• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

4. decembra 2017 
@najjulinka toto sa musím v dd pýtať, lebo u nás nechcú ani výlety akože cestovné preplatiť.... :confounded:
27. jún 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@dioliana1 akože kupiš listok detom na bus či vlak a nepreplatia????
27. jún 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
výleta ani nič neprepleplácajú, len lekárov a to dávam do výdajov, nič naviac mi nedajú...ani na okuliare nedali... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dio to je teda divny decak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka prosim ta nejako mi nefunguje mail nechapem preco tak prosim nahlas mamine ze chceme ist 4 osoby z toho dve deti 8 a 3 rocne... diky ... moc
27. jún 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jún 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobru noc
30. jún 2011 o 02:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik to je mozne snad len v amerike..darmo, krajina neobmedzenych moznosti
1. júl 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj u vás je tak hnusne chladno, veterno a upršano? :confounded:
3. júl 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@macocha ÁNO :angry:
3. júl 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macocha a predpokladám, že ešte kapánek chladnejšie a ufúkanejšie..... a deti sú naladené adekvátne k tomu počasiu
3. júl 2011 o 19:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macocha aj u nás kosa, dážď a fúka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak díky, hneď mi je lepšie, keď viem, že v tom nie som sama :grinning:
3. júl 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes je počasíčko krajšie :wink: Aj ked horuce leto to nie je :grinning:
4. júl 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobru noc
5. júl 2011 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň vospolok, noví náhradní rodičia? Pestúni, profíci a adoptívni? Čakatelia aj odsúdení? :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je krásne slniečkovo :sunglasses:
7. júl 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, akurát som sa zaregistrovala a rada by som dala do pléna otázku. chceme si adpotovať bábu a rada by som sa s vami poradila ohľadom interakcie malého špunta do vašej rodiny? dali sme si síce požiadavku na bábo do max.jedného roka, no možno by som súhlasila aj so starším bábom tak do troch rokov.má niekto skúsenosti? :slight_smile:
7. júl 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobru.....
9. júl 2011 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dávam do pozornosti seminár s PhDr. Jiřinou Prekopovou v Bratislave:
http://www.centrumzdravehozivota.sk/novinky/seminar-obnova-lasky-v-rodinach/35

Akurát sme si s kamoškou na ten termín rezervovali dovču na Morave, inak by som asi na ten úvodný deň šla...
13. júl 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte kocky
chcem sa Vas opytat: predpokladam, ze ked si neuplatnujem narok na materske, tak od pravoplatnosti rozhodnutia o zvereni do predosvojitelskej mam narok na rodicovsky prispevok dalsie 3 roky, prispevok pri narodeni dietata (bez priplatku) a rodinne pridavky. Je to tak? Ak ano, tak s kopiou sudneho rozhodnutia + rodneho listu mam ziadat na obvodnom Upsvare? vopred vdaka za odpoved.
p.s.
Mame sa dobre a tu je dokaz :slight_smile:
16. júl 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
ten vas dokaz je naaadhernyyyy :dizzy_face: :dizzy_face:
@kanhwa myslim, ze sme k ziadosti potrebovali aj OP... Dokumenty (rodny list isto) si chceli nechat a nemali kopirku :grinning: tak si priprav kopii viac! :sunglasses: Inak je to podla mojich vedomosti tak ako hovoris...
16. júl 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macocha super link.. ja by som teda rada sla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: este niekto? :grinning:
Inak aj my sa mame dobre, nasa dceruska keca od rana do vecera... a uz sa s nami aj prieci. Ja poviem "Nie" a ona "Ano" a ja zase "Nie" a ona to preklada svojim nastojcivym "Ano" , ja pridavam dalsie "Nie" na co ona pohotovo zareaguje "Ano". No a ked ma to prestane bavit, tak poviem "ANO", co Ivanka zaklincuje zufalym "NIEEEE" :grinning:
No a ked sa neprieci, tak si spieva, alebo ma presviedca, ze "TOTO (nejaka aktualna cinnost, jedlo, ci to co si uzmyslela) Ivka moze, ano, ano, moze."
16. júl 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
autor
http://www.youtube.com/watch?v=ZR1Aud--Eaw&feature=share všetko naj Kubíkom k meninám dnes prajem :wink:
25. júl 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Všetkým Kubkom všetko najlepšie k meninám! :slight_smile:
25. júl 2011 o 13:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aj my prajeme Kubkom všetko najlepšie :dizzy_face:
25. júl 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Všetkým Jakubkom veľa šťastia a radosti k meninám... :slight_smile:
25. júl 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a teraz mi seriózne povedzte, čo sa považuje za "záujem rodiča"? Lebo ja tomu celkom nerozumiem... že zavolá? že napíše? a kto o tom vie? to mám niekde hlásiť? ak sa dlhodobo neozve a ja chcem podať návrh na osvojiteľnosť, aké mám na to dôkazy? nejako sa v tom strácam...
26. júl 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok