Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
3. júl 2009

Som zaplatila práve 02 fakturu za telefon - tj. 35 centov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 určite su zo mna nadšení, že si získali zákazníka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja soa dopracujem asi k tomu, že mne telefonne spoločnosti budu platiť aby som u nich nebola... Lebo na mne prerobia 😀 😀 😀

cairka
3. júl 2009

juli, to sa ti ako podarilo? to ma musíš naučiť 😉

najjulinka
autor
3. júl 2009

to je asi len za pol mesiaca.... a z domu volam z pevnej.... 😉 ja pri detoch moc netelefonujem.. .skor pisem maily a cez skype a icq
lebo ked spia, tak ich nebbudim tým, že kecam a ked nespia, tak zas len odbehávam k pocitacu ked sa da....... v telefone kolkokrat ani nepocujem co vravia na druhej strane, lebo daktore zacne jacat...... SMS na Orange pišem z netu - je to rýchlejsie a pohodlnejsie ako z mobilu...

macocha
3. júl 2009

Mata 2 dakujem 😵 aj vam podobne k prineseninam vsetko najlepsie - a dobru chut k torte 😉

magimary
3. júl 2009

mati a macka a milko, blahoželáme Vám k prvému úspešnému roku vášho spoločného života!!! 😵 😵 😵
som z vás happy.. 😵
chlapci posielajú velikéééé pusinky!!! 🙂

mata2
3. júl 2009

dakujem 😵

zicon
3. júl 2009

1. Tak Gratulujem aj ja

2. ???? mata dva a co maju spolocne magimary a tvoje deti na tej fotke?? nejako nechapem suvislost

mata2
3. júl 2009

pred tym,nez sme si ich vzali,tak ich mala magi v profi,zicon 😵

lienocka235
3. júl 2009

jeeej.... ja som zabudla... 😅

Mata, Milkovi a Macke a celej vasej rodinke.. vsetko naj k tomu vyrocniku.. 😀 😵 Ste krasna rodinka 😵

mata2
3. júl 2009

dakujeme 😵 😵 😵

zicon
3. júl 2009

Milko a macka ju Dvojky??

mata2
3. júl 2009

ano.ani sa moc nepodobaju,ze? 😕

magimary
3. júl 2009

to je záhada, zicon... 😀 😉
mati, som tu akurát u našich a tak som im tu /v tvojom albume/ ukazovala aké sú dvoječky už velké a úžasné...
tak tu všetci ochkali a jajkali, aké sú úžasné... 😵
aj bratove dievčatá... 🙂

skrátka-mám úplne super hrejivý pocit pri srdci... 😵

zicon
3. júl 2009

mata2 a tie hruzostrasne mrezovane fotky pochadzaju z decaku??

magimary
3. júl 2009

ešte že čo!?!? decák a dvoječky?!
my sme ich brali rovno z porodnice...v domove nikdy neboli! dokonca sme za nimi chodili ešte do porodnice, ked tam museli byt, kedze boli narodene predcasne...
to je z nemocnice -tie mreze... 😉 /ale mreze má aj mata doma na jednej postielke 😀 /, detom vezenie nevadí, ked majú MAMU... 🙂 😉

mata2
3. júl 2009

nie zicon,z nasej detskej 😀 😀
mame tam taku staru postielku este po mne...

magimary
3. júl 2009

mati, aj Ty aj aj sme mali teraz pekné číselka... 😀

čakáem tu, kým sa Zajko zobudí a ideme domov aj s mojim otcom, on zoberie kompresor a nafúka nám bazén ním..., kedže v nedelu bude u nás gardenparty... /k narodeninám 🤐 😉 /...
nech je bazén dovtedy zabehnutý...

mata2
3. júl 2009

vcera som ich fotky posielal kamaradke,co ich naposledy videla na vianoce,a tiez nechapala jak vyrastli a opekneli 😎 .pozdravujem vasich,magi 😵

zicon
3. júl 2009

Ok uz chapem, ja by som sice mreze nezniesol v byte, ale co uz.

magimary
3. júl 2009

odovzdala som pozdrav a ďakujú.... 😉

zicon
3. júl 2009

Porucha priputania sa ma dost zlakla, ale u mojho kedze bol do 6 mesiacov len v DD tak by nemala byt, alebo moze?

macocha
3. júl 2009

Tak to teda Dianke väzenie vadí. Kým nie je v ňom spolu so mnou 😉

mata2
3. júl 2009

mne je jedno,ci su na postielke mreze drevenne,alebo zelezne....
vy ste nepouzivali postielku,zicon?

lienocka235
3. júl 2009

tu sme o tom pisali.. o poruche priputania ale to je naozaj len to zakladne info

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

macocha
3. júl 2009

Zicon ako to myslíš? Práve že tak je na to väčšia pravdepodobnosť ... 😔 prepáč...

cairka
3. júl 2009

veve má tiež alergiu na mreže...preto aj v DD preplakala celé noci... snád jej to ostane aj do dospelosti... 😅

mati, aj my gratulujeme k "druhým" narodeninám 😵

zicon
3. júl 2009

Vsak ja viem a toho som sa trochu zlakol, ale moze to vzniknut aj u 6 mesacneho??

zicon
3. júl 2009

Mas pravdu. doma sme mali klasicku drevenu mrezovu.

A myslel som to tak, ci sa to moze prejavit u baba. ktore je u nas od 6 mesiacov??

cairka
3. júl 2009

zicon, môže a nemusí...rizikové sú deti nad 2 roky...

zicon
3. júl 2009

Nuz jedna vec je pekna mrezovana postielka z dreva aj z baldachynom. (chulis mal co demontovat - chudak baldachyn ho neperil. Ale mam averziu voci mrezovanym zeleznym postielkam ale ustav.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre