• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

26. júla 2017 
@tortelinka a vy ste sa nakoniec rozhodli pre ake poziadavky?
10. aug 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove mame do jedneho roka, aj poloromske
10. aug 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tortelinka tak to teda pochybujem, ze budete cakat tri roky :confused: :confused: to vam povedali?? :fearful:
10. aug 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove sama sa cudujem, ale neviem, povedali ze tri roky, uvidime
10. aug 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka no to je cakacka na bieleho novorodenca, tusakujem ze vy budete osloveni skor.. A drzim na to palceky! :wink:
10. aug 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka no nas zapisali len teraz od 1.8. takze uvidime ako dlho to potrva tiez nam povedali tri az viac rokov no i menej,ktovie ale tesime sa.
10. aug 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bosorka257 a v poziadavkach mate len biele dieta. alebo aj romske?
11. aug 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka my sme si dali len biele dieta, do 1 a pol roka tak neviem, a vy? uz dlho cakate?
11. aug 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bosorka257 necakame dlho, boli sme zapisani v juli
13. aug 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dneska povedali ze sme az 80 v poradi to bude ale dlhe cakanie :frowning2:
15. aug 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bosorka257 to nam povedali aj pred mesiacom, teta si ale nevsimla ze mame aj poloromske, tak sme teda vraj 8.!!! :astonished:
15. aug 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tortelinka waw, to aby si chystala základnú výbavu :wink:
15. aug 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 nie, nechystam, aj tak som to este nejako nestrevila a nechce sa mi verit, ale pohoda, ved nakupim za dve hodiny ked bude treba :grinning:
15. aug 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka ved ano, ja myslela postielku, kočik a pod. :grinning:
15. aug 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 ved to pocitam do toho, nejdem stresovat, ved o mesiac to nebude, ale aj tak mam pocit ze to akosi nie je pravda
15. aug 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka to verím.... :wink:
15. aug 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka Len aby si sa neprekvapila, ze nie o mesiac... Mozu ti volat aj zajtra a to vobec neprehanam!!!! Staci aby sa vybavili naraz papiere dvom, trom detuskam a niekto pred tebou odmietne a :zipper_mouth: uz je to tu! MOment prekvapenia je silna stranka niektorych uradnicok :wink: :wink:
15. aug 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkove to teda neviem.... :slight_smile:
15. aug 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som tiez sekala frajerku :sunglasses: v tom istom kraji ako ty, ze uuuurcite rok, uuuurcite aspon pol roka, uuuurcite! A nic nie je urcite :slight_smile: Uradnicky si svoju pracu robia :wink: Boli sme zapisani necele tri mesiace a cosi, ked nam volali s nasou dcerkou...
A hned, hned, po zapisani nam isli nukat :sweat_smile: to bol taky sok pre nas, ze sme poprosili o par tyzdnov zhovievavost :grinning: A to som si myslela, ze uuuuurcite sa neozvu skor ako na jar :sunglasses: a vies co. Na jar sme uz oslavovali prve narodeniny nasej krasnej dcerky :sunglasses: Este stale nevies? :grinning: Hovorim z vlastnych skusenosti, viac ako pol roka to nebude... Skor menej. Zjem moju topanku ak viac. :sunglasses: :sunglasses:
15. aug 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove dobre dobre, verim ti...ale fakt zatial nemam paniku :slight_smile: a akosi ma nechyta nakupna horucka
15. aug 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka ved mas cas, ja som tiez vsetko pozhanala od 1 IA po prichod domov (cele dlhe tri tyzdne, ze ano...) Ale ten kocik lutujem, ze som si lepsie nepovyberala. Aspon sa zamysli aky chces... Odporucam na zaklade vlastnej chyby :wink:
15. aug 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove velmi rada si dam poradit, kludne ma vyvaruj chyb, ale prvy nakup bude babysatka
15. aug 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka no to som ti nechcela pisat, reku aby si si nemyslela, ze som pozrala vsetku mudrost sveta :grinning: :grinning: Rovnako dobre je ujasnit si, ci babysatka ci manduca ci nieco ine :grinning: :grinning: znacku flasi, tvar prvych topanociek a sposob plienkovania :sunglasses: :grinning: Nevies dna ani hodiny :grinning:
15. aug 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove vies co, ja sa v tych veciach nevyznam vobec, a budem rada ak mi niekto poradi, pozeram si aj po temach kocik, satka a pod, ale cim viac citam, tym menej mam jasno
15. aug 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka joj, ja som si tiez nechala velmi poradit a veru som mohla viac porozmyslat :zipper_mouth: Ale clovek sa asi uci az na druhom dietati :sunglasses:
Ked to bude aktualne, vtrhni sem, kazda da kus rozumu, zvysok dodumas sama a bude to uplne super :slight_smile: Hlavne, ze bude mat dietatko mamku a ocka. Co tam po kociku, satke a capackach :grinning: :grinning:
15. aug 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove no ved vas vysluzile matky budem otravovat :slight_smile:
15. aug 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spat, dobru noc :wink:
15. aug 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka velmi dobry vyber s tym spankom! :grinning: dobru!
15. aug 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fakt je dobre sa popozerat po takychto veciach lebo potom clovek naraz riesi vela veci... a je dobre to mat aspon premyslene.. ze co a ako..

no idem baby sa postazovat a aj pochvalit...
Danus bol sam v detskom kutiku v ikea.. /ako ze bez Ninky doteraz len s nou chodil/ a vydrzal tak pol hodku v pohode potom nas volali ze vyhadzuje hracky a tak.. okolo..
ale zasa musim ho pochvalit pekne vydrzi ked sa modlime /cely ruzenec/ a aj cez omsu celkom vydrzi...

inak som uplne hotova vystavena... v stredu ideme asi na splav.. tak zvazujem ci aj jeho vezmem do clna alebo ho necham na brehu s tatkom... no vyskusame uvidime...
15. aug 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok