• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

26. júla 2017 
A kolkokrat pocas priprav mozu prist tetusky zo soc. na navstevu k nam domov? Ci to iba raz a potom uz iba, ked je doma dietatko?
19. jún 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute... no ale ste sa rozpisali nejako.. mi trvalo, kym som vas docitala :grinning:
juliap, teba sa chcem spytat, ze k vam prisli zo socialky lebo si chcela byt profi??? to je takto bezne? som si myslela, ze to len pri pestu a ado sa robi... ty si uz aj bola zamestnana ako profi, ci este vobec nie?
k tej jankake... aj ja len cumim jak puk :grinning:
19. jún 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi naša tema navrchu tabulky, :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliap mám dospeléhobiosyna a biopuberťačku, kombinacia na psycho občas :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bendy asi aj ked ukončime prípravu a potom možu kedy chcu ked budeme mať deti.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bendy25
vak mohla nam aspon povedat, ze s akym zamerom prisla do tejto temy...nie?
19. jún 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliap
a to tebe odkial prisla kontrola, ked si profi?
19. jún 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bendy25
tak ako píše Dio počas prípravy raz a potom ešte aj pred súdom sú vyzvané na prešetrenie pomerov opäť :wink: no a potom keď máš dieťatko kedykoľvek vlastne :sweat_smile: môžu ale nemusia.. ale len ak ho máš v pestu, alebo v predosvojiteľskej. Po osvojení už len ak ťa niekto nahlási :grinning: :grinning:
19. jún 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natia, ta asi iba tak sem rpisla trosku zahaluzkat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Juuuj, ta ja som ale protiva :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oparav, prisla
oprava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja si robím k profi ešte pestunstvo :grinning:
19. jún 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bendy25
Bendy :grinning: :grinning: rýchle prsty máš :grinning:
19. jún 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkove: aha, :slight_smile: Takze teraz sa uz velmi obavat nemusim, kedze uz raz boli... :wink:
19. jún 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove .... :grinning: :grinning: :grinning: prsty rychle, len niekedy pisu, co sami chcu ... :grinning:
19. jún 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bendy25
v podstate mas pauzu a upratovat budes musiet zacat zase az ked uz budete mat dieta doma :grinning: :grinning:
19. jún 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco musim ist stale z temy von, ked si chcem precitat, ci niekto nieco nove napisal? Alebo som iba pocitacovy "expert"? :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bendy aj ja tam robim :wink:
19. jún 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1) Okná umývam málokedy, pretože milujem vtáky a rozhodne nechcem, aby si zbytočne rozbíjali hubu.
2) Podlahu nevoskujem, pretože myslím na bezpečnosť svojich hostí.
3) Hmyz mi nevadí. Každý chrobák má meno a súhlasí so všetkým, čo poviem.
4) Jarné upratovanie nerobím. Mám rada všetky ročné obdobia a nechcem, aby tie ostatné žiarlili.
5) Neplejem záhradu, pretože nechcem mariť Božie úsilie.
6) Nevarím moc chutné jedlá, pretože nechcem vystresovať svojich hostí tým, čo majú uvariť oni, ak ja prídem k nim.
7) Nevyhadzujem staré veci. Manžel aj tak nemôže nič nájsť, načo ho pliesť ešte viac.
8) Nežehlím. Rozhodla som sa veriť cedulkám "nekrčivé".
9) Nestresujem sa ničím. Kto to robí - umrie mladý. A ja chcem vydržať čo najdlhšie!

A pamätaj! Uprataný dom je znakom toho, že máš priveľa voľného času !!!
19. jún 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jún 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si vycapim na vchodove dvere :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne to treba dať na viditeľné miesto, aby si to všimla aj sociálka, ked príde na neočakávanú návštevu :sunglasses: :grinning:
19. jún 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som niekde v knihkupectvach videla take dekoracne cedulky s napismi typu: "Prave sme sa chystali upratovat", alebo "este vcera sme mali upratane" :grinning:
19. jún 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak stači hore na lište tu okruhlu šipku stlačiť a obnoví stránku
19. jún 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
upratanéé :grinning: a tuším to trvalo kratšie ako písať vám,že máme neporiadok...
19. jún 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove u nas bolo včera upratané... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bendy ahoj.Odbehla som trošku poupratať :grinning: .Baby,ale aby niekto nevedel v ktorom mesaci porodil tak to je šupa. :confused:
19. jún 2010 o 17:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka
najma aj je to okolo 30 tyzdna... :pensive:
19. jún 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bendy,my sme skoro naraz začali prípravu a u teba už boli aj zo socky aj z mesta na kontrole a my stále nič.
19. jún 2010 o 17:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dioliana ktorú šípku na lište,lebo tá celkom hore mi tiež pretočí nadruhú stranu.
19. jún 2010 o 17:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok