• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
My ešte len viac hovoríme o bábovi, zatiaľ sme boli raz pozrieť bábo a malá už začína žiarliť. Hrá sa na bábo a pod. Neviem, čo bude robiť, keď bábo príde.
25. feb 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmacca
jej, dalsie babatko :slight_smile: teraz sa tu s nimi akoby vrece roztrhlo :slight_smile: no co bude robit, ziarliiiit! :grinning:
25. feb 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dúfam, že bude mať na koho a všetko dobre dopadne. Zatiaľ ešte nemá osvojiteľnosť. Tak počítame dni.
25. feb 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmacca
a mate uz aspon termin? to mi je luto s tou osvojitelnostou :pensive: ratajte :pensive: a nech je ich co najmenej...
25. feb 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmacca gratulujem...

no moja velka baba.. normalne musela vyskusat kocik aj postielku... a jasne ze bude ziarlit.... skus nejaky darcek / nieco co by ju fakt potesilo / ako ze od babenka ked k vam pride, rovnako ak prijde niekto pozriet babetko tak nech donesie aj malej darcek.. a este je dobre si vyclenit vas v tyzdni napr. 3 hodinky kedy bude s babom niekto iny a vy dve si niekam vyjdete same...

a neboj poriesi sa to....s tou osvojitelnostou
25. feb 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte nemáme termín. Mám obavy aj z toho, ak by som bábo vzala na hosťovský a odnesieme ho späť ,ako malá zareaguje.
25. feb 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak už sme mali otázky: kde bude bábo sedieť pri papaní, kto ho bude obliekať? Už by ho brala domov, tak sme museli vysvetľovať prečo nie.
25. feb 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maznacik007 , mne sa teda tá teória moc nepáči, teda to, že to menšie potrebuje menej starostlivosti mamy, lebo není zvyknuté. Jednak možno nebolo na starostlivosť zvyknuté - ak išlo z DD, ale teraz už (dúfam) väčšina ide z profi a tam by mala byť tá laťka nastavená vyššie (áno, viem, že sú profi, ktoré položia dieťa do postieľky a vyberú ho na kŕmenie a prebalenie a vložia späť, ale verím, že tých je minimum) a teda je predpoklad, že dieťa JE zvyknuté na pozornosť. A druhak proste to menšie potrebuje väčšiu starostlivosť - nemyslím maznanie a neustále nosenie, ale aj bežné činnosti, ktoré už väčšie dieťa zvláda a malé nie. Je fakt, že nemám bio , ani ado a teda obe moje deti sú na rovnakej priečke v rebríčku, ale nevidím dôvod niektoré zvýhodňovať lebo prišlo skôr/neskôr... Občas je výhodné byť starší, občas mladší...
Tie 3 hodiny týždenne len pre staršie sú super :sunglasses: ak je možnosť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj u nás sa žiarlilo (a žiarli), tomu sa vyhnúť asi nedá. Najprv nie, kým sme len za malou chodili boli plače, kedy už príde domov na furt, po príchode 2 týždne pomerne kľudné a potom došli 2 mesiace také, že najlepšie zabudnúť. Ale potom sa to už začalo zlepšovať, hoci ešte teraz chce občas mlieko do fľaše (ale kvôli intolerancii to není častejšie ako raz za týždeň) a isté žiarlenie predpokladám, že bude na furt :sweat_smile:
@mmacca , držím palce, aby sa vám to rýchlo poriešilo :wink:
25. feb 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cairka
úplný súhlas...
25. feb 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja sa len rýchlo pochválim a idem do hajan :grinning:
Malý je už nadobro náš a máme už aj nový rodný list teším teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ralanka
blahozelaaaaaam!!!! skvele! :slight_smile: spominam si ako som sa z toho cerstvo tesila aj ja :slight_smile: juj!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2011 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ralanka aj ja vám blahoželám! :slight_smile:
26. feb 2011 o 18:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme pekne babky :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ralanka gratulujem!
27. feb 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ralanka tak to je velka chvila - srdecne gratulacie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. feb 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme pekne všetkým :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ralanka jasné že sa pripájam ku gratuláciám... a moc sa teším.. a ak smiem vedieť.. len tak štatisticky... ako dlho ste čakali?
28. feb 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý den :slight_smile: chcela by som sa spítat má tu niekto skúsenosť z dietatom v pestúnskej starostlivosti :slight_smile:??
28. feb 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1994 polovica prítomných korešpondentov :wink:
Čo konkrétne ťa zaujíma?
28. feb 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ralanka gratulujem... :wink:
28. feb 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ralanka Gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mimuska1994 aj aj patrim k pestunom a zaroveň aj k žiadatelom o dalsie dieťa :wink: čo by si potrebovala vedieť? je nas tu vela :wink:
28. feb 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 pokiaľ si pamätám, čakali skoro presne 2 roky...

@mimuska1994 áno, je :wink:
28. feb 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co si ja k ralanke pamatam, tak skoro presne roky tri :confused: @dadenka1 :wink:
28. feb 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3? no je to možné, ono sa to už mýli všetko... :slight_smile:
28. feb 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia , ahoj. ako sa mate? uz cakate na dievcatko, ci este zvazujete?
28. feb 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia 3 roky čakali na súd?
1. mar 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akim ahoooj, nezvažujeme,dievčatko určite bude,len sa trochu zmenili niektoré veci,tak ešte neriešime ďalšie dieťa...okrem toho Jakubko je za štyroch :wink:
1. mar 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 nieeee, na dieťa... :wink:
1. mar 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia tri roky ste čakali v zozname? a potom súdy koľko trvali... Ale som zvedavá... A ako ste to vydržali? ja som už na prášky :grinning:
1. mar 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok