Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

macocha
8. jún 2010

Yukki... 🤐 bezmocne mlčím.
A keby si chodila (takmer) denne? Zvládla by si to časovo? Psychicky to bude pálka pre všetky 3, to mi je jasné... len tak hľadám najmenej zlé riešenie spomedzi tých možných... lebo potom už iba malú uniesť, ale to by asi v DeD mali podozrenie... tfuj.

Bendy u nás pozreli aj kuchyňu, ale len tak kuk! od dverí. Sedeli sme v hale (chodbe) a tiež si dali ukázať, že kde bude malé spávať. Ostatné 2 izby ich nezaujímali, ostali zatvorené. 😉

macocha
8. jún 2010

5katarina7 malo byť a nie bendy... pardón... to ma zas tak vyviedla z miery Yukki, teda tie obštrukcie, čo zažíva 😠

yukki
8. jún 2010

Hej, skúsime...len to je hodina cesty tam aj späť-a to ešte musí byť počasie na bicykel....a furt Kiku natlačiť do sedačky a šľapať....potom sa tam prechádzať okolo DD....ale ak ideme doobeda tam poobede už to isté nemám silu opakovať...budeme chodiť častejšie, aj keď je to fakt aj pre Kiku nie najľahšie., aj pre mňa nie...a hlavne keď vidím, že ešte pred týždňom sa k nám vrhala a teraz vlažne príde...že revala jak najatá keď sme ju tam nechávali a teraz sa ani neobzrie...že nechce na ruky ku mne, že všetko prijíma s hnevom, ani ju chytiť ani objať-ona, čo sa tak potrebovala mojkať...kiku odstrkuje, tá sa jej ani dotknúť nemôže.....nič do ruky nechytí, jačí keď jej podáš kvetinu.....prst v ústach v jednom kuse-to nebolo predtým vôbec a zuby jej teda idú už dlho.....

saskah7
8. jún 2010

to je na nervy, ked by som chcela tak velmi pomoct a netusim ako... 😔 😢

dioliana1
8. jún 2010

bezmocnosť je najhoršia

natia
8. jún 2010

mučila by som ich za to... fakt...

marketka1
8. jún 2010

Ahojte u nás zase prší.
natia ako si dopadla?

dioliana1
8. jún 2010

u nás už skoro vyschlo...slnečno

natia
8. jún 2010

Markétka s čím? 🙂

najjulinka
autor
8. jún 2010

dio ked perly.. pridam dnešnu Luckinu.... Lucka na Hlavnej ulici stala a o čosi sa snažila,a le nebolo mi jasne o čo... A ja, že čo robi... A ona na plnu hubu "Sušeň papať pipinkám" 😨 😨 😨 (jej sa sušeň nekcel odlepiť od prsta a kcela ho hodiť na zem pipinkam , nech ho zjedia - po vzore, ked omrvinky sypeme pipinkam, tak aj z tejto lahodky kcela im dopriať 😝 ) 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

bendy25
8. jún 2010

Katarina, tak ani si velmi neprezerali byt, iba sedeli v obyvacke, zapisovali si nejake veci, ktore sa ma pytali a potom sa pytali na postielku, tak sme sli do druhej izby a ukazala som im, kde bude stat. A toto, co tu u nas vypisovali som potom musela podpisat a vraj to budu posielat na krajsky urad, kde si oni potom odomna mozu vyziadat nejaku lek.spravu od odborneho lekara, hoci mi obvodacka potvrdila, ze som schopna postarat sa o dieta ...

bendy25
8. jún 2010

Najjulinka ... 😀 😀 😀

bendy25
8. jún 2010

Neviem, ci pozerate Panelak, ale je to bomba 😀 😀 😀

cairka
8. jún 2010

bendy, akurát som konštatovala, že to už je horšie jak telenovela... 😅 😝 😀 nepozerám to teda pravidelne, ale väčšinou ani nevadí, ked pár častí nevidím 😝

najjulinka
autor
8. jún 2010

Ja Panelak pozeram.. začala som, lebo jedna baba z babetka je mama dvojčat čo tam už nehraju.... ešte tu bombu som ale neobjavila v tom seriali 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bendy25
8. jún 2010

😀 😀 😀 to je teda fakt skoro horsie, ako telenovela 😀 😀 😀 A aj ked nevidis 3,4 diely nevadi, stale vies, o com to je.
Najjulinka, ty myslis asi tie dvojcata toho Casanovu primara ???

bendy25
8. jún 2010

A NAJradsej mam tie kočeny ... skoda, ze dnes neboli 😀

najjulinka
autor
8. jún 2010

hej tie dvojčata casanovu primara....

dioliana1
8. jún 2010

😀

najjulinka
autor
8. jún 2010

Dobruuuu nocccc........

mata2
9. jún 2010

ahojte,
citam ze je tu zas kopec chorusikov,tak aj ja hlasim dvoch 🙄
tomasko ma kasel a milko od vcera teplotuje...stale sa mu drzi teplota okolo 39 stupnov,umrncany je strasne,ani papat mu nechuti.. 😖

dioliana1
9. jún 2010

och nezavidim a zajtra maju byť horúčavy do 30stupnov v sobotu do 35....sak to nenormálne 😅 😝

yukki
9. jún 2010

Tak sme si zas dnes zabicyklovali za malou....je to slniečko malé....už ju chcem doma.
Malí bambúchovia boli vonku, samé nádherné deťúrence, lietali v chodákoch, na odrážadlách, hojdačkách....

natia
9. jún 2010

Tak dnes bola k vám prívetivejšia?

najjulinka
autor
9. jún 2010

U nas ťažká pohoda... 3deti hajaju, Linda sa potichučky hra v postielke a Lucka je na balkone s Karolom. Idem nam spraviť kávu...

marketka1
9. jún 2010

juli sprav aj mne kávu 😀 aspoň virtuálnu.
My sa doma kvasíme pod nahriatou strechou ☹ no čo už. Kubko z ATB tak hnačkuje že ani plienka neudrží. ☹ 😠

yukki
9. jún 2010

Kapánek.....ale ona aj keď je menej prívetivá je slniečko, už nech je domka už už už.....Natia, nechoď do tých víkendových hosťovských-maximálne ten jeden, ak ináč nedajú, ale potom abo-abo.......

natia
9. jún 2010

Yukki ja viem... veď preto som to tu aj otvorila vo verejnej téme... ale tak ja vedenie tohto DD považujem za veľmi ústretové aj voči deťom aj voči žiadateľom... dobrý pocit z nich mám vo väčšine vecí

yukki
9. jún 2010

No ja tiež si myslím, že v prvom rade pochybili súdy (pinkali si to, predbežko nedali, neurčili napriek nespolupráci biom. opatrovníka........)!
A v druhom rade zákony sú postavené tak, že nechránia záujmy dieťaťa....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre