• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

26. júla 2017 
yukki, som absolutne unesena vasim vyhladom z okien :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vyjadrujem uprimnu zavist nad vasim byvanim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mixka :slight_smile: akurát som zistila, že mi začali po tých dažďoch moknúť steny. Od zeme. do... čerta. Budem to musieť ponatierať savom proti pliesni aby nezačalo plesnieť...
1. júl 2009 o 10:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som natierala v kupelke :rolling_eyes: .smrad v celom baraku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, nemas na dome spravenu izolaciu ??? uff, ja savovy smrad nelubim :confounded:
1. júl 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ach ta kde izolácia...žijeme s prírodou :wink: teda okrem tej plesne to beriem
1. júl 2009 o 10:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, čakáme... :sweat_smile: :dizzy_face:
nové právičky, fotečky atak... :sweat_smile:
1. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa uz tesim na fotky :dizzy_face:
je tu neskutocne dusno,ale uz pocut v dialke hrmenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bubo je uz u babky na prazdninach!!!! :sunglasses: take ticho je tu teraz.... :wink:
tomasko ma ATB :rolling_eyes:
1. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa tesim na fotky :dizzy_face:
bola som natrhu a kupila som ninuske kilo cucoriedok.. a cucoriedkovy sirup.. ona to lubi papulka moja.. a asi aj taku bublaninu upecieme.. ale v konikovej forme... nech ma radost..

yukki.. jaaaj len nas nevolaj.. lebo ja sa ti nastahujem na dvor do stanu aspon na dva tyzdne :grinning:
1. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, len aby sa Bubo nevrátil skôr, ako dopovieš... :sweat_smile: , keď je bez Tomáška... :slight_smile:
ja už mám za sebou prvé riešenia žabomyších vojen našich "bojovníkov"...,
takže momentálne sú oddelení-jeden v jedenj izbe , druhý v druhej...
prázdniny u niekoho zatiaľ nehrozia...
k starkej nechcú ísť a babka býva toť za rohom a navyše nad ňou v bytovke hneď v troch bytoch prerábajú, takže je tam vŕtanie, búchanie a samé neznesiteľné zvuky, čo chalanov tiež niejako neláka... hoci sa k babke stále pýtajú, toto ich dosť odradilo, keď im to povedala...
takže počkáme, kým sa Zajko zobudí a vybehneme do mesta a na ihrisko-pohrať sa...
ak dovtedy nezačne opäť búrka (lebo nejako "oťažievajú mraky na oblohe... :rolling_eyes: , a ja mám zase vonku biele prádlo...)...

a juli je už doma(teda, ak bola aj ona v dd), lebo vybehla na skype...tak snáď sa nám skoro ozve... :wink: )
1. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kto je na skype, tak sa práve dočká :wink:
1. júl 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prichádzajú fotečky od juli (na skype)... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
idem omrknúť-už sa tešííííííííííím!
1. júl 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj sem hodte! čakáme!
1. júl 2009 o 13:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sem nehodím teraz
1. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už videla malé pokladíky!!! :dizzy_face:
krásne! a lucinka je ako ich patierka pri nich... :sweat_smile:
ako zvládli "presun"? marketka vyzerá smutnejšie..., ale možno len na fotenie nemala chuť...
1. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no su obaja citliví.. .tak mi bolo povedane... presun fajn celkom.. .vsetko vzhladam na zmeny je ako tako fajn... sucitime s detmi našimi všetkými... inak včera Lucinka do postielky svojej išla až dnes o pol jednej... Domča asi po jedenástej zasapala.. .ja dnes ráno krami... no proste som vyžmýkaná... ale aspon sa nenudime... :grinning:
1. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dvojky este spia :astonished: .malokedy spia pobede 2h :confused:
babka mi volala,ze sa trochu precenila,ked chcela oboch naraz na prazdniny :grinning: bude stastna,ked to z bubom vydrzi aspom 3 dni,potom chce minimalne 3 dni odpocivat v pokoji,a az potom zas vezme tomaska na prazdniny :grinning:
1. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznám, mati, veľmi dôverne! :grinning:
aj mne mama ráno volala (ešte nevedela, že sa traja ich spolubývajúci bv bytovke rozhodnú masívne prerábať byty), že príde a zoberie k sebe oboch chlapcov...henď som jej "odporučila", nech sa nepreceňuje a nech si šetrí sili, lebo chlapci sa k nej chystajú aj spať...niekedy neskôr... :sweat_smile:
ale ja už preventívne nikdy nedávam oboch naraz (najmä nie starkej...mala ich tak len raz, keď sme boli teraz v apríli na tej víkendovke a ešte doteraz oplakáva, ako jej podupali tulipány... :grinning: )...naša mama tpoho vydrží podsstatne viac, ale zase naozaj netreba sa preceňovať... :grinning: tiež vždy "po tom" potrebuje oddych... a potom už jej zase chýbajú... :sweat_smile:
1. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mama cez tyzden opatruje deti ma tak po 4 kusy denne.. takze +- 3 vnucata navyse... to je uz nic.. :grinning: resp. nasu si rada berie.. lebo ona ze zdedila po nej talent na deti /to vravi babka/ :grinning: a tak je z nej vrchna pomocnicka.. :grinning:
akurat som jej volala.. ze Ninus sa isla kupat do jazera.. s neterkou.. a s krstnou /mojou sestrou/ moja sestra nerobi.. /teda iba ak sa za pracu nerata nasteva fitiek centier a pod../ takze ona si Ninusku obcas brava na prazky..
1. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ja som tej mojej tiez vopred davala dobre mienene rady,ale zobrala to lahku vahu,a teraz je stastna,ze ma len jedneho :wink: .a to si ho vzala aj na spanie.opät odignorovala moje obavy ohladom bubovych nocnych desov :astonished: ,tak dufam ze ju nenatiahne,ked sa v noci bubo zobudi z vreskotom :rolling_eyes:
1. júl 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ale to ja moja mama...takmer denne (teraz už len cez prázdniny) má doma 2-9 kusov vnúčat..., preto má toho oprávnene dosť... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, :grinning:
1. júl 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa nesmej :zipper_mouth:
raz som bola s tomaskom v nemocke,tak mala buba na noc.vecer som jej volala,ze bubo mava desy,/ona s nimi dovtedy nemala ziadnu skusenost/,a len sa nad tym pousmiala....rano mi volala este cela rozklepana,ze jakub v noci tak zvrestal ze padla s postele a oco chcel v soku vyskocit z okna... :rolling_eyes:
1. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, už nás delí takmer presne 300 príspevkov.. :sunglasses:
máš čo robiť...
1. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna uz ta prispevkova nahanacka nebavi :sweat_smile:
1. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si kavu urobit.som zas prd v noci spala + toto dusno,tak som jak mechom uderena... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale šak ani mňa... :grinning: ...a najmä, keď to už nie je naháňačka, ale jednozančný triumf jedneho pretekajúceho... :sweat_smile: :sunglasses: ...
to bola len taká provokačná otázočka,či si si všimla moje vedenie... :grinning:
ideme pomaly von... :wink:
1. júl 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty triumf :grinning:
keby som chcela,tak ta predbehnem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. júl 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slnko svieti a zacalo liat jak z krhly :astonished:
som bezala jak fretka aby som stihla pradlo zo snury zvesit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas dnes zatial vobec neprsalo, ale je straaasne dusno :confounded:
1. júl 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok