Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
11. sep 2010

Ahojte. Tak už sme poobede, 2 deti sme dali hajať, jedno sa tu hra pri mne v postielke, jeds jedným išiel manžel nakupiť a ked bude hojdalka na ihrisku ako tak sucha, tak aj sa pohojdať troška.... no pohodička relatívna..... 😵 😵 😵 😵

saskah7
11. sep 2010

@lenkove priznaj sa, ze si chcela byt prva v gratulaciach Mariam a tak si to zahrala, ze si sa pomylila 😀 😀 😝

magimary
11. sep 2010

@lenkove ďakujem 😵
poteší! 😅 😵 😉

lulucertik
11. sep 2010

dnes sme boli 1 krát na svojpomocnej skupine NR a téma bola terapia pevným objatím
som nechápa ako moj manželík pozorne počúval čo sa rozprávalo
veľmi sa mu tam páčilo

marketka1
11. sep 2010

@lulucertik len tak akože sme boli na rovnakej svoj.pomoc. skupine a nevedeli sme o sebe? 😲

lulucertik
11. sep 2010

😀 heh boli sme tam 😀

dioliana1
11. sep 2010

Všetko naj Máriám, Maruškám, Majkám, Marienkám o pod. 😉 😀 😀 😀

magimary
11. sep 2010

@dioliana1 ai.
tak už môžete 😅 😀 😀 😀
a ďakujem (-eeee)!!!! 😵 😵 😵

lulucertik
11. sep 2010

@magimary všetko len to nááj najlepšie prajem a všetkým Mariam 🙂

maznacik007
12. sep 2010

Tak zacinam tu.... na MK.. vsetko najlepsie Mariam, Marienkam, Maruskam..... 😵

najjulinka
autor
12. sep 2010

Všetko naj Máriam k meninám...

martina_maxian
12. sep 2010

dobré ráno,, aj ja sa pripájam a všetkým Máriám prejem len to naj naj naj,, nech sa im v živote darí a nech sú zdravé, šťastné a krásne.... 😀 😀 🙂 🙂 VŠETKO NAJLEPŠIE !!!

bendy25
12. sep 2010

Aj ja sa pripajam a vsetkym Máriám len to NAJ prajem ...

magimary
12. sep 2010

😵 😵 😵
SRDEČNÁ VĎAKA!!!!
😵 😵 😵

natia
12. sep 2010

@mata25 sem už vôbec nechodí?? ona brala tých chlapcov tak nejak po sebe dosť rýchlo, nie? asi jej IP-nem 🙂

lenkove
12. sep 2010

@natia ahoj Natia, no IP-ni, ale mne sa nezda, ze by to bolo nejako po sebe 😅 Starsieho brali skoro rocneho a minimalne rok, rok a pol rozdiel prichodom jedneho a druheho bude 😅

marketka1
12. sep 2010

Ahojte 🙂 Všetkým Máriam, Maruškám,Marienkám všetko najlepšie prajem 😵

natia
12. sep 2010

@lenkove hej, ale sa mi dačo marí, že ešte nemali súd s prvým ukončený, keď brali malého... no neviem...

macocha
12. sep 2010

Pekný večer všetkým a Máriám obzvlášť 😵
Natia aj ja som na Matu25 zvedavá, že čo a ako a prečo nedošli do Hronca, tak ju potom pekne pozvi na návštevu fóra 😉

mata25
12. sep 2010

caute,
ja sem chodim len nepisem, len citam a sledujem co je nove.

@natia
co sa deje, nejaky dotaz na mna?

@macocha
my sme mali ist do Hronca, vsetci, a strasne sme sa tesili, ale bohuzial stvrtok pred odchodom som si na chate v Terchovej zlomila clenok, takze bohuzial kvoli mne padla cela tato dovolenka. takze som skocila v nemocnici a v clenku mam polovicu zeleziarstva. 😅
aj som ti chcela pisat, ze ako bolo. urcite super, ze sa nemylim?

macocha
12. sep 2010

@mata25 Juuuj, to mi je ľúto, ☹ tak držím palce, nech sa čím skôr zahojí.
Nanešťastie som toho roku v Hronci začala tak, ako sme vlani skončili 😅 , ale od stredy som si to už viac užívala. Aj preto, že po vlaňajších skúsenostiach som to už nebrala ako dovolenku, ale ako služobnú cestu. 🙂 Až posledný deň som si už dovolila ísť aj na disku a trochu pokecať s ľuďmi. Tak snáď na budúci rok, to už budem mať skúsenú škôlkarku, už pôjdem aj na večerný program... 😉

mata25
12. sep 2010

@macocha
buduci rok to uz bude super, uz by ani jednej z vas nemalo byt zle, xixi, ste si to odbili tieto posledne dva roky. ja slubujem, ze si nedolamem nohu a stretneme sa tam. to uz bude aj Andrej samostatnejsi tak to bude sranda. inak sa chystam k vam na klub, ale uz dost dlho. no ked zacnem zasa chodit tak pojdeme kuknut do BA k babke a stavime sa na vasom klube ak nam dovolite. 🙂

macocha
12. sep 2010

Jeeej, to vieš, že sa budeme tešiť 🙂 a tajné správy vravia, že sa chystá nejaká víkendovka západných klubov, tak možno aj tam 🤐 Alebo na sobotu do horárne v októbri dojdite, ale ešte nemám presne termín.

mata25
12. sep 2010

@macocha
no my mame momentalne problem s tym mojim clenkom a neviem kedy budem schopna pohybu, este minimalne mesiac sa nan nesmiem ani postavit a potom ma cakaju rehabilitacie, tak sa mi tazko planuje, ale ver tomu ze hned ako budem schopna aspon trocha chodit a soferovat uz ma doma nikto neudrzi. ak sa dovtedy nezblaznim od nudy.

macocha
12. sep 2010

Ešte mesiac? fuuu... no tak budeš musieť častejsie chodiť ventilovať na koníka. 😀
Idem spať, lebo zajtra vstávame do škôlky. Dobrú noc. 😵

mata25
12. sep 2010

dobru nocku. pojdem aj ja, lebo najmensi teraz strasi 2x za noc odkedy bol pred mesiacom chory.

mata25
12. sep 2010

a predsa este nemozem ist spat, len sa chcem postazovat. dnes sa mi donieslo nieco co ma velmi zabolelo. manzel ma 86 rocnu babku, ktora bola natesena s nasho Filipka ked sme ho prvykrat doniesli, bolo to v zime. nasledujuce leto sa zacala pytat, ze preco je taky tmavy. ??? som nechapala, lebo manzel je tmavsi a svagor duplom, ale nejak sme to zahovorili. no a dnes tam manzel isiel a ked prisiel domov tak mi spomenul, ze babka mala nejake reci, ale ze jej povedal aby prestala, lebo jej povie nieco co by potom obaja lutovali. nechcel povedat najskor co ho tak nastvalo, ale potom povolil a zevraj mu bolo povedane, ze na kieho sme si domov tahali dve cigancence. zabolelo to, lebo som si myslela ze ako ma pekne jeho babka prijala do rodiny, toto som necakala. a kazdopadne sa tam uz neukazem, lebo evidentne deti tam nie su vitane a ja bez nich nikam nechodim. ona posobi takym milym dojmom ako babicka z rozpravky, ale evidentne to ma v hlave nejake pomotane. nejak na to stale myslim a mrzi ma to. dopekla aj s netolerantnou rodinou, vzdy trafia do ziveho.

najjulinka
autor
12. sep 2010

mata25 u nas tiež určite 99% rodiny pre naše cigančata aj necigančata od radosti nevyskakuje - je to ich problem.. nie moj... ten kto sa z našich detí teší, tak ten ma o to viac radosti v tomto živote 😉 Kto tu radosť nekce, tak ju nemá (sam sa o ňu pripravil)... 😉 😝 ale 86 ročnu babku ber s rezervou... proste má svoj vek... 😉

najjulinka
autor
12. sep 2010

Dobru noc.

najjulinka
autor
13. sep 2010

Dobre rano.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre