• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
@pimpa, idem hľadať tú knihu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@cairka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
inak ani neviem ako reagovať, lebo doteraz mrnčala, keď chcela na rúčky alebo pomojkať, tak to berieme hneď. Ale teraz sa hádžeme, a nielen keď nejde hneď na ruky, ale aj keď hneď nezapnem hudbu, či nedovolím kočík objedať a tak :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove, gratulujem :grinning: detsky vzdor, ktory zacina o nieco skor ako je bezne, je prejavom vysokej inteligencie dietata :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OOOOOOO Lenkove, blahoželám aj ja! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. jún 2010 o 20:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
leni my sa stým už 2 týždne mordujeme tiež žeby škodoradosť :grinning: :grinning:

a práve som dovolala s kamoškou julka Ty vieš že Ti kolegyňu evakuovali?
3. jún 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby
hádam to ešte nie je to,hádam sa mi len zazdalo :sweat_smile: :grinning: :grinning:

tá povodeň je mrcha :rolling_eyes: :pensive: :pensive:
3. jún 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ježiši a kam išli?? Kam dali V. a deti?
3. jún 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marketka nevedela,a le videla som spravy, že tam je velka voda... už pred par dnami........ tak reku bohvie ako oni.....
3. jún 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už vieš a pondelok by mala odovzdať deti do ado. :wink:
3. jún 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no super.. a nevieš čo jej daju???
3. jún 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridám vám jednu inkognito z túlenia dnes :wink:
3. jún 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove to je krása :wink: :wink: :wink:
3. jún 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobru noc............................
3. jún 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno :slight_smile: ...nikde nikoho, aspoň som dočítala v kľude zameškané... Lenkove krásne sa túlite :dizzy_face: A neboj, podľa mňa to ešte nie je vzdor, to je ešte len taký folklór. Prejav vlastnej vôle, to ešte neznamená vzdor, hoci veľa ľudí si to hneď tak interpretuje.

A čo sa týka návštev, naša socka sa zo zásady vždy ohlási, u nás je to proste tak zavedené. A z mesta vôbec nechodili, tí si pozvali na návštevu mňa aj s potrebnými dokladmi a bolo.
4. jún 2010 o 01:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno :wink:
4. jún 2010 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ráno ......... prší...... lucka ešte spí a zvyšok ešte je v postielkach - ležkaju :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
4. jún 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, lenkove - krasna fotka :dizzy_face:
4. jún 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marketka, tak vo vedlajšej dedine od kolegyne sa zosuva svah s domami.. nejaká ulica, či ulice.. .proste ide to doslova dolu vodou.....
4. jún 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, prave v spravach hovorili o nejakej dedine, kde sa zosunulo 40 domov a hrozi to aj kostolu... to musi byt nenormalne tazke pre tych ludi... :frowning2:
4. jún 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je strašné :zipper_mouth:
4. jún 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, yukki.. ako ste na tom :astonished:
4. jún 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
V pondelok začínam s pripravou!!!!!!!!!!
4. jún 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Záchranná akcia kury prebehla bez obetí...skoro sa potopili...otvorila som dvere do maštaľni že idem vybrať vajcia a oproti sa mi plavila prepravka s kohútikom...ostatné kurčatá sa silou vôle držali bočného pletiva pod sitom...sliepky vyplávali na dvor...a vajcia potopené v hniezdach...jeden kohút hore pod povalou sa drží...je tam asi pol metra vody s trusom zmiešanej, Kike sa to páčilo, mohla tam čvachtať do vôle lebo ja som sa snažila šeterne vybrať tých utopencov
Zatiaľ sú v garáži, idem zachraňovať ďalej....hore v dolinách už ide ponad mosty, straostka hlásila že budú musieť spustiť z priehrady...ja som pod. Idem, prídem, poreferujem.
4. jún 2010 o 13:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yukki
držte sa :pensive: :pensive: to je vážne :pensive: :pensive:
4. jún 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, obdivujem tvoju pohodu.. aspon v tom opise to tak citit :wink: .. ze "oproti sa mi plavila prepravka s kohútikom" :grinning:
drzte sa..
4. jún 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, ja čakám návštevu, musím upratovať a chystať :slight_smile: drahá spinká, ale bez obedu, len s mliečkom :angry: :angry: hysák pri polievke, ale toto sme už mali, rastú zubňadlá spodné trojky, horné sú už prerezané, to počas choroby :sunglasses: . už budeme plne :grinning: teda skoro plne :grinning:
4. jún 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voda v pivnici, musela som vypnúť čerpadlo.....
operence zachránené, chytila som plávajúce vedro so šrotom tak aj sýte.....len moknú, tie staré. Ale do kuchyne ich neberiem!
4. jún 2010 o 14:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby sireny.. .netušim čo.. ale už nam ťažka technika pred barakmi jazdi.......
4. jún 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako myslim sireny na aute... že hasici, policia sanitka - z toho netušim čo....
4. jún 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
niežeby my sme tu mali poplach.. len to kamsi smeruje...
4. jún 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok