• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
@lulucertik pockaj, ty uz mas deticky? teraz neviem, ci si ta s niekym pletiem alebo som to tu nesledovala, ale sa mi zdalo, ze ste sa len chystali vyberat na urade... :confused:
21. sep 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik aha, uz mi doslo, ze to su tvoje krstniatka... pardon :sweat_smile:
21. sep 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik, @akim - zlaté deťúrence :slight_smile:
21. sep 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskah7 áno moje krstnatka :dizzy_face:
21. sep 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby dnes som asi pochopila význam Druhých narodenín... tých srdiečkových :sweat_smile: Ja som si myslela, že budeme oslavovať podľa dňa prvej IA, lebo to mi pripadá skôr ako paralela k narodeninám a prinesenie domou je skôr ako prinesenie z pôrodnice domou. Ale dnešný večer ma nejako dostal.
Dnes sú to presne 2 roky, čo som bola slobodná a posledný krát som sa v pokoji vyspala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dnes ma D. celý deň hnevala, ešte aj v škôlke sa na ňu učiteľka sťažovala. Dohovárala som jej priebežne celý deň, aj nejaké tresty boli, ale brala to ako folklór - "prepáč" alebo "už budem poslúchať" a o minútu zas ako predtým... tak som to chcela večer ešte raz prebrať. Začala som jej rozprávať, že zajtra to budú 2 roky, čo sme spolu - a skončilo to niekde úplne inde ako výchovným napomenutím :sweat_smile: Alebo lepšie povedané, ja som zostala tá napomenutá :grinning: :grinning: Asi že ten deň má pre mňa väčší význam, ako som si pôvodne myslela. :slight_smile:
21. sep 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásny slnečný dník každému :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ahojte! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ja sa vytešujem, lebo som sa dovolala na úrad do KE, úradníčka mi povedala, že list posielali v pondelok, tak hádam zajtra bude v schránke a konečne si dojednáme dátum 1.IA. :slight_smile:
22. sep 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!@zuzubabo,tesim sa spolu s tebou,drzim palce,aby vam dosiel list :slight_smile: Aj ja mam dobru spravu,dnes sme boli na poslednej priprave,konecne som sa dockala :slight_smile:
22. sep 2010 o 17:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zuzubabo a už vieš ktorý decák? dúfam nie Sečovce :unamused: :confounded:
22. sep 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzubabo joj.ako je to blizko! a IA este nemate dohodnutu? ;)
@5katarina7 supeeeeer.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzubabo tešíme sa s tebou :slight_smile:

@5katarina7 super :slight_smile:
22. sep 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka Juli a čo je so Sečovcami aj nám z tamade núkali ale veľkáčov :confused:
22. sep 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
V Sečovciach spravia všetko preto aby sa profi nestretol so žiadatelmi.. .stiahnu dieťa do domova.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: takže pre deti desné :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry:
22. sep 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka ta to super nápad :rolling_eyes: fakt všetko pre dobro detí :angry:
22. sep 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. sep 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka to máš odkiaľ?
22. sep 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no z viacerých stran sa to ku mne dostalo... ak sa to momentálne nezmenilo.... ale posledne sa to ku mne dostalo tak +/- posledné 3 mesiace, takže ak sa to fakt teraz nezmenilo v posledných +/-3 mesiacoch, tak je to tak....
22. sep 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lebo ja som v DD robila a tie deti čo boli v profi tak boli na IA spolu s profi rodičmi a stiahnuté ak si myslela že tam strávili niekoľko dní kvôli IA nič pravdy prišli do DD len na ten čas čo IA trvala.
22. sep 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak potom idu take famy... len je čudne, že z viacerých stran...
22. sep 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jedno ale mam priamo od jednej profi čo tam robila....
22. sep 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzubabo tak super :wink: a pochvalis sa, koho sa vam podarilo najst? aspon pohlavie a vek :wink:
22. sep 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a teraz dumam, že asi od dvoch profi som to mala... a neviem či obe nemali dvojčatá v profi....
22. sep 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka ale čo určite deti sťahujú tak je to v čase dovolenky a nedohodneš to inak.
22. sep 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no asi vtedy im pisali aj dovču... to si ista nie som.... fuuu.. .desne... akože neviem ako by som dala deti do decaku. . a extra tie citlivejšie... napr. Linda si odreve aj ked spinka inde , aj ked sme ju stahovali do inej izby...... a nie to ešte s cudzimi ludmi.... desná predstava deti vrátiť...... :frowning2: :confounded: :angry:
22. sep 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak listujem a hladam popisanu situaciu. .tak jedna profi: vzali jej deti na IA a že už sa nevratia, či chce hned dalsie,a lebo ak nie, tak nech si ide podpisať dovču..... čiže od IA až po odovzdanie v decaku.... to je z roku 2009
22. sep 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte neviem ktorý decák :frowning2: , dozviem sa zajtra z listu :wink:
@saskah7 - chlapček, 1rok
22. sep 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka ale deti z profi rodín nejdú do skupiny k deťom ani počas čerpania dovolenky majú samostatnú jednotku kde je len to konkrétne dieťa. Aj keď si to neviem predstaviť a ani nechcem čo to pre to dieťa musí znamenať a aký zmätok z toho musí mať :pensive: a ja som končila v júny 2009.
22. sep 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To koli jednemu decku zamestnaju 4 vychošky???? to je dobra hovadina... pochybujem, že to tak maju naozaj.....
22. sep 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka majú a dokonca ani nie sú oblečené v tých ich bielych rovnošatách. Venuje sa im aj psychoška aj socialna a sú tam mlade baby. Izba je na poschodí kde sú aj deti v skupinách len sa nevidia.
22. sep 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok