• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

4. decembra 2017 
Škorica si chráni svoje teritórium... ... a maminku... :wink:
10. jún 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte boli sme sa trošku prejsť lebo ma to tu už nebaví medzi stenami a pod strechou. :frowning2:
leni škorica je šikovnica :slight_smile: :dizzy_face: a aké to bolo keď si písala že ešte nechodí a sa to tu porovnávalo a ajhľa šak to už malá pretekárka.
chorúšikom veľa zdravia prajem.
10. jún 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, trocha :stuck_out_tongue_closed_eyes: som okoštovala a odložila som si dobre, ked bude veve spať zas , ked ja jahodové čokolády moc nemusím, musím dedovi objasniť, že má vaneske kupovať mliečnu
10. jún 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka :grinning: :grinning:

leni škorica je jak pes ja môžem ku každému ale ku mne nikto :grinning:
10. jún 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marketka1
ona je jednoducho iný typ ako ostatné deti (tie v rodine mám na mysli). iba von sa jej "podarilo" občas bac :sunglasses: začala chodiť až keď si bola istá, že jej to "ide" :sunglasses: a už behá, ale fakt, že behá :sweat_smile: toto sú staré foto, je to teraz už bežec :sunglasses:
10. jún 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marketka
teda, to si ju vystihla tým prirovnaním :grinning: ozaj je to tak!
10. jún 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove, aj môj Paťo bol taký. dlho sa nevedel odhodlať k chodeniu a keď už nazbieral odvahu, tak rovno behal ... to mne vlasy dupkom vstávali, keď som videla, ako beží jedným smerom a pozerá iným...
10. jún 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zenske vy ste strasne vy tu o cokolade a nanukoch a ja v praci sedim , tak som si aspon kakao isla spravit ked uz nic ine sladke sa tu nevyskytuje :grinning: :grinning: :grinning:

leni malicka je uzasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ake velke diavcatko so satockou :wink: taka mala karkulka
10. jún 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni malá je strašne zlatá a šikulka podarená :slight_smile:
10. jún 2010 o 15:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mňa čaká nanuk v mrazáku,takže si ho asi šupnem :slight_smile:
10. jún 2010 o 15:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ďakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: je zlatá a robí nám radosť, veď to poznáte :slight_smile: :dizzy_face:
10. jún 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, a najkrajšia je keď spinká, však? :wink:
10. jún 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no najkrajšia je, keď sa túli a nehryzie :grinning: hlavne keď nehryzie :grinning:
inak, s hádzaním na zem to riešim tak, že sa k nej hádžem aj ja, a potom sa na tom rehoceme. Našťastie to nerobí von, keď náhodou, tak sa použije medveďobicykel :sunglasses:
10. jún 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, chvíľu mi trvalo, kým som pochopila čo a na čo je ten medveďobicykel... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . nuž teplo je, káble sa mi prehrievajú... :grinning:
10. jún 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som uz asi nadobro prehriata mayap :grinning: :grinning: :grinning: na co je ten medvedobicykel ???
10. jún 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak lenkove moja mala neter je s trieskanim o zem uplne uzasna - ona si pekne lahne a extra pozor dava ked poklada hlavu - na to sa ani neda povedat ze sa trieska o zem ona si tam liha - no hold nie je to ziadna hysterka skor herecka :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayap
medveďobicykel je okrem iného nočná mora našich susedov, keďže za ušami má asi 20 neskutočne piskľavých detských melódií, ktoré Ivanka zbožňuje. Púšťa si ich hneď ako do medveďobicykla nasadne a nasmeruje sa do výťahu :sunglasses: - čo je v tejto horúčave tak okolo pol deviatej ráno :grinning:
10. jún 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brulka
kuk na fotku v albume,kde je Škorica na trojkolke s tvárou medveďa - medveďobicykel :sunglasses:
10. jún 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a trieskanie na zem, skoro ako u nás, závisí ale od únavy... Keď je unavená, tak sa hodí bezrozmyslu :rolling_eyes: inak sa rovnako pekne ako tvoja neterka, zo sedu elegantne zvezie na zem :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha fakt to je medved :grinning: nooo dobry prostriedok len jej este nohy musia dorst :wink:
10. jún 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved su to nejake herecky a este k tomu damy :grinning: :grinning: :grinning:

a ako ste postupili v rozpravani ??? viete nejake nove zvery imitovat :grinning: ???
10. jún 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni vy tiež dobre týrate susedov :grinning: my sme do nedávna týrali vysávačom aj o polnoci jak sople trebalo ťahať ale ta môžeš za to?
10. jún 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brulka, keď inak nedáš, zahltím stranu mojim dieťaťom :grinning:
vydáva menej zvukov, ale o to viac komunikuje :slight_smile: vie si povedať, že chce papať (ňami) alebo spať (haji). a je to také zlaté, keď v stoličke pred obedom opakuje ňamiňamiňami a po jedle zavelí haji :grinning: a v dobrom kontexte používa papa - sama od seba - ide s tatom von, nasadne na medveďa, pustí si hudbu ( :rolling_eyes:) a povie mi papa a zakýva :grinning:

10. jún 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej zlatusik sikovny je ta skorica tvoja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je uzasny vek :wink: ja sa tak tesim na vsetko co nas caka s tym nasim, nasimi detickami :slight_smile:
10. jún 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkove, pripajam sa k pochvalnym uznaniam Skoricky :dizzy_face:
a som sa tu narehotala na vasich ospravedlneniach maskrtit :grinning: prave som spraskala cokoladu, ked zvysok rodinky isiel na kratku bicyklovacku a nechali ma doma oddychnut od nich... tak som to hned vyuzila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby aktualizácia sa musí robiť iba tam, kde prebiehala príprava??
10. jún 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natia, áno...ak budeš robiť inde, tak treba spraviť celých 26 hodín...
10. jún 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurňa...
10. jún 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cairka nezda sa mi, žeby to tak bolo v zákone............ ale je fakt, e kto ťa nepozná natia, tak asi ti tých 26hodin dá......
11. jún 2010 o 04:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
meteookienko krásne slnečno a veľmi teplo :dizzy_face: :wink: a nám nie je o nič lepšie. :frowning2:
11. jún 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok