• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
@macocha jasné, že calcium, nechápem, čo som to napísala :grinning: no šak to som v lekárni pýtala a toto mi dali, že to je najlepšie... uvidíme, vyzerá spokojný, len o niečo viac spí a k večeru sa mu lesknú oči...

Ešte raz ďakujeme za blahoželania :slight_smile:
11. nov 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natia - no veď každý má svoje skúsenosti a svoju obľúbenú liečbu :wink: Časom si aj vy niečo "obľúbite". Ozaj, skoro som zabudla na bylinkové čaje - lipa, materina dúška, baza, podbeľ... alebo aj hotové zmesi, ak Jakubkovi chutia, ale tam dávajú na môj vkus priveľa anízu a sladkého drievka, mne nechutia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macocha ja skôr dúfam, že nebudeme mať veľa príležitostí na testovanie liečby :stuck_out_tongue_closed_eyes: a neboj, my sme na čaje nezabudli, to je samozrejmosť u nás :wink:
11. nov 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia jaj, tak prepáč, nechcela som Ti brať ilúzie :sweat_smile: Ale samozrejme, máš pravdu, to by bolo najlepšie, keby ste neboli chorí... len pri našich non-stop kašľoch ja už to tak nejako beriem ako samozrejmosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macocha že si to ty, tak ti odpúšťam :wink: dnes v noci teda riadne záchvaty kašla boli... :angry:
12. nov 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja davam tuto zmes Calcium chloratum s Thymomelom (sirupy zmiešam v hrnčeku a nalejem späť do flašiek) potom 3xdenne 1lyžičku do nejakých 3rokov a potom aj dve...recept od staručkej lekarky...
12. nov 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný deň :wink: :dizzy_face:
12. nov 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, u nas sa uz rysuje dalsie babo :wink:
12. nov 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimpa ????!!!!! kedy čo ako :slight_smile: :fearful:
12. nov 2010 o 14:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze asi sme nieco zavarili a koncom mesiaca si urobim tehot.test :wink: Tak uvidime
12. nov 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. nov 2010 o 14:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Predbežko schválené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, teším s vami..... veeeeľmi :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzubabo gratulujééém :dizzy_face:
12. nov 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimpa , tak nech všetko dobre dopadne :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem
12. nov 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzubabo dajú vám teraz hosťovský, či musíte čakať na právoplatnosť?
12. nov 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 ten receptík poznáme pri Maxovi funguje perfektos
12. nov 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzubabo @pimpa krasne novinky, zuzke blahozelam a pimpe drzim palceky :slight_smile: nech je to pozitivne :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 neviem síce, čo je to thymomel, ale zistím to a skúsime :slight_smile:
12. nov 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby, budem informovat ked.....hmmmm :sunglasses:
12. nov 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia Thymomel-sirup od kašlu v lekarni žltý obal so šašom
12. nov 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzubabo BLAHOŹELÁME :wink: :dizzy_face:
12. nov 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivanka ma sesterku, uuuu! :slight_smile: mal to byt bratranec a nakoniec sesterka, Karolinka 52cm 3700 g, macko jeden :dizzy_face: :dizzy_face: tesime sa a ideme zapit s mm zapit:grinning: Len co dieta zaspi :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super baby, same dobre spravy... :grinning: :grinning: :grinning: gratulujem vsetkym :slight_smile:
12. nov 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove , blahozelam k neterke:slight_smile: , a @zuzubabo, tiez blahozelam a drzim palce, nech ste co najskor doma :slight_smile:
12. nov 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este... @pimpa , drzim palce, nech to vyjde... :slight_smile:
12. nov 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, dakujem vam :dizzy_face: :dizzy_face: len teraz dumam, co s tymi chalanskymi nakupenymi vecami robit mam? :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimpa @zuzubabo gratulujem!!!!
12. nov 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove , aj ja gratulujem k neterke. a s vecami si nerob hlavu, ved ste podali dalšiu žiadosť :grinning:
12. nov 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok