• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
Všetkým peknučký dník prajem :wink:
tak a máme už záverečnú správu podpísanú :dizzy_face:
10. aug 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky :sunglasses: som tu zas dlhsie nebola. je tu niekto kto byva niekde tu? :sweat_smile: teda aspon priblizne. zhanam nejakeho odbornika,ale naozaj odbornika, so skusenostami s detmi v pest. star. a s problemami s nimi. :frowning2: blizi sa skolsky rok a ja som uz v depke z toho co zas bude s Chiarov... :confounded: Byvam niekde na rozhani zapadu s tredu, tak niekde v tej oblasti ak o niekom viete, dajte vediet....dakujem :slight_smile: moze byt aj blava ak nic lizsie nie je :o), Bola som uz u jednej psychol. ale ta nemala skusenosti, ta vedela len co s detmi ked sa rodina rozpada a nasa funguje :sunglasses:
10. aug 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliana skus odborníka-psychologa v Návrate alebo Usmeve...kontakty najdeš na internete...
10. aug 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik ja ešte stále nie...
10. aug 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak my zas na tu poslednu pripravu sa nevieme dostat,uz ma to stve,lebo by som uz chcela byt v poradovniku!!!!!!!
10. aug 2010 o 14:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulucertik gratulujem! tak už ste prišli do finále :slight_smile: - nech vám rýcho zavolajú :wink:

eliana súhlasím s diolianou - osobne poznám len v Blave v Návrate, tam majú skúsenosti. Prípadne skús niektorý z pobytov pre náhradné rodiny. A ak by si zvládla cestovanie, počas celého školského roka si vítaná na Kluboch NR. :wink:
10. aug 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macocha ano asi skusim tu Blavu, chodim tam raz do tyzda do skoly,takze by to nemal byt taky problem. Chodievala som na kluby v LV,ale casovo nam to nevyhovovalo, skola, praca,deti, kruzky...kluby sa nezmestia :o)
10. aug 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem rada ked budem v poradovniku akurat na jesen a bambulku až tak na jar by som už prijala...ale ktovie, ked bude nejaké na surne a bude vhodné do našej famili tak sa dam ukecať aj skorej...
:wink:
10. aug 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana a ty teraz robis pripravu na pestunstvo,alebo adopciu?
10. aug 2010 o 18:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 neboj dočkáš sa , ja som si tiež počkala páár týždňov (dovolenkové obdobie)
10. aug 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejka
puky je ine v tom, ze je bezpecnejsie, nie je z plastu, predna "vidlica" vyvazuje strany ked sa dieta naklana /dnes sa na nom Paťko tada naklanal dost/ :grinning: este je len zaciatocnik, je uz aj od 1,5 roka /staci mat 75cm dieta/-my mame 82cm, ostatne su vacsinou od dvoch rokov, kolesa nehrkocu, lebo su take gumovo-pneumatikove, takze jazdime aj po byte a susedia nas maju stale radi a vonku o nas nevie cela ulica, ze ideme. Nove stoji dost, ale ja som kupila z inzercie za 28eur :wink:
10. aug 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macocha finále bude až keď budem mať oficiálne domka drobčeka :dizzy_face: teraz len čakať a čakať
10. aug 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik - ahoj, a ako dlho po pripravach si cakala na zaverecnu spravu? Teraz uz by si mala cakat na zaradenie, vsak? To by malo byt tak do mesiaca, nie? A beriete si dietatko do ado, alebo pestu?
@dioliana1 - a ty uz vies o konkretnom dietatku, ktore by si brala ? :unamused: Pises tam o nejakej bambulke ...
10. aug 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@5katarina7 ja som už dostala certifika na pestunstvo, len čakam zaverečnú správu...

@bendy25 neviem o konkretnom len chcem iba dievčatko okolo 4-7 mesiacov
10. aug 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 - aha, som myslela, ze uz mas vybrate konkretne babo, ktore je bez bio rodicov :unamused:
10. aug 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bendy25 to ešte nie, ale až budem v zozname tak skusim pohladať cez Usmev, ak by do jari nič neponukli...
10. aug 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bendy25 ahoj v strede juna sme ukončili prípravu, potom sme boli na dovolenke potom psychologička mala dovolenku, takže sme si počkali , ale to nič hlavná vec že už ju máme podpísanú :slight_smile:
a čakám na zaradenie áno do mesiaca a možno aj sôr, uvidíme ako budú šikovné pracovníčky :slight_smile:
berieme do pestú :dizzy_face:
10. aug 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik akú máte predstavu o dieťatku?
10. aug 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 čo najmenšie a môžu byť aj dvojičky aj surodenci, ale tam sme si dali hranicu 5 rôčkov najstaršie
ale to všetko sa uvidí, podľa toho ako mi napovie moje srdiečko
10. aug 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale prípravu by som dala absolvovať každému povinne , strášne veľa informácii sme tam načerpali
10. aug 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrú noc...
10. aug 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik i ja hovorím, keby takú prípravu robili už v škole, kolkých chýb by sa človek vyvaroval aj pri výchove biodetí...
10. aug 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
Zuzanám všetko najlepšie :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzankám všetko najlepšie :wink: :wink: :wink: :wink:
11. aug 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik - aj my s mm sme zacali pripravy s tym, ze berieme do pestu, ale nakoniec to bude asi ado, lebo sa bojime, ze o dietatko by sme mohli neskor prist. Inac, co sa tyka tych priprav, tak to s tebou plne suhlasim, ze kazdy by to mal absolvovat. Fakt som tiez velmi spokojna s nimi, nacerpali sme tam kopec info, ktore nam urcite pomozu pri vychove, ci uz dietatka z DD, alebo ak niekedy by sme mali aj bio dietatko. Velmi naucne pripravy spojené niekedy aj so skutocnymi pribehmi detí ...
11. aug 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa spytat skusenejsich, pri adopcii sa niekto zaobera tym, ako dlho ste s partnerom manzelia? je to dolezity udaj?
dakujem.
11. aug 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@floskula skorej ako dlho sa poznáte a žijete je dôležité...na príprave sa dá všetko zistiť....nikde nie je napísané že musíte hneď adoptovať....aj tak sa niekedy dlho čaká, ak sú požiadavky na biele a zdravé dieťatko...
11. aug 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doliana, dakujem. tak potom je to ok. spolu sme dost dlho a kedze si rozumieme, na tej priprave to snad aj bude citit. :o)
12. aug 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@floskula - Ahoj, ano tak nas sa napriklad pytali, ako dlho sme manzelia, ale aj ako dlho sme sa predtym poznali. A tiez sa pytali, preco si chceme dietatko vziat z DD ... Ze tu nejde o uspokojenie nasich potrieb, ze "my chceme mat dieta", ale ze ide o uspokojenie potrieb dietatka, s cim uplne suhlasim ...
12. aug 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok