• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

autor
macocha neviem,a le podla slov uradničky mi to vychádzalo, že do 3 rokov od zverenia, kým je narok na rodičovsku a nepoberaš ju... ale neviem... uvidime... Lucka ma tento mesiac 3 roky, tak uvidime čo dojde v juli....či tolko ako doteraz....
22. máj 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som našla http://portal.gov.sk/Portal/sk/Default.aspx?CatID=39&etype=-1&aid=2056
to by vyzeralo, že len podľa veku a nie podľa zverenia :unamused:
22. máj 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A máme dnes zápis do knihy života:
Bola som s babkou na balkóne, prekladali sme nejaké škatule a pribehla z izby Di a hovorí "mama ľúbim Ťa" :confused: :slight_smile: :dizzy_face:
Nechápem, ako na to došla, každopádne to bolo prvé spontánne vyznanie, hoci to potom ešte párkrát zopakovala.
22. máj 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macocha, teda Mama , krása :dizzy_face: :dizzy_face:

ja mám niečo podobne pozitívne:
http://zena.sme.sk/c/5386875/masahikovymi-ocami-deti-z-lunika-ix.html
22. máj 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macocha ďakujem za odpoveď... len neviem celkom presne, či som to dobre pochopila...na predbežko išla k tebe pred tým ako bola súdom ustanovená pestúnska?
22. máj 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie @natia na predbežko išla do decáku (a tam k profi). Takže to svedčí jedine o tom, že dávajú aj predbežka a tie termíny boli relatívne krátke: cca 2 mesiace medzi predbežkom a riadnym konaním. Viac neviem :sweat_smile:
22. máj 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha... takže som to dobre pochopila ... :slight_smile:
22. máj 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkove,
my sme nemali sud v Malackach, to len maly bol na zahori v Skalici v decaku, ale sudy sme mali v Piestanoch, Trnave a teraz predosvojitelsky v Galante a tam mi predbezko zamietli.
22. máj 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkova vazne z DD Skalica - odtial mame maleho aj my.
23. máj 2010 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, takže v Malackách nikto... nevieme nič... JULi tvoje-matine dvojky nemali tam... či to bola rožňava...? napíšem mati radšej..
23. máj 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. máj 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na stv1 je práve nejaká cigánska rozprávka :wink: , "o krásnej strige"
23. máj 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Patko ma nejaku nespavost...iba si tak kludne polezkava a niekolko dni proste aj hodinu nevie zaspat a chory nie je, ani zubky zatial dalsie nejdu...doobedny spanok dnes vobec, poobede vcera asi hodinu len zaspaval...snad ho to prejde :confused:
23. máj 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy, úvodná pesnička večerníčku v podaní Kiky
"...huncút som a rád sa hrám s humorom je predsa PUŠKA! všetky deti rád ja mám to je VESLO Macka Uška!"
...s abstraktnými pojmami to teda bude PUŠKA... :sweat_smile:
23. máj 2010 o 19:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
natia deti si kraje riešia same.. tak jasne, že košický kraj nemohol mať nič s bratislavským :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli super foto ten obrí kočík :grinning:
23. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik dio :wink:
23. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludkovia to je normalne, ze ten nas najmesi skoro stale len spi? normalne z neho nechapem, cely vikend je len o tom, ze ho nakrmim, prebalim a potom spi, sem tam je chvilu hore a komunikuje, alebo sleduje. dnes bolo dokopy hore mozno 3-4 hodinky inam furt len spal. inak som spravila nove album, kde su braskovia spolu pofoteny. to sa len chvalim aby rec nestala. :slight_smile:
23. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata25 , nádherní chlapci :dizzy_face:
23. máj 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mata, také som už počula, hoci u starších detí, že po príchode do novej rodiny vkuse spali. Proste že taký nápor na psychiku, že až boli vyčerpané a stále spali.
A možno je aj niečo "vo vzduchu", aj Di mi dnes o 10:30 zahlásila že chce spinkať. A poobede spala až do 17:30 :confused:
23. máj 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chalani sú perfektní, Filipko vyzerá oveľa staršie než koľko rokov má a najviac sa mi páči fotka č.5!
23. máj 2010 o 22:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macocha
no ani Filip sa nevedel dnes dospat, sam dobrovolne odkracal spat o 11:30 a o 15:15 som u uz otvorila dvere do izbicky a okno aby sa zobudil konecne.
ozaj, idete tento rok do Hronca? my asi nie, sama si netrufam s dvoma malymi a manzelovi sa tam nechce.
23. máj 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki
aj andrejovi hovoria ludia, ze je dost velky na 4 mesiace, u Filipa je to tak, ze niekto povie aky je velky a iny zasa ze je maly, ja myslim ze je dost vysoky, ale rozmerovo spada do svojej kategorie. zajtra ho odmeriam, tatino nam konecne pripevnil na stenu dreveny meter s vcielkou majou tak zajtra na nom pribudne prva Filipkova ciarka.
23. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keď nám doniesli L. tiež dosť veľa spala...ale bola chorá...
23. máj 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata25 rada by som do Hronca išla, ak sa nič nepokazí. Tešila som sa aj na Teba, škoda :frowning2: , budeme musieť vymyslieť inú akciu kde sa stretneme :wink:
23. máj 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macocha
ja este spekulujem, ze by som tam vybehla tak na jednu dve noci kuknut, alebo mozno zmanipulujem manzela aby sme isli niekde pobliz na dovolenku. mozes mi povedat ktory tyzden sa tam ide? lebo planujeme nejaky niekolkodnovy vylet tu na slovensku aj s detmi, ak by sa dalo rada by som sa aspon stavila kuknut.
23. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zacina sa v nedelu 22.8. (je to dufam nedela?? nechcem zazinat, malá sa nejako prehadzuje...). Skratka posledny tyzden co je cely augustovy.
Tak manipulovaniu zdar! :grinning: :grinning: Zacni tym, ze tam nic nemusi robit :wink:
23. máj 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macocha
nemas nahodou tu pozvanku na pobyt? len ja som ju nedostala, zajtra zavolam ze ci je este volne miesto. manzelovi som nakazala aby si nahlasil volno na koniec augusta, mozno ho este zmanipulujem.
23. máj 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi nikto ešte nemá pozvánku... aspoň do minulého klubu ešte neboli ani urobené. Meškajú trochu s organizáciou, takže voľné miesta ešte určite sú :grinning:
23. máj 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobruuu noooc...
23. máj 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok