Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
13. nov 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kokso skoro mi oči vypadli

mexx
13. nov 2011

Ale biznis by to bol dobry. 😎 😅 😀 😀 😀 😀

matax
13. nov 2011

ahojte, to je u mna bezné, ja sa vzdy náhlim a pak dakedy tiez kukám, ze co som to preklepla, hehe, no ale toto sa mi fakt podarilo:DDDDDDDD
obličky do 18 eur:DDDDD a este bavlnennééééé 😀

saskah7
13. nov 2011

@matax tak teraz som sa fakt pobavila 😀 😀 😀 😀 😀

tortelinka
13. nov 2011

@matax som nevedela ze obchodujes s organmi 😀

matax
13. nov 2011

ved som robila na chire:DDDDDD ale aspon som poradila aj zabavila:DDD

lenkove
14. nov 2011

@matax oblicky, neoblicky super link 😉 za 17.70 objednaaavam!!!! 😵 😵 DAKUJEM!

matax
14. nov 2011

niet začo:DD , ja som už troje rozprávkové objednala-cars, princezné, macko pooh, su krasne a este sa chystám snehulienkové-tie nemali, ale sú najkrajšie :DD Zdali sa mi trochu tvrdé, ale po opratí a jednej noci sú OK 🙂 , hlavne, že sú 100% bavlna.. a dobre sa mi s nimi komunikovalo, rýchlo poslali

lenkove
14. nov 2011

uz som aj ja objednala (bodkovanu Minnie pre Ikoko, pooh a tiger, pooh movie, cars 😀 )a lutujem, ze som nevzala este jednu Minni pre krstnu dceru 😨 Ak by ste niekto chceli (z okolia @cairka @akim @matax 😀 @smejka) mozeme si podelit postovne, je 5 e 😉

matax
14. nov 2011

ešte im napíš, oni su tam v pohode, ak chceš ešte jedny , dobalia ti. ja zatiaľ nie

matax
14. nov 2011

http://www.lacneobliecky.sk/product_info.php/cP...
tieto su este lacnejsie, tie som predtým nevidela, majú zelené aj modré:D

monika15
15. nov 2011

@dioliana1

@najjulinka

ja baby uplne som prekvapena ze ako to viete robit....
ked si predstavim ze si na mna to dietatko zvykne a potom sa dostanie niekde kde nedajboze
mu nedaju vsetko to co ja, tak by ma srdce praskalo a nikdy by som sa stym nevyrovnala ze som ho dala dalej :((((((((((((((((((((((((((((((((( 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

maca7
18. nov 2011

Ahojte baby,mame cerstvo dietatko v predosvojitelskej star., chcela by som sa spytat,ci mi viete niekto poradit ako sa rata materska a rodicovska dovolenka.Je to 6 mesiacov a potom 3 roky od narodenia alebo od pravoplatnosti rozsudku?Dakujem za odpoved 🙂

maznacik007
18. nov 2011

od pravoplatnosti rozsudku.... teda najprv ak mas narok na matersku tak ides tych teraz uz tusim 7 mesiacov na materskej a potom plynule prechadzas na RD do troch rokov odo dna pravoplatnosti rozsudku...

maca7
18. nov 2011

@maznacik007
Dakujem, si zlata,lebo ja sa v tom este nevyznam. Na socialke mi to hovorili tak isto, ale zamestnavatel mi tvrdi, ze RD je do troch rokov dietata,ale oni to urcite nevedia,lebo to este neriesili.

julie1412
19. nov 2011

@maca7 Je to od pravoplatnosti rozsudku. My sme aj tak nedostali ani korunu, iba pridavky na dieta, lebo som v tom case bola na RD s biologickou dcerou. A po 1,5 roku sme nakoniec dieta vratili, je to smutny pribeh...viac v teme Adopcia-aka bola vasa cesta k dietatku.

maznacik007
19. nov 2011

@maca7 ty ziadas rodicovsku a matersku na zaklade paragrafu 169 zakonnika prace takze v pohode sa na to odvolaj v pisomnej ziadosti a priloz fotokopiu pravoplatneho rozhodnutia sudu
ono sa menila cela ta filozifia vlastne od 1. januara ... boli tam zmeny aj co sa tyka materskeho a pod... normalne si treba uplatnit aj danovy bonus potom v DP u jedneho z rodicov

raza
19. nov 2011

dievčence nepochopte ma teraz zle, nemylím len na peniaze, ale zaujímalo by ma, či pri adopcii máte nárok aj na ten jednorazový píspevok, myslím že je to okolo 700eur..

raza
19. nov 2011

@raza uf, prepáčte, už som si to našla na nete 😉 len neviem, s kadiaľ som vzala tých 700 eur 😀 😀 😀

vandijan
22. nov 2011

@lenkove už som si aj ja objednala obliečky a sú nádherné 🙂 cars a piráti z karibiku 😉

maca7
22. nov 2011

@maznacik007
Vidis,to som ani nevedela,ze nejaky danovy bonus existuje.Dakujem za rady.Urcite sa mi zidu.

lenkove
22. nov 2011

@vandijan Mne prave dosiel balicek, co balicek, balicisko! 😀

vandijan
22. nov 2011

@lenkove no už som aj chcela kúpiť jedny, prípadne dvoje pre dievčatko, ale neviem, či radšej nepočkám 🙂 , aj minule sme chceli dievčatko a bol to chlapček ako buk 😉

lenkove
22. nov 2011

@vandijan vies co? Kup a vymenime si 😀 Ja chcem zase chlapceka 😀 A inak, kedy mate ten prvy vianocny koncert? 🙂

vandijan
22. nov 2011

@lenkove 16.decembra, teraz cvičíme, tri skladby, som rada že je taký šikovný, aj keďje niekedy lapaj. 🙂 noo s tou výmenou by so nebol zlý nápad🙂, ozaj nejdete do bábkového divadla z návratu?

lenkove
22. nov 2011

@vandijan Ja som sa nenahlasila, nevedela som, ci budeme doma... My povedz este, ze chodievas do Navratu na stretka?! 😀 (nevideli sme sa? 😕 )

vandijan
22. nov 2011

@lenkove len sem tam, keď bol drobec menší, ale chcem tam prísť na najbližšie stretko, a ty?

cairka
22. nov 2011

aj my sa chystáme v decembri do Návratu , ak neprídu nejaké neočakávané udalosti

lenkove
22. nov 2011

@cairka
@vandijan ja asi nie, je to az 18 ze? A maju sa preberat pravnicke veci... VIem, ze vtedy cosi mame 😖

cairka
22. nov 2011

@lenkove , 16.12. a hej, právnické, preto chcem ísť 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre