• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
jej, leni, tak pri tom clanocku som nasla link na iny clanok a ahaho... moj spoluziak z vysky... ten David.. co sa tu clovek nedozvie.. som netusila, ze je takto "ladeny" :wink: :sweat_smile:
21. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saskah
ty si nevedela, ze D.Kralik je slavny? ja ho zeriem uz niekolko rokov!! spolu s Naty, Vladom Schwandtnerom, J. Cervenom a dalsimi, na ktorych som zabudla :grinning: :grinning:
21. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ze vedela... on bol slavny uz na VS :grinning: :grinning: :grinning: ... jeho blog som objavila pred niekolkymi rokmi a inspirovala som sa obcas nimi ked som este ucila, ale teraz mam na mysli to hnutie "Ludia proti rasizmu" ... o tom som nevedela :wink:
21. jún 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. dio ty si ma zhanala? :slight_smile:
21. jún 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Janula ako sa máte, ako Laura, ako v škôlke, ako domček......daj nejaké správičky!
21. jún 2010 o 20:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula_nz ahoj ano ja , na predchádzajucej strane saska ponuka miesto profi miesto seba :grinning: :grinning:
21. jún 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech napise viac do ip . odkazte jej :slight_smile: a kde to vlastne je, z ktoreho dd?
21. jún 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki no ujde to. prestahovali sme sa k rodicom do domu. takze mama je profi, ma dve deti a keby sa mne podarilo profi, tak tu bude dom plny deti :sweat_smile: laurika je zapisana az do septembra do skolky, uz som ju nedala na tie dva mesiace. v maji som ju odhlasila a odvtedy je doma. inak ani nic nove nemame. som tu kazdy den, takze kto chce, nech mi napise ip :wink:
21. jún 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto a prečo mi zmazal predošlý príspevok? :angry:
Alebo mi blbne internet? :unamused:
Alebo blbne koník? :confused:
21. jún 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no macocha ja som ti ho nezmazala... :wink: :sweat_smile: :grinning:
21. jún 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, už to ide. Tak to asi koník neutiahol, ako som nadávala na robotu. :grinning:
@lenkove Tebe sa s prácou ako darí?
21. jún 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macocha
mimina, som tu :grinning: a pijem kávu, píšem, zajtra do BA (a hneď späť) a uvidíme.. každopádne som sa úpravám veľmi nevenovala, viac manželovi a dieťaťu.. Lebo už boli výrazné sťažnosti :rolling_eyes: ale teraz je dobre, doma aspoň :grinning: :grinning: práca no comment :pensive: :pensive:
a ty čo nadávaš úbohej práci, ha? :grinning:
21. jún 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No lebo aj ja som sa viac venovala dieťaťu a tak výrazné sťažnosti prišli z práce :angry: Už mám averziu na tie nekonečné opravy a úpravy, radšej by som to zabalila a písala niečo iné, úplne od začiatku... vtedy keď je to také tvorivé a pekne toho pribúda :wink: nie keď sedíš 3 hodiny nad x-tou verziou tabuľky a už to ani človeka neteší... :sweat_smile:
21. jún 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macocha :angry: :angry: :angry: verím ti :angry: :angry: vrrrr
21. jún 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobru noc.
21. jún 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Komu ako, že dobrú :angry: :sweat_smile:
Ale Tebe Juli pekné sníčky :wink:
21. jún 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre rano.... pol koruny stromu teraz rano padlo za obeť vetru tu pred oknami našimi....
22. jún 2010 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď píšeš že Dobré...ráno tak asi nie na Vaše auto, že
22. jún 2010 o 06:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A u nás bezvetrie... teda na bratislavské pomery :grinning: Chudáci roboši čo nám zateplujú dom sa nebudú dnes môcť vyhovárať - nepáli slnko, neprší, nefúka, pod mrakom... musia makať. :grinning:
22. jún 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás duje a prší... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja vo vlaku dom a podmocena trat, stojime... zatial 20 min.. esteze mam notebook.. ale aj nieco pod zub by bodlo... :rolling_eyes:
22. jún 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni nič príjemné :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ako práca?
22. jún 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha, leni a v ktorych miestach je taka trat? ja zajtra do Vrutok zasa idem vlakom :unamused:
22. jún 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile: ................................
23. jún 2010 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý deň
:wink:
23. jún 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
nakoniec sme meskali hodinu, Saska, v okoli Noveho Mesta n V..ale mozno to je uz hotove, pustali vlaky len jednou kolajou..
23. jún 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
lenka bola si sama?
23. jún 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejka
áno, sama :wink: moji práve odchádzajú k babke :slight_smile:
23. jún 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha...tak mas cas pre seba :slight_smile: a (pracu) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok