• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

26. júla 2017 
Mixka, vďaka. :wink: Ako Mixiatka-nejaké boli pochoreté, už lepšie?
17. júl 2009 o 22:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie yukki, dnes lenka sla spat s telotou skoro 38,5 :frowning2: laura uz nema, ale soplia obe totalne :frowning2: no nic moc veru, ale prezijeme
17. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ráno. Horuco, horuco...
18. júl 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mam dnes sluzbu, ale uz som nakupil vcera komplet vybavenie pre izbicku maleho.
18. júl 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu nikto nič?
18. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu.
18. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja dopijam kavu, puding som zjedla.. .brutál hic, nemám chuť na normálne jedlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked bude aspon ciastocne hotova poslem photography
18. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ja tu.... :grinning:
18. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja počitam prachy, denniky robim a tak... joj inak s mužom musime oddelene robiž finančne denniky... A reku, že už sme sa zas fajne rozmáchli s prachami... a potom mi došlo, že ešte na mužove deti nedošli prachy... tak to potešilo, že ešte rezervu máme :grinning: Dumam nad fusakmi... proste oranžové............ :sweat_smile: :grinning:
no uvidime.. lebo už mam objednanu ohradku aj nosič na chrbát... a to ked zaučtujem, tak hned to bude tak ako som si myslela... proste minuté penež.. :grinning: :sweat_smile:
18. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie finnačné denníky, to máš dajaké špeciálne zošity? či len školské písanky?
18. júl 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja to v exceli robim.. .však mi to same zrata a hotovo... kde ručne... čo som sa...
18. júl 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna len tak napadlo? Profi rodic moze vykonavat aj inu cinnost? Pripadne podnikanie?
18. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked stíha, prečo nie.... :wink:
18. júl 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne zicon.. .vsak to maš ako všade v praci... ja mám okrem profi ešte jednu prácu...
18. júl 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://tvnoviny.sk/showbiz/bulvar/na-festivale-pohoda-sa-zrutilo-podium.html

nebola tam dnes aj laculik?? :astonished: :astonished: :astonished: dufam ze su ok :confused:
inac bola to tu katastrofa,bola som akurat z bubom v lidli,ked prisla ta smrst,buba som musela niest na rukach k autu,lebo by ho odfuklo :rolling_eyes: ,smetne kose lietali a stromy boli ohnute az po zem....
18. júl 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nai chlapy mali ciste dvojhodinove sialenstvo, padlo asi 20 stromov v Bratislave.
18. júl 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jáááj... tak moj brácha je asi na Pohode tiež.. lebo mi len došla SMS, že mam zavolať našim, že je OK, lebo je preťažená sieť a nevie sa dovolať domov.......... tak sa mi to dajak pospájalo....
18. júl 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brutal, je mi do palcu, predychavam este teraz.... hodinu a pol pred tou katastrofou, sme stali este v tom stane!!!!!! ale akonahle sa zacalo zmrakat a fukat, tak sme masirovali do auta a domov. Osobne sa poznam s organizatorom a ludmi okolo toho, je mi fakt na nic.
Mali sme stastie.
18. júl 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj dik laculik, že si sa ozvala... som rozmyslala, že zavolam, ale reku asi Vas teraz otravuju o vela bližší ludia, či žijete, tak sa nepridám.....................
no je to na prd, aby Pohoda bola taka nepohodová :unamused: :confounded: :pensive:
18. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna vacsina triezvych akonahle zbadala tie prichadzajuce mracna sa zdekovala... som aj hovorila, ze nechapem hlavne tie matky, co isli po bundy a prsiplaste do aut... mali podla mna schmatnut deti a utekaaaaaat. my sme tu smrst zazili na dilanici, tiez to nebola sranda...
18. júl 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vieš... po vojne každý generál... čo ti budem vravieť, že my počas tej víchrice čo v Tatrach kalamitu sposobila pred par rokmi, sme išli s kamoškou do Polska na otočku... ... tiež zážitok...
18. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foto pridam inokedy :cry: .
ako inak vikendujete? vsade je zima?
18. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu to počasie vraj čakáme v noci. Celý deň bolo polooblačno ale dusno, akurát chvíľa na dosušenie sena. takže my víkendujeme pri sene.
18. júl 2009 o 20:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laculík,
aká som rada, že ste o.k....hneď ako som to čítala na nete som myslela na vás a spomenula si na svoj príspevok zo včera, ktorý som ti napísala...teraz vyznieva až trápne a je mi ľúto ako to všetko dopadlo :pensive:
18. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak to ste mali riadnu búrku teda :fearful: tu bola búrka pomerne silná, ale zas nič extrémne.

pohoda mala tragický koniec :pensive:
18. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No u nas to vyzerá na búrku v noci... tak snad nedorazí tá z Pohody...
18. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Juli nestráš :frowning2: Ja sa takýchto živolov dosť bojím :cry:
18. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja lenuska... a moje pradlo, čo je na balkone sa už trasie strachom...
18. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, prádlo radšej skry, lebo ho budeš zbierať po celých košiciach :wink: to zas vietor bol riadny aj tu a zdaleka to nebolo to, čo písali baby, to by som neriskovala
18. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok