• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
autor
Je to divné.......Je to fuk... proste mata vie kolko za neho či je profi, či bio.... :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, asi sa jej odvtedy situácia zmenila, alebo jej ten predtým nevyhovoval... (ten bol za sebou a tento Tvoj je vedľa seba)... :confused:
no...
9. júl 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak by som nevydrzala jura pocuvat,keby som predala za 50e tento,a potom mu zatrubim ze chcem chipolino za 125e..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, však jasné..., máš recht... :wink:
9. júl 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.babybazar.sk/veci-pre-chalanov-id1062171.html - tento vedla seba bude určite lacný :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cha, cha :grinning:
ani by som nepovedala... :grinning:
taká kára stojí toľko, čo matin kočík...(keď je nová :sweat_smile: )...
9. júl 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked je nova... ale u nas podobné dvojkočíky použivaju smetiarske deti....... možno viackrat pozvarane, zdratované... ale rovnako funkčne a pohodlne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spat pomaly...
bobru noc baby :pensive:
9. júl 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja by som mala. ..vsak 5,30 ma už do pozoru Lucka postavila dnes a nedala mi vydychnut, kym vecer nesla spat.. samozrejme nie len ona... ona totiž má ešte 3 spolubojovatelov proti mne ........
9. júl 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.showeryourbaby.com/nequstcogr4.html - takýto by som brala........
9. júl 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze bobru noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dobru noc :wink:
9. júl 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja pôjdem...
vravím, zajtra to bude (aj emočná, aj fyzická) fuška... :pensive: :frowning2: :rolling_eyes:
dobrú... :pensive:
9. júl 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :wink:
9. júl 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,juli, to je úplna pecka! :fearful: :dizzy_face: :wink:
9. júl 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. júl 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idem aj ja haji... Ešte Vám tu hodím 2 smiešne pláštenky na dvojkočíky :grinning:
http://www.showeryourbaby.com/waaslawistco1.html
http://www.showeryourbaby.com/waaslawistco2.html
9. júl 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá druhá pláštenka ako autobus.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ráno. Tak my už2skoro hodinku pobuhujeme... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Dufam, že aspon poobede mi Lucinka dopraje oddych...
10. júl 2009 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ráno. Juli mne sa zda jak keby som dnes ani nespala :frowning2: spala som asi tak dokopy 1,5 hod. Včera decka prišli od svokrovcov a celú noc vracali a hnačkovali, mala na tom lepšie jak veľkáč.Teraz obaja zaspali tak sa bojím aj ja zaspať lebo také tyčky hádžu že u domka asi budem musieť pomaľovať jednu stenu :rolling_eyes: a volám ráno svokre že ich nepriveziem, tak že aj oni s dedom celú noc vracali ta super bo neviem čo pojedli tipujem dajaka salmonela :unamused: :frowning2:
10. júl 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno, lenuška to mi je ľúto...
10. júl 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik dioli ale jak vraví naša mala "to sa stáva " :slight_smile:
10. júl 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano,
lenuska :astonished: ,nech ste rychlo ok :slight_smile:
macka prespala druhu noc bez polnocneho krmenia :sunglasses:
milka som zas musela zobrat do postele :rolling_eyes:
10. júl 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka maťa :slight_smile:
no ty maš doma jedného tuľkavého milka a šikovnicu princeznú macku čo :slight_smile: Furt vravim že baby su iné :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi z nej bude modelka čo ked už sa jej v noci papať nechce :grinning: :slight_smile: ale šak super :wink:
10. júl 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci bude modelka,ale spevacka urcite :rolling_eyes: .chalani si urobili bunker,nechcu ju don pustit,tak pisti od rana... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: šak vravím že je šikulka , vie jak na nich :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

lenuska, skore uzdravenie detom :slight_smile:

mati, ja tu ziadnych chalanov nemam a baby si beru hracky, utekaju jedna pred druhov a vrieskaju jak male paviany :rolling_eyes: pezinok vola... :grinning:
10. júl 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik mixka :slight_smile: sa im čuduješ mixka šak prišli na to, na čo maju nohy a usta okrem papania :grinning: :grinning: :grinning: šikulký su to tiež zbojničky jedné :dizzy_face:
10. júl 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok