• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

26. júla 2017 
hej za poslednych 12 mesiacov... oni potom vlastne z tychto podkladov davaju info do rozsudku.. do toho odovodnenia...
presne tu mam co sme dokladali... v rozsudku je to pisane.. /my sme boli ziadatelmi obaja ako manzelia takze sme to vsetko davali kazdy ../
sobasny list, rodny list dcery - fotokopie
doklady o prijme pisu tam o priemernom mesacnom prijme za poslednych 12 mesiacov.. aj u mna aj u muza
vypisy z RT
potvrdenie o zdravotnom stave
sprava o povesti /to je to co dava mesto/
sprava z UPSVAR o presetreni pomerov.. z datumom spred pojednavania... tak cca 2-3 tyzdne

toto vsetko bolo aktualne tam dodane... my sme to dodali na vyzvanie sudu este pred pojednavanim /plus jedno sme niesli na pojednavanie o prijme/ tie spravy si sud vyziadal.
15. aug 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bude super, lebo za posledný rok som mala dvoch zamestnávateľov (z čoho 1 už neexistuje) a ešte aj na ÚP som bola... to bude zas vybavovačiek, ma šlaktrafí... a ak to bude v auguste, tak už budem mať ďalšieho zamestnávateľa, ty kokso, no teším sa na to... :angry:
15. aug 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak to NEbude v auguste som myslela :slight_smile:
15. aug 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natia...

moj muz tak menil robotu ze potvrdenie o prijmoch nam este potvrdili v praci ale na pojednavanie doniesol kopiu novej pracovnej zmluvy a to stacilo... z UP nemusis nosit nic.. to len tam povies.. mozno by stalo za to spojit sa so zapisovatelkou vasej sudkyne.. ked vam pride oznamenie o pojednavani a presne sa jej spytat ze co dolozit v takomto p[ripade... my sme to tak urobili.. preto sme tam potom niesli tu PZ
15. aug 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, jasné, ďakujem... tiež som tak myslela, žeby im to mohlo stačiť... lebo ja mám tento rok taký divoký :grinning: predtým som 5 rokov robila na jednom mieste a potom sa to takto domotalo :wink:
15. aug 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kováčová pri Zvolene
16. aug 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sú fotky hlavne s autocampingu :grinning: škoda že sme deckám nevzali odrážadlá alebo bicylke dá sa tam po tých cestičkách medzi plochami pre stany a prívesy bicyklovať
16. aug 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dio,
super dovolenka :slight_smile:
a tu je ale ticho :zipper_mouth: :zipper_mouth:
16. aug 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 to vyzera krasne, super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: baby, ja mam pochybnosti o nasom rozhodnuti trochu, ale to maju asi vsetci, zrejme by to bez tych pochybnosti ani nemohlo byt?.....prosim potvrdte.....alebo nie???????
16. aug 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kanhwa
pochybnosti sú normálne, ale napíš čoho sa týkajú ;)
ja som pochybovala, že dostanem skoro dieťa, že to bude zdravé dieťa, že to nebude deprivované dieťa, bála som sa, že to bude ťažké,že bude problematické, že nebudem vedieť kam z konopí, že ho moja rodina neprijme... ale vždy som to chcela, napriek tomu :dizzy_face: :dizzy_face: a u teba je to ako? :slight_smile:
16. aug 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, ahojte, aj ja mám pochybnosti. Či budem dobrá mama :sweat_smile: neni som si celkom istá, ale po dieťatku túžim. Sú okamihy, keď som si celkom istá, ale niekedy ... :unamused: A neviem sa rozhýbať zavolať niekde....
16. aug 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každý má právo na pochybnosti :pensive: a sú podľa mňa normálne :confused: Ako hovorí T. Halík (český katolícky kňaz a spisovateľ) viera a pochybnosť sú sestry, nechcite to mať iné ako všetci ľudia :dizzy_face: :dizzy_face: verme, že to vaše dieťatko, ktoré čaká na svoju mamičku si vás nájde. Vy ste už urobili, čo ste mohli :dizzy_face: :slight_smile:

inak, ja mám teraz tiež pochybnosti :sweat_smile: keď sa niekedy na Škoricu pozerám, tak si hovorím "pochybujem, že by som ťa mohla ľúbiť viac... lebo ťa ľúbim najviac na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: " a neviem si predstaviť, že by som moje prípadné biologické dieťa mohla ľúbiť inou, väčšou láskou :confused: veď sa to nedá :dizzy_face: :dizzy_face:
16. aug 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkove, malá je krásna ako ti pomáha v kuchyni :dizzy_face:
16. aug 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana
ona strašne rada pomáha, ale koľko sa popritom narobím :grinning: :grinning:
16. aug 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove ale akú má malá radosť... :wink: :sunglasses:
16. aug 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme dnes piekli :wink:
16. aug 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, neviete aký trest postihne ženu, ktorá o 22:51 otvorí dezert, ktorý dostal jej manžel? :rolling_eyes: :confused: :confused: okrem nadváhy teda :grinning: :grinning:
16. aug 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove pokiaľ, len otvorí, tak si myslím, že žiadny... :wink:
16. aug 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove, nooo ja by som to neriskovala :zipper_mouth: a nemáš svoj??? :grinning:
16. aug 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayap
ehm a ak sa nedrží a vyjedá z neho, s jasným cieľom zamiesť stopy a zatajiť jeho existenciu? :zipper_mouth:
Ahojte konečne to tu trošku žije :wink:
@kanhwa pochybnosti má každá :wink: a mám aj teraz keď mám doma už dvoch chlapcov či som dobre spravila. Neviem či som dobrá mama, ale viem že už keď som sa tak s mm rozhodla že naši chlapci dostanú šancu na život v rodine. :wink: Dáme im čo môžme aj pozitívne aj negatívne vlastnosti našej rodiny. Nevymenila by som ich ani za nič. Dnes ma prekvapila mm sesternica mali prísť po cca roku na návštevu z BA a niečo im do toho vošlo tak sme spolu len volali. Mali sme dnes návštevu z UPSVARu kvôli súdu a sesternica sa pýtala na podrobnosti na čo u nás boli, keď som jej vysvetlila že Jakub bude v jeseni už náš- osvojený padlo konštatovanie že však vy viete čo robíte. A vieme,sú to naše slniečka a zanedlho k nám pribudne ešte(dúfam) aj dievčatko nech majú aj sestričku. :wink:
@lenkove tak to musíš celý spapať. :grinning: :wink: Ja som teraz zjedla chlebík s paradajkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. aug 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove tak máš len jedinú možnosť... zjesť všetko a vyniesť ráno smeti... :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marketka1
to si pekne napísala, že aj pozitívne aj negatívne vlastnosti vašej rodiny :dizzy_face:
a ty si super matka, ja na teba vzhliadam, tak sa neopúštaj, bo ma chytí depresia :grinning: a tá sa dá liečiť len čokoládou :zipper_mouth: :zipper_mouth:
16. aug 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayap
no to bol môj plán, ale ten dezert sa akosi popsul :angry: asi je starý :angry: :angry: a to je môj obľúbený :angry: :angry: orient od orionu :angry: :angry:
16. aug 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayap
a chalani už ok? teda Paťko, hm?
16. aug 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove co to ta depresia je :grinning: :grinning: ja pri tých dvoch na také nemám čas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj u mňa funguje čokoláda ako energia keď som unavená. A vlastnosti rodiny jasné, že aj aj veď podľa mňa v každej rodine niečo sem tam zaškrípe a nech mi nikto nehovorí že to deti nevidia alebo nepočujú.
16. aug 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marketka1
vidia a počujú, a to úplne od mala :pensive: :pensive:
a tá depresia tiež neviem čo je, len viem, že sa na to môže čokoláda :grinning: :grinning:
16. aug 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove dovolala si sa brulke? vieš niečo viac napr. miery? a či sú ozaj obe v poriadku?
16. aug 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove je to smutné, ale nevyhneš sa tomu ja mám susedku má asi 13 rokov a tá vie tak vytočiť dedka že chudák aj nitrák pod jazyk si niekedy musí dať. A čo spravíš ak máš spoločnú stenu akurát v detskej. A rodina tip top Mgr.Mudr.Mvdr. a vie ich riadne vytočiť. :pensive:

čokoláda =malí zázrak pre mamičky. :wink:
16. aug 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok