• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
:wink: pochopila !!!! aj matax má jedného Oliverka !!!
24. jún 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj az teraz pozeram ze aku odveci fotku som tu dala... tak este jednu...

nas krasavec...
no, lenže po dve dievčatá tu už majú mixka, yukki, adami...., a ešte single baby mimina, lenkove, zatiaľ ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: a julkine baby sa za chvíľu ani na prstoch jednej ruky nebudú dať spočítať :grinning:
a iva ma dvoch chlapcov... no nejako to uz poparujeme... no nie? :grinning:
24. jún 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cairka ďakujem !!! je to môj krtko :dizzy_face:
24. jún 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vďaka Maznáčik...hej, dnes, konečne!
24. jún 2010 o 22:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ci pána, koľko detí :dizzy_face: ani sa to nezdá, že nás tu toľko nazbieralo :slight_smile:
24. jún 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki nikdy by som nebola očakávala, že prostredníctvom profi rodiny si nájdeme s Verčou kamošky a našli !!!!! naše baby :wink:
24. jún 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@yukki uff.... normalne mi taky kamen spadol zo srdca.... takze uz si dvojnasobna mamina... keby si nebola tak daleko tak to pridem k tebe zapit... normalne... :grinning:
..
@cairka
sak deti ako smeti..
24. jún 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru! Ani ja by som nečakala a jak nás tie procesy stmelili!
24. jún 2010 o 22:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no máme tu veľa detííí ale v DD je stále dosť :pensive: tak sa pekne pridávajte ďalšie, nech im tam ubúda a u nás pribúda. :wink:
24. jún 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zapiť...zapiť....no bolo by! Len príďte v lete všetci, vykoseno už je, ihrisko pre deti tiež....
24. jún 2010 o 22:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Markétka sto bodov.
24. jún 2010 o 22:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, 2x nevrav :grinning: :grinning:
marketka, veru veru....
24. jún 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobrú noc.........................
24. jún 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac dnes bolo na STV ze ako ubudlo deti v DeD... ze o 250 menej ako vlani takze uz LEN okolo 4500 :cry: A vraj okrem medzinarodiek sa deti "rozobrali do profirodin".
Ale tak berme to pozitivne, tak ako to oni mysleli, ze dobre ze ich pocet nestupol, ako kvoli krize ocakavali.
24. jún 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink: ...........
25. jún 2010 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko.......................
25. jún 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, tak už len 3krat škola a školka a máme dva mesiace postarané o zábavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 no to bude teda zabavy ... niekedy sa mozme dohodnut na stretku, ked pojdes do PO s deturencami a pubiskou ... :wink:
25. jún 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dio u vas v školke 2 mesiace prazdnin????? :fearful: :fearful: :fearful:
25. jún 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki beriem ta za slovo... ja som dnes cely den mimo aj zajtra... len na skok som tu... kto ide dnes k nam na velky karneval tak pozerajte... idem s druzinarmi aj s Danusom.. mame taky stary kocik ... namalovany ako leopardia koza... a okolo vanicky bielu kozusinu a kosti z chovproduktu ponasivane.... viezla som to od nasich kde som to malovala a robila.. a vsetci psi po nas skakali.... o chvilu idem este do druziny malovat mamuta... klasika vsetko na poslednu chvilu....
potom hodim fotky... ak to prezijete...
25. jún 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka v PO maju tiez skolky len sluzby, kazda skolka vide tak 1 tyzden ze ma sluzbu, tak deti musis ak chces cez prazdniny kazdy tyzden do inej skolky vodit ... trosku na hlavu ale co uz
25. jún 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@maznacik007 tak na foto som veeeeelmi zvedava....

kedysi skolkari mali prazdniny mesiac....... ale viem, že naša školka tu pri bloku ma nejak 3 a pol týždna alebo tak dajak prázdniny.. .tiež nemá celý mesiac..... ale ja ako rodič asi ked bude školka zavreta 3 týždne z mesiaca, tak ten jeden týžden už decko do školky nedam.... platiť školné na mesiac za 1 týžden to je dost o ničom....

kedysi si pamatam, že jasloši mali 2 týždne prazdniny, školkari mesiac a školaci 2 mesiace.... som sa nevedela dočkať byť školačka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka ano, možu len tie isť do školky čo maju rodičov zamestnaných a fakt nemaju kde dať deti inak sa dve školky spajaju a je len jedna trieda nespratníkov ktorých nexce nikto cez prázdniny strážiť...
25. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
vítam Zuzku s Veronikou a hlásim, že ja som si rezervovala chalanov od Mary a Smejkiných chalošov, necháme si trošku na výber :wink: :wink:
inak, dnes sa krásna vec stala, po dojedení /hľadám tipy ako pripraviť rybu pre dieťa aby ju jedlo, kryť ju do zemiakovej kaše sa mi nechce a ešte, že pangasia nejem(e) :grinning: :grinning: / som vybrala malú zo sedačky a ona sa hneď s revom išla plesknúť o zem, tak som začala dôrazne "Ivi, čo chceš, zaveď mami k tomu čo chceš, ukáž čo chceš" a ona sa prestala plieskať, chytlila ma za ruku a doviedla ku kočíku :grinning: :grinning: vyložila si ho na gauč, vyliezla za ním a kočíkuje ho po gauči.. a aa, už nie, číta moju prácu, utekám ju brániť :grinning: :grinning:
25. jún 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka a ja otras prázdninová prirážka na školkom popatku v našej školke bolo 350sk a v cudzej až 750sk a naopak....jeden mesiac ide jedna školka a druhý druhá...nexcem ho stresovať zasa zmenami a diskrimináciou...
25. jún 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dio,
bambuliačik bude mať ozaj "prázdniny" keď ho necháš doma... sviatok, že tam nemusí ísť :pensive: :pensive: (narážam na tú diskrimináciu)
25. jún 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkanka117
aká krásna je tvoja bambuľka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok