• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
a aka bola akontacia a kolko budete mesacne platit?
6. júl 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maju aj s 0% akontaciou, ale ono su tie akcie také, že nech to človek preratava akokolvek , tak +/- 1€ :grinning: S nulovou akontáciou by nás jedna splátka s poistným vyšla o 1€ viac.
Prvú splatku pri pravzatí vozidla dávame 45% (viac sa nedá pri tej akcii čo sme brali, že nam dali zlavu 2400 €) a jedna splátka aj s poistným bez nejakého drobáku bude 14000 Sk... Proste moj plat aj s mojim stravným... Druhý plat bude na všetko ostatné - byt , strava, nafta, rezerva... Chceli sme radsej viac dat na začiatku a potom menšie splatky, ale takto to vyšlo najlepšie... Aj tak na viac ako 50% ceny by sme asi na začiatok nenaškrabali... Aj tak si požičiavame, lebo máme na terminovanych vkladoch peniaze a škoda by bolo prist o urok...
6. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
my sme dnes doobedu iba doma, trocha sme si to tu uhodili, lebo už to vyzeralo ako na smetisku :sweat_smile: celý týždeň som odkladala upratovanie, že upraceme cez víkend a cez víkend sme sa flákali :stuck_out_tongue_closed_eyes: keby dnes ráno došla nejaká neohlásená návštevy zo sociálky, tak neviem, ako by to dopadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešteže u nás sa hlásia aspoň 3 dni dopredu :grinning:
ja teraz idem variť obedík a veve kuká/počúva/tancuje pri DVD - máme také české pesničky pre deti s cvičením.
6. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
my sme uz konecne doma, rano som bola v poradni pre deti, no ale vela ludi tam dnes bolo, brrr
a potom som sla patka prihlasit na kurz plavania babetiek, zajtra nam zacina, zaplatili sme si 5 hodin, tak sa tesim ako blcha. Patko cele dobbedie v manduce, som ho tam dala rovno holeho len s plienkou a siltovkou a natrela som ho kremom proti spaleniu, inak uz zacina riadne pripekat :wink:
6. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko najlepšie Paťkovi k meninám!!! :dizzy_face:
jeho meno v kalendári znamená moje narodenie (pre 31 rokmi :sweat_smile: ) :wink:
6. júl 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej dakujeme, a aj tebe magi zelame vsetko naj a nech ti tvoje slniecka robia stale radost :slight_smile:
6. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som myslela, ze ked Patkovi uz tiahne na 6.mesiac, zeby mal uz ochutnat aj nieco zo stravy dospelych. nemate niekto tabulku ako zacat s prikrmami? U nas v detskej poradni je na to strasne malo casu :unamused:
6. júl 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Magi, všetko najlepšie, aby Ti detičky a manžel len radosť robili a aby si stále mohla robiť MAMU krpcom, ktorí o tú svoju "prišli"!
6. júl 2009 o 15:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pimpa mne dost vela ludi vravelo, že začať s mrkvou... Ale ja mam nejak vlastnu hlavu a začala som u domči s kašou... NEMALI SME ŽIADEN PROBLEM, hned papala akokeby od vždy také jedla... :wink: Najlepšie začať kašou bez príchutí... Nestle alebo Nutrilon maju myslim ryžové - žiadna iná prichuť nie je... Je na nej pisane, že od 4.mesiaca :wink:
Dnes sme na kompletku hned rano sprchovali Mareka... Po poobednajsom spanku išla pod sprchu Marketka... A hned za nou aj Lucinka... Dominika to nemala ani raz na kompletku.. Ale za to 3x dnes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

pimpa, ja som zacinala tak ako sa ma po 3 dnoch. prve 3 dni mrkvicka, dalsie 3 dni zemiacik + mrkvicka a postupne zase dalsie veci a vzdy nove skusat len jedno a 3 dni, ci nie je alergia :slight_smile:
6. júl 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.cas.sk/clanok/123067/video-kamera-zachytila-zahadu-je-to-jacksonov-duch.html :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: preco ja musim vzdy na volaku somarinu natrafit....

magi,vsetko naj k narodkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. júl 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

magi, vsetko naj naj :wink:
6. júl 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi,blahoželáám
mata.... :grinning: :grinning: :grinning:
pimpa,plávanie s malým super,aj ja som chodila s mojimi,určite sa vám bude vo vodičke páčiť :slight_smile:
6. júl 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už tri hodiny prší a búrkuje. Idem sa vytrepať na pôjd že aspoň roztiahnem mokrý stan a kus sa Kika zabaví lebo mi do večera aj rohy z nej narastú.
Aďa čau!
6. júl 2009 o 16:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera sme mali super den na T-com plazi, mali sa vyhral a kofolka sa zmenila na uhlik. V piesku sa vyhral jedna radost.

Nuz co ty co ste z BA nedali by sme si stretko tam v Sobotu??

Inac som sa ani nepochvalil mali uz 2 mesiace bicikluje bez pomocnych koliesok.
6. júl 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi všetko naj.... :wink:
6. júl 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi aj ja prajem vsetko naj.
6. júl 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nas začalo len pred chvilou pršať... fajne.. aspon trošku sa schladí ... a prach zmyje...
6. júl 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zicon a kedy mal Kubko tri roky?
Ináč u nás padá furt a furt a furt rovnako husto. Na rok zasejem ryžu a ne grule.
6. júl 2009 o 18:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no som zvedava kedy my lucku naučíme bicyklovať.. .resp. kedy dorastie na bicykel vobec... ešte aj teraz su jej dajaké odražadla velké :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17 juna
6. júl 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak práve Lucinka dačo spravila... Nemala to od koho obkukať... Proste gény... Našla špinu na koberci... Tak ju zdvihla... No cipana aká čistotná... A naraz nadvihla koberec a šup ju pod koberec :fearful: :zipper_mouth: :fearful: :zipper_mouth: :fearful: :zipper_mouth: :fearful: :zipper_mouth: :fearful:
6. júl 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oslávencom patkovi a magi želám veľa zdravia, spokojnosti a radosti zo života a tiež, čo najviac slnečných dní :slight_smile:

pimpa,
ja som začínala mrkvou ( klasika ), ale po 2-och dňoch som to vzdala a dala som mu zemiakovú kašu - zemiaky vymiešané s umelým mliekom a až potom som mu do toho začala pridávať postupne inú zeleninu - čo 3 dni tak jeden druh - pomáhala som si radami z časopisu mama a ja - práve vtedy vydali špeciálnu prílohu o výžive, príkrmoch a pod. a tu som fakt využila, ale posurfuj po nete a sama si zhodnoť + uvidíš, čo na to paťko
:slight_smile: a pozor - nezačínaj sladkými vecami ( ovocie ), lebo potom môže nastať problém, že ti nebude chcieť zeleninu ...veľa trpezlivosti :wink:
6. júl 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Patkovi a Mary vsetko najlepsie :slight_smile: Ja som dnes bola pri malej pekne som ju nakrmila az 50ml :slight_smile: je to papajko :slight_smile: a v stredu mam prist,ze budem kupat :fearful:
6. júl 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita,hod aspom na chvilu foto malinkej :fearful:
6. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau,Zuzi....aj nám prší stále
6. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata nemam,lebo sestricka furt kruzila okolo mna ako sup :slight_smile: davala mi prednasku co ako :slight_smile:
6. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj rita, to je super :dizzy_face: na koľko ťa pustia za malou, len na chvíľku, či dosť dlho?

zicon, kubko je šikovný, aj vaneska otravuje, že chce dole kolieska, ale pre mňa je to pohodlnejšie takto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rita, a aká je? veľká, malá? Tmavá? Ešte dačo napíš...prosím!
Kika sa v roku a pol postavila na nohy, tak s bicyklovaním bez koliesok to nejdem zatiaľ siliť. Sama si ich dolu nepýta a zdá sa, že sa dosť aj bojí ísť rýchlo...zatiaľ.
Dnes tak stisla kocúra že sa pos..l. A psa som zachraňovala čo mu vŕtala v oku ako sebe v nose. Ona tie zvery utýra :unamused: :confounded:
6. júl 2009 o 20:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja Lucku k zverom nepúšťam... Si netrúfnem... :zipper_mouth:
6. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok