Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
16. jún 2010

@juliap to už nie mne ale @bebe73

juliap
16. jún 2010

@dioliana1 to bolo pre tvoje F to vsetko naaaj k 5 rockom ... 😀

dioliana1
17. jún 2010

cawte

marketka1
17. jún 2010

Ahojte 😉 tak tu nám to žije 😀 kde ste všetky?

bendy25
17. jún 2010

nikde nikoho ... no toto 😕 😕 😕

dioliana1
17. jún 2010

vonku pekne, tak len cez spánok detí tu občas niekto kukne...

natia
17. jún 2010

ja tu občas kuknem medzi mojím spánkom... lebo posledné tri dni nič iné ani nerobím... trochu čítam, trochu som na nete, ale zväčša spím... no teda ešte varím čaje a tlačím vitamíny... 😒

lenuska74
17. jún 2010

@juliap ak chceš dieťa v PO kraji tak si kľudne daj žiadosť už aj teraz 😀 nemusíš sa báť žeby boli nejak rýchli 🙂

juliap
17. jún 2010

@lenuska74 diky, a ty si tiez odtial?

lenuska74
17. jún 2010

@juliap áno som 🙂
neviem či čakáš na pestúnstvo alebo adopciu, ale je to tu nadlho a snáááď ešte profi ide rýchlejšie, aj keď to by ti vedela skôr dioli povedať ako rýchlo nie dioliana 😀

natia
17. jún 2010

@juliap ale veď ty si profi, nie? či mýlim si ťa?

lenuska74
17. jún 2010

@natia 🙂 natia možno to len ja som sa tu teraz po dlhej dobre priplietla tak som stratila v nových prehľad 😀 😅

juliap
17. jún 2010

@natia ano, ja som profi, tak sa este skusim opytat kamoski co tam robi, kedy si dat ziadost, alebo ked pojdeme odniest tam nejake veci, tak u riaditelky ...

natia
17. jún 2010

@juliap a to mimi z DD chceš do profi, či do inej formy? aby sme boli v obraze 🙂

macocha
17. jún 2010

@natia dovolenka najbližšie o mesiac, do Banskej Štiavnice. Ale keď u mňa je to tak, že keď mám poloprázdne tašky, tak sa snažím využiť príležitosť 😉
A prajem pekné a úspešné kurírovanie. Inak ja som po príchode malej bola chorá omnoho viac ako za posledných 10 rokov a zle sa to liečilo 😒 sa musíte s malým aj mikrobiologicky zladiť 😅

juliap
17. jún 2010

@natia my chceme do profi, len teraz mame male svoje a premyslame, kedy by bolo najlepsie k nemu mimco z DD, preto sa zaujimam aj o cakacky, popripade ake su skusenosti s DD tu v okoli, nielen v PO

lenkove
17. jún 2010

ahojte
tak my sme spat, boli sme par dni vo svete, som taka stastnaaa ze sme doma 😵 😵 😵

natia
17. jún 2010

@macocha no veď toto...že ja som nebola tento rok tuším ešte chorá a takto zle mi nebolo ani nepamätám a to je isté, že on ma nakazil krpec malý.. tak som radšej aj návštevný pobyt posunula na pondelok, nech nenakazím ja jeho...dúfam, že týmto sme mikrobiologicky zladení a nebude sa to ťahať mesiace...

@lenkove a kdeže ste boli? 🙂

saskah7
17. jún 2010

lenkove, no vitaj, sa mi uz zdalo, ze tu nejako dlho nie si... ste boli autom? ako mala zvladala cestu?

5katarina7
17. jún 2010

@lenkove ahoj a ako ste sa mali?@natia a kedy zostane u vas malý už nastálo?

natia
17. jún 2010

no mal od zajtra, ale keďže som ochorela, tak od pondelka ☹

zuzubabo
17. jún 2010

@natia super a trošku aj závidím 🙂 .

yukki
17. jún 2010

my sme sa mikrobiologicky zladzovali asi 2 roky...a to netuším, či už vôbec sme
😝

dioliana1
17. jún 2010

cawte, tak budeme tu mať zopár nových z "mojej" skupiny, keď prídu na to ako sa tu zaregistrovať.... 😀 😀 😀

lenkove
17. jún 2010

@natia,
tak od pondelka, blahoželám!
saskah7, 5katarina7 tak som vám chýbala 😎 😀 ?
Boli sme pár dní s kamarátmi s deťmi na Liptove v penzióne, okrem toho, že pršalo bolo trošku stresujúce aj to, že napriek avizovaniu neboli veľmi prispôsobení pre rodiny s deťmi (v hracej miestnosti stál v strede biliardový stôl, naša Ivi do neho v kuse narážala, ešteže nemal hrany 😝 ) a rovnako aj jedenie s malou nič moc - priveľa podnetov 🙄 a k tomu stolička, v ktorej sa nedalo pripútať, takže z nej vypadávala 😀 No povedala som si, že s dieťaťom už nepôjdem na dovolenku so stravou a s cudzími ľuďmi - nejaké chaty so známymi a dosť 😀 takže som zavrhla aj stretnutia náhradných rodín - tak o rok snáď, o dva už v pohode 😅 Boli sme dokonca aj v Tatralandii ( partia chcela) tak sme sa raz omočili a kočíkovali bábiky v detskom kútiku 😀 pre nás je najväčšia atrakcia hojdačka a kamene hádzať do vody 😉 už sa teším - a teraz úprimne, na dovolenku v lete, lebo ideme so známymi ľuďmi, máme len pre seba celý dom, varíme si sami a je tam k dispozícii aj veľká záhrada 😵 😵
a cesta trvala len hodinku a pol pre nás, to spinkala a bola zlatá 🙂 aj v novom prostredí bolo ok, ona sa cestovaniu teší aj v novom prostredí je v pohode, spinká a tak 🙂 Večer sme my prví sedeli na balkóne s uloženým dieťaťom a zo všetkých strán bolo počuť kriky 😀 😀

bendy25
17. jún 2010

lenuska74, ahoj! Ty si z okresu PO? Som pocula, ze v PO su v DD aj novorodeniatka ... nevies o tom nieco?

bendy25
17. jún 2010

lenkove, pekne vítam 😀 😀 😀 Fakt si tu chybala 😀

bendy25
17. jún 2010

Natia, od pondelka tiez blahoželááámmm 😉

lenkove
17. jún 2010

a inak, čo my máme za novinku 😀
okrem toho, že je Škorica neuveriteľne sociálny typ, aj v jedálni musela najprv prejsť celú miestnosť, každému zakývať, sadnúť na stoličku a celý čas sa usmievala a kývala ujovi pri vedľajšom stole 😀 a začalo nám, hm, žeby separačná úzkosť ? 😎 keď ju nechám pri niekom, a to aj pri tatovi, babke milovanej, či nebodaj sa vzdialim do kuchyne, tak plače 😕 a to nie je spôsobené dovolenkou, to bolo už predtým, len som nepísala 😀 že je to normálne? 🙂

cairka
17. jún 2010

lenkove, super 😉 toto ste chceli dosiahnúť 😉 a teraz budete dosahovať, aby vydržala v izbe aj s niekým iným 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre