_face:
15. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ešte raz :grinning:
15. máj 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, my sme boli vcera v Trampoline, tam bolo fantasticky a dnes v Kine, vydrzal kukat 2/3 filmu a museli sme ist :angry: :angry: :angry: a s tymi hasicmi ma napadlo - nemusim ich aj vo volne.
15. máj 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak dnes som v Kika kupila prebalovaciu podložku za 12,59 (mala som kupon na zlavu, bez zlavy 13,99) - takuto: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=3336&category_id=152&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26 - predposlednu v prvom riadku (mali tú, potom tu poslednu v prvom riadku a potom ešte jednofarebnu taku kremovu - skoro bielu ako ma pozadie ten vzor... reku ked budem mať chuť na jednofarebnu, tka len otočim naopak, tkaže som vzala so vzorom)
15. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer maminy,pozdravujeme vás :slight_smile:
16. máj 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobrú noc... dnes tuším viacerým nešiel internet :rolling_eyes:
17. máj 2010 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok