• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
@jankaka , no ako je to s tou školou? fakt ma to zaujíma :unamused:
19. jún 2010 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cairka
no jednoducho.. :slight_smile: vydávala som sa počas školy.. a po svadbe som otehotnela.. :slight_smile: v apríli sa nám narodila Deniska, a v máji som mala matury.. :slight_smile: jednoduché.. :slight_smile:
19. jún 2010 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no áno, ale podľa mňa sa učiteľstvo prvý stupeň študuje na VŠ :wink:
19. jún 2010 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jankaka.....to sa dnes fakt dá, skončiť učiteľstvo prvého stupňa na strednej škole...maturitou?? To si vlastne maturovala už s malou, že?
19. jún 2010 o 14:05  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankaka , malá sa narodila predčasne? je v poriadku?
19. jún 2010 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To sa ale narodila v 6. mesiaci potom malá! :wink:
19. jún 2010 o 14:11  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cairka
Ahoj, nie, nenarodila sa predčasne.. narodila sa presne na termín 8.4.2010.. strašne som sa začudovala lebo je málo detí ktoré sa narodia v termíne.. :wink: iba doki hovoril že nebude niečo v poriadku.. narodila sa zdravá.. :slight_smile:
19. jún 2010 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankaka
a kde sa dá na strednej škole študovať 1-4 učiteľstvo? to by som si hneď dorobila maturitku namiesto VŠ :sweat_smile: :sweat_smile:
19. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jejda, tu točím to isté čo Cairka :sunglasses:
19. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankaka , ahoj :slight_smile:
19. jún 2010 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cairka
áno, študuje.. :slight_smile: ale najprv som si urobila maturitu.. a teraz študujem externe.. :slight_smile:
19. jún 2010 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale kde?? v Námestove? :sweat_smile:
19. jún 2010 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yukki
áno, dá sa.. maturovala som aj s Deniskou.. :slight_smile:
19. jún 2010 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cairka
Ahoj.. :slight_smile:
19. jún 2010 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja viem že sa dá maturovať aj s dieťaťom, ale kde sa rovno maturitou končí učiteľstvo 1,-4, :grinning:
19. jún 2010 o 14:20  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yukki, no tam, kde sa deti narodia na termín v šiestom mesiaci :wink:
19. jún 2010 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jejda, baby, inak dnes som si robila zemiaky v rúre zo sáčku..a to je výmysel, už som také nejedla ani nepamätám,jedlo lenivých... a keď sa tak dívam okolo seba, tak ma mrazí, že by prišla sociálka k nám... podhlaha neutretá, pod stolom v kuchyni nastlané omrvinky, na stene rozotretá detská výživka, v kúpelni sa močia malej veci, keďže dnes sa poliala mojou kávou, neustlané a všede naskladené neodložené prádlo.. a uprostred izby tróni náhradný matrac do cestovnej postieľky :sunglasses: a varím z polotovaru..dúfam, že to nik z ústredia nečíta.. :sunglasses: :sunglasses:
19. jún 2010 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yukki
ja som hneď neskončila..- ešte ďalej študujem.. ale nechajme to tak.. :slight_smile:
19. jún 2010 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenkove,a to sú aké? ja robím jahodové knedlíky, stav kuchyne si viete predstaviť... ešteže dieťa spí a neroznáša mi to...
19. jún 2010 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cairka
ale naša sa nenarodila v 6 mesiaci!! :grinning:
19. jún 2010 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale bordel v byte, štastné dítě.
inak, moja švagriná má pomaturitné 2ročné vychovávateľstvo, robí v MŠ a že si budú musieť robiť aj VŠ, aj na MŠ :fearful: :fearful: :fearful: keby ich radšej na Pride alebo iné školenia posielali... :zipper_mouth: :fearful:
19. jún 2010 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cairka
jahodové knedlíky robím aj ja, mrazené :sunglasses: :sunglasses: no také že na nich píše hranolky do trúby :grinning: dúfam, že tá trúba nie som ja :sunglasses: :sunglasses:
19. jún 2010 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
robím v zmysle robievam :sunglasses:
19. jún 2010 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No keď píšeš že si otehotnela po svadbe a 24.10. máte prvé výročie a malá sa narodila v apríli tak to vyzerá na ten 6 mesiac :wink:
19. jún 2010 o 14:27  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankaka , ale si písala, že v októbri ste mali svadbu, a malú ste počali až po svadbe a narodila sa v apríli...nech rátam ako rátam... furt to vychádza maximálne ten šiesty mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a môžem sa ťa ja na rovinu opýtať, že čo konkrétne chceš nájsť v nasej teme??
ja som spravila vyprážané šampiňóny a zemiaky, a od včera šampiňónová krémová polievka :grinning: (to tak keď v tescu akcia na šampiňóny a mm neodolal a kúpil vyše kg) ja mám tiež kopu prádla na žehlenie keby to niekto chcel vyžehliť :confused:
19. jún 2010 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkove , :grinning: :grinning: :grinning:
ja hranolky tiež robím potom zo sáčku, ani som nevedela, ako to môžem zaujímavo nazvať, zas som o niečo múdrejšia :sunglasses: a ja sa zas rada vyhrám s domácimi takými srandami, ako buchty, knedle a tak... :sweat_smile: potom aj aj yksnema ko tá knedľa :pensive: :sweat_smile:
19. jún 2010 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkove
teraz to je hrozné.. :slight_smile: myslela osm si že ma vezmú.. :slight_smile: ale čo už.. nechajme to tak.. a čo?? detičky poslúchajú?? :slight_smile:
19. jún 2010 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
markétka šampionová krémová - mňaaaaaaaaam, keby bývam bližšie, tak ma tam máte nasačkovanú :grinning:
19. jún 2010 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok