Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
5. jún 2010

moji čertíci.. 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
5. jún 2010

Máš vydarených čertíkov 😉 😵 😵

martina_maxian
5. jún 2010

Ďakujem, Juli.. 🙂 🙂

lenkove
6. jún 2010

dobré ránko
dnes je opäť slniečkovo, dúfam,že voda opadne 😔 môj tata mi referoval, že Ondava klesá, tak hádam 😵 😵
inak,čože sa mi naplepilo na prsty pri listovaní netom
http://www.pluska.sk/soubiznis/spravy-klebety/z...

yukki
6. jún 2010

Dobré ránko!
Lenkove, kedy idete na "východ"?

marketka1
6. jún 2010

Peknú slnečnú nedeľu 🙂

dioliana1
6. jún 2010

peknú nedeľu, snáď už nebude dnes pršať

natia
6. jún 2010

Prosím vás tak zrekapitulujme si to... kto a kde robí letné pobyty náhradných rodín?

najjulinka
autor
6. jún 2010

natia OZ Domov v rodine 15.-22.august v škole v prírode Patrovec Trenčianske Jastrabie
Navrat, resp. ANR 22.-29.august
Usmev neviem či a kedy... oni mali take kratšie kedysi a podla regionov........... pokial viem......

najjulinka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dioliana1
6. jún 2010

kde robím chybu nehce mi nahrať
ani do albumu, nikde

yukki
6. jún 2010

Tá Biki je len zlatá...veľmi sa mi pozdáva. 🙂 😵 A samozrejme všetky deťúchy sú zlaté, len Biki...tá sa zmenila, má živší výraz, zvedavé pohyblivé deco....to je môj favorit! A nechcela si to do súkromnej?

najjulinka
autor
6. jún 2010

yukki kcela.. hned ako som hodila som napisala adminom nech to mažu... ale akosi nič zatim...

martina_maxian
6. jún 2010

aj ja pridám nejaké foto z dneška.. 😉 🙂 😉

najjulinka
autor
6. jún 2010

@martina_maxian opäť super foto.. maš proste pekné modely... a aký velkí vyrastú su zlatí... 😀 😀 😀 a ich tempom takí velkí budú čo nevidieť...

cairka
6. jún 2010

mati a juli, krásne detváky 😵

yukki
6. jún 2010

joj veru......dušu pohladia také fotky! 😵

macocha
6. jún 2010

Kraaasne deti, kraaasne fotky. 😵 😵 😵
Len doplním info od Julinky: ANR robí pobyt v Hronci, pri Brezne, termín 22.-28.august (končí sa v sobotu).

najjulinka
autor
6. jún 2010

aha macocha.. som myslela, že je týždnový pobyt a on potovora 6 dnovy... 😀 😀 😀

macocha
6. jún 2010

Presnejšie povedané 7 dní a 6 nocí 😉 A už sa začína prihlasovať.

marketka1
7. jún 2010

Dobré ránko 🙂

najjulinka
autor
7. jún 2010

Dobre ranko. No ja počítam dni , že 24 hodin 😀 😀 😀 😀 😀 Fotky su už preč.. .jaj aka som rada... 😅

cairka
7. jún 2010

ahojte 🙂
lenkove, veru kedy plánujete ten východ? nech vieme zorganizovať Akciu ZOO 😉 (spišská)

natia
7. jún 2010

TAKŽE LETNÉ POBYTY (aj pre žiadateľov o NRS):

OZ Domov v rodine 15.-22.august v škole v prírode Patrovec Trenčianske Jastrabie
ANR robí pobyt v Hronci, pri Brezne, termín 22.-28.august (končí sa v sobotu)

kto vie o ďalších? veď ešte musia byť... 😀 napr. nič?

lenkove
7. jún 2010

ahojte
@cairka
a ZOO nezaplavilo? 😉 ja zatiaľ neviem, rátali sme s tým, že už budem bez povinností a stále ešte sú 😖 asi až v júli, ak sa nič nepredvídané nevyskytne.

martina_maxian
7. jún 2010

ahojte, krásny pondelok vám prajem... U nás je už leto ... 😀 😀 😀

bendy25
7. jún 2010

Ahojte baby! Tak konecne nam spustili net ... Tie tri dni, teda od minuleho piatku, tu bola katastrofa 😢 povodne a chaos 😢 Netykalo sa to priamo nas, ale da sa povedat, ze susedovcov okolo. Net nam spustili az dnes, KONECNE!!! Uz som sa nevedela dockat, co mate noveho, tak som to priebezne docitavala. My sme dnes mali navstevu, tetu zo soc. a psychologicku. Boli nieco vyse pol hodky a vselico sa vypytovali. Nakoniec sme dosli aj na moj zdravotny stav, ktory som doteraz nejak neriesila a bojim sa, co bude dalej ☹ Inac, cakaju nas pripravy, 21ho, ked uz bude mm doma a tu budeme mat od 9 hod. rannej do 16.00 hod, ale medzitym budeme mat aj obednajsiu prestavku a potom dalsia priprava bude 23ho. Inac, pytali sa aj to, kde bude postielka a take veci. Co ma ale trapi, ze som nestihla vybrat hrnce na sporak, ako ste mi minule poradili 😀 😀 😀

martina_maxian
7. jún 2010

ahoj bendy 25,,, myslím, že tie hrnce na sporáku nie sú dôležité.... 🙂 doležité je, aby si mala z tej návštevy pocit, že teta zo socky bola spokojná... 🙂 🙂 a čo bude ďalej sa neboj,,, všetko dobre dopadne.. 🙂 🙂

natia
7. jún 2010

Čo sa týka zdravotného stavu, tak je dôležité, čo napíše obvodný lekár... akože im si teda nič nemusela hovoriť, to nie je ich vec... ich vec sú papiere... takže sa neboj, lebo ak obvoďák napíše, že zdravotný stav dobrý, že si spôsobila na prijatie dieťaťa, tak nie je čo riešiť...

brulka
7. jún 2010

ahojte! tak tak ako pise natia. co sa zdravia tyka uradnicka predsa nie je od toho aby posudzovala zdravotny stav. od toho je lekar a ked ten napise menovana je sposobila adoptovat si dieta, tak uradnik to musi akceptovat !!! toho sa prosim ta neboj, ved keby si nemala vyjadrenie od lekara tak k tebe ani nepridu na navstevu, klud vsetko bude isto dobre a svoj zdravie nie si povinna s nikym rozoberat 😉

mata ja som este aj ladnicku pred navstevou zo socky upratovala aby to bolo pekne vsetko zoradene a tak 😀 a vidis u nas sa ani nespytali kde bude postielka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre