• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
@vziskova po pravde povedane, profirodic asi moc nema cas vypisovat nejake svoje zivotne pribehy, ak tak este na dotaznky si cas najdem, ale pribeh :sweat_smile: :sweat_smile:
26. jan 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “ 29.1.2013 o 08:39 jazminn Iný dôvod “prosím zrušiť””
27. jan 2013 o 16:22 • jazminn
@kacena4 Jasné,že puberta je asi u všetkých detí rovnaká či u vlastných alebo v náh.rod.... :slight_smile:ak budeme mať to dieťatko budeme sa snažiť mu dať veľa,veľa lásky :grinning: :grinning: :grinning: a viem,že u nás jej bude mať koopec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@macocha Juj to by bolo super do 6 týždňov :slight_smile: necháme sa prekvapiť.Myslela som to všeobecne.Presne ja tiež už nič neriešim je to naša vec mi sa tešíme a ostatný v okolí nech sa starajú o svoje rodiny :angry:
28. jan 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jazminn mozem aj ja ked som profirodic??? zatial nie pestun ani ado
28. jan 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kacena4 no asi ťažko, lebo ťa to nepusti.. dotaznik pre nahradkarov... :grinning: musiš sa posnažiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@najjulinka :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: staci mi zatial ferko
28. jan 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za ochotu vyplniť môj dotazník, ale nevyplňujte ho, sú v ňom chyby...neskôr dám iný.
29. jan 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@jazminn ja mnohe dotazniky vyplniť ani neviem... lebno dieťa do NRS som prijala inokedy ako k nam prišlo domov a tak to proste nesedí.... a neznašam v dotaznikoch pojem vlastne deti - nikto deti nevlastní a týmpadom tam nie je jasne, či biologicke, či aké.. a ak biologicke, či biologicke spoločne manželov, či partnerove.. atď....
ja rada vyplnim dotaznik, len ak nie je obmedzený na predstavu, že rodina je matka, otec, 2 biologicke deti a potom jeden druh prijatých detí.. .proste na ten čo je vyskum zameraný.. lebo mnohokrát sa to v rodinách mieša.. bio, ado, pestu, NOS, profi a to všetko spoločne alebo jeden z pratnerov a možnosti je neurekom a ked je nejednoznačne postavena otazka, tak sa proste enda odpovedať....
29. jan 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé mamičky, prosím Vás o vyplnenie môjho /poopraveného/ dotazníka. Som tiež mamou adoptovanej dcéry a zároveň študentkou. Ďakujem...
http://www.iankety.sk/dotaznik/282532612/1/
5. feb 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@jazminn pooprav 2. otazku, nech sa da zaškrtnuť viac možnosti
5. feb 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juj a desiatka je taka nejednoznačna... mam dve deti.. pri jednej si myslim, že dostatočná ale pri druhej mam obavy čo do buducna, lebo nas to finančne dosť obmedzí (najsť si popri nej pracu a pod ak nebudem profi, tak nemožné) a 70€ za to, že je postihnutá je málo (a hlavne do dochodku ako nezamestnana sa mi nič nenašetrí, nebodaj ked sa mi dačo stane, tak ani na invalidný alebo tieto podobne veci).... ale zas nie je postih ako postih..... niekde tých 70je presne akurát....
5. feb 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn aj ja som na dvojke skončila. Ak ju neopravíš, nedá sa ísť ďalej-alebo dá, za cenu polopravdy
5. feb 2013 o 11:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki jóooj, ale to sa už nedá...lebo je už veľa vyplnených dotazníkov...
5. feb 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn ta ktorú dcéru priznať...tú čo je v ado, či tú čo je v pestu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ále..idem to skúsiť nejako vyplniť, šak sa z toho nestrieľa. Resp.prejdem to najprv celé, a ak by to malo spĺňať účel tak vyplním, ak by som tým mala dačo pobabrať tak nechám tak.
5. feb 2013 o 12:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki ďakujem za porozumenie, vyplň to len na jedno dieťa...
Vidíš,ja som orientovaná na seba, ja som zabudla, že to niekto má jedno dieťa adoptované a jedno v pestúnskej napr.
5. feb 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn vyplnené.
5. feb 2013 o 12:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yukki srdečná vďaka...
5. feb 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn za nič. Ako zvládate školu s malou? A vzťahy v kolektíve a tak? A nepýta si...."sestričku-bračeka?" :wink:
5. feb 2013 o 13:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn tiež vyplnené :wink:
5. feb 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
zatiaľ všetko v pohode, v kolektíve zatiaľ OK, lebo sme ju dali do školy do mesta a my bývame na dedine, nik ju nepozná...ale skôr, či neskôr sa to prevalí...ale učiteľka aj vychovávateľka vie...keby trebalo "zásah". A súrodencov pýtala skôr, okolo 4-5 rokov a teraz už nie...zajtra bude mať 8 rokov.
Dnes ráno mi oznámila, že je rozhodnutá, že raz bude mať tri deti...a ja že: a otec tých detí, kto bude? a ona že: nik...
a ja že: no a ako ich budeš vychovávať, bez otca?: a ona: veď ty mi pomôžeš!
5. feb 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jazminn tak vopred blahoželáme k narodkám!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
5. feb 2013 o 13:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ak niekto máte jedno dieťa v pestúnskej a druhé napr. osvojené, tak môžte vyplniť jeden dotazník o osvojenom a druhý o tom v pestúnskej...aspoň to bude skôr, pretože aj tak, pokiaľ sa mi ozve potrebný počet náhradných rodičov, trochu potrvá...Ďakujem.
5. feb 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. feb 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den,chcela by som sa opytat,ci mi neviete poradit detsky domov,kde hladaju resp,potrebuju profesionalnych rodicov-manzelov.my sme oabaja s manzelom,mame dva roky prax.dakujem.sme BBkraj.
11. feb 2013 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám slov,,,, mi si chceme chlapčeka adoptovat,aj surodenecku dvojicu,škoda že neboli pravne volný...http://www.topky.sk/cl/100370/1340194/Hrozna-smrt-rocneho-Jozka--Pestun-Fero--22--ho-mal-hodit-o-zem--lebo-plakal-
13. feb 2013 o 10:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nena108 dako mi tu ten link verejne nesedi :confused: nehodi sa to... ja ho nepoznam, ale nesudme, ked nevieme, ako to vsetko bolo :pensive: hrozny pribeh, ale nevieme..
13. feb 2013 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok