Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Tak a sme tu. S uderom polnoci...
bendy25
19. jún 2010
A kolkokrat pocas priprav mozu prist tetusky zo soc. na navstevu k nam domov? Ci to iba raz a potom uz iba, ked je doma dietatko?
saskah7
19. jún 2010
caute... no ale ste sa rozpisali nejako.. mi trvalo, kym som vas docitala 😃
juliap, teba sa chcem spytat, ze k vam prisli zo socialky lebo si chcela byt profi??? to je takto bezne? som si myslela, ze to len pri pestu a ado sa robi... ty si uz aj bola zamestnana ako profi, ci este vobec nie?
k tej jankake... aj ja len cumim jak puk 😃
dioliana1
19. jún 2010
asi naša tema navrchu tabulky, 😃 😃 😃
dioliana1
19. jún 2010
@juliap mám dospeléhobiosyna a biopuberťačku, kombinacia na psycho občas 😃 😃 😃 :-p
dioliana1
19. jún 2010
bendy asi aj ked ukončime prípravu a potom možu kedy chcu ked budeme mať deti.... 😃 😃 😃
natia
19. jún 2010
@bendy25
vak mohla nam aspon povedat, ze s akym zamerom prisla do tejto temy...nie?
natia
19. jún 2010
@juliap
a to tebe odkial prisla kontrola, ked si profi?
lenkove
19. jún 2010
@bendy25
tak ako píše Dio počas prípravy raz a potom ešte aj pred súdom sú vyzvané na prešetrenie pomerov opäť 😉 no a potom keď máš dieťatko kedykoľvek vlastne :-N môžu ale nemusia.. ale len ak ho máš v pestu, alebo v predosvojiteľskej. Po osvojení už len ak ťa niekto nahlási 😃 😃
bendy25
19. jún 2010
Natia, ta asi iba tak sem rpisla trosku zahaluzkat 😃 😃 😃 😃 😃 Juuuj, ta ja som ale protiva 😃 😃 😃
bendy25
19. jún 2010
oparav, prisla
bendy25
19. jún 2010
oprava 😃 😃 😃 😃
dioliana1
19. jún 2010
ja si robím k profi ešte pestunstvo 😃
lenkove
19. jún 2010
@bendy25
Bendy 😃 😃 rýchle prsty máš 😃
bendy25
19. jún 2010
Lenkove: aha, 🙂 Takze teraz sa uz velmi obavat nemusim, kedze uz raz boli... 😉
bendy25
19. jún 2010
lenkove .... 😃 😃 😃 prsty rychle, len niekedy pisu, co sami chcu ... 😃
natia
19. jún 2010
@bendy25
v podstate mas pauzu a upratovat budes musiet zacat zase az ked uz budete mat dieta doma 😃 😃
bendy25
19. jún 2010
Preco musim ist stale z temy von, ked si chcem precitat, ci niekto nieco nove napisal? Alebo som iba pocitacovy "expert"? 😃 😃 😃
natia
19. jún 2010
bendy aj ja tam robim 😉
cairka
19. jún 2010
1) Okná umývam málokedy, pretože milujem vtáky a rozhodne nechcem, aby si zbytočne rozbíjali hubu.
2) Podlahu nevoskujem, pretože myslím na bezpečnosť svojich hostí.
3) Hmyz mi nevadí. Každý chrobák má meno a súhlasí so všetkým, čo poviem.
4) Jarné upratovanie nerobím. Mám rada všetky ročné obdobia a nechcem, aby tie ostatné žiarlili.
5) Neplejem záhradu, pretože nechcem mariť Božie úsilie.
6) Nevarím moc chutné jedlá, pretože nechcem vystresovať svojich hostí tým, čo majú uvariť oni, ak ja prídem k nim.
7) Nevyhadzujem staré veci. Manžel aj tak nemôže nič nájsť, načo ho pliesť ešte viac.
😎 Nežehlím. Rozhodla som sa veriť cedulkám "nekrčivé".
9) Nestresujem sa ničím. Kto to robí - umrie mladý. A ja chcem vydržať čo najdlhšie!

A pamätaj! Uprataný dom je znakom toho, že máš priveľa voľného času !!!
natia
19. jún 2010
😃 😃
natia
19. jún 2010
to si vycapim na vchodove dvere 😎 😃 :-p
cairka
19. jún 2010
hlavne to treba dať na viditeľné miesto, aby si to všimla aj sociálka, ked príde na neočakávanú návštevu 😎 😃
saskah7
19. jún 2010
ja som niekde v knihkupectvach videla take dekoracne cedulky s napismi typu: "Prave sme sa chystali upratovat", alebo "este vcera sme mali upratane" 😃
dioliana1
19. jún 2010
sak stači hore na lište tu okruhlu šipku stlačiť a obnoví stránku
lenkove
19. jún 2010
upratanéé 😃 a tuším to trvalo kratšie ako písať vám,že máme neporiadok...
dioliana1
19. jún 2010
@lenkove u nas bolo včera upratané... 😃 😃 😃 :-p
5katarina7
19. jún 2010
bendy ahoj.Odbehla som trošku poupratať 😃 .Baby,ale aby niekto nevedel v ktorom mesaci porodil tak to je šupa. =-)
lenkove
19. jún 2010
katka
najma aj je to okolo 30 tyzdna... |-|
5katarina7
19. jún 2010
bendy,my sme skoro naraz začali prípravu a u teba už boli aj zo socky aj z mesta na kontrole a my stále nič.
5katarina7
19. jún 2010
dioliana ktorú šípku na lište,lebo tá celkom hore mi tiež pretočí nadruhú stranu.