Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
19. júl 2009

juli, to máš vždy tak, keď pre teba nakupujú iní... 😒

ale, iné som chcela-mati, ak by si chcela tie šatky (na Mackin krst) na poslednej fotke (nová, zo včerajšej maminej 60-tky 😉 ), tak som Ti ich požičala, ak by si chcela, tak rýchlo daj vedieť a v piatok by sme ich priviezli... (ale švihni si, lebo ich nemám ešte doma, len som ich zajednala, keby bolo treba, tak by sme ešte pre ne vybehli)...

hneď zajtra Silvinku operujú, urobia jej hneď aj odber kostnej drene... 😔 (neviem, mám pocit, že vedia prečo.. dúfam, že sa mýlim... ☹ )...ak môžete, spomeňte si na ňu... 😔

najjulinka
autor
19. júl 2009

vsak hej mary.. a co mam robiť,ked Ikea daleko...

Silvinke držím palce

magimary
19. júl 2009

dík,juli...

ja som práve dokončila ďalšiu z fotokníh (pre Zajka)... mali ju teraz v akcii (do dnes) za 3,9€ (tú malú zošitovú, všetkým robím takú, aby sa každému zmestila do vrecka... a dám tam toľko fotiek, koľko by sa ani do albumu nezmestilo... )...

najjulinka
autor
19. júl 2009

ja sm raz začala robiť fotoknihu.. .svadobnu... a muž mi ju vymazal... a odvtedy sa do toho nemám... plno roboty s tým.... a takto sa to pototo na koniec.... 😒

magimary
19. júl 2009

ja už som týchto malých urobila dokopy 10 (a to ešte v časoch, keď som mala starž PC, vtedy ten prenos trval cca 17-24hodín a ja stále v strehu, oči na stopkách-aj celú noc, len aby sa to úspešne odposlalo, lebo ten môj počítač to vtedy nevládal ani ukladať... to boli vtedy iné nervy a nejedna mi zmizla-po nikoľkohodinovej robote...) a jednu veľkú...
a teraz, keď mám Nbook, tak to už je lahoda...

ale už idem spať..., pekné číslo, vysoký čas, treba spať...
dobrú...a dík... 😔

najjulinka
autor
19. júl 2009

no mne to trvá dlho.. kým napasujem všetko aby to vyzeralo pekne... ostriham , orežem... no neviem... som moc perfeksionalista........... ale zas ked už za to mam platiť, tak nech je to dokonalé... 😀

najjulinka
autor
20. júl 2009

Dobré ráno... Celkom pekné číslo mám mary... aj ked si viem predstaviť aj krajšie... Myslím na Silvinku... Má to na naše 2.výročie svadby...

najjulinka
autor
20. júl 2009

Lucka mi tu dnes ráno vstala s tým, že hovorí "bendenden" a vyzerá to, že to znamená "Dobrý den"... 😀 😀 😀 ona je taká zlatá... a mravvenisko, alebo ked je po kope velamravcov alebo chrobákov je "tanci uačač" 😀 😀 😀

mata2
20. júl 2009

dobre rano,
dnes bude asi pekne 😎
magi ja sa stale neviem rozhodnut ohladom tych saticiek,mam nutkanie objednat z quelle tie zo zelenymi kvietkami 😅 .
ale ak teda mozes,tak prosim ta pozicaj tie biele,uvidim ako macke padnu a rozhodnem sa.a nedaju sa pozicat aj tie sandalky?c.21-22

magimary
20. júl 2009

mati,tak skúsim (aj topánočky...mohli by byť presne tá veľkosť, lebo Dianočka bude mať dva roky v oktobri, čo je vlastne skoro tak isto ako Macka v korigovanom veku)...
ja len, reku, čo budeš vyhadzovať peniaze do luftu (kde ich macka tak extra vynosí, že sa to aj oplatí?), keď môžeš mať hotové (a požičané zadarmo)?...radšej ušetri korunky na kočík...
juli, čo sa týka mojej práce s fotoknihami, tak to ešte asi nepoznáš mňa, aká som ja perfekcionalistka...každú fotku, kým ju tam dám, "opracujem" na neskutočnú vizáš... 😉 😎
to,keď som napísala, že je to pohoda, neznamenalo, že to robím 5 minút... robila som to aj včera niekoľko hodín...
juli, blahoželám k výročiu svadby! Za dva roky ť detí, to má málokto... 😉

zicon
20. júl 2009

Najjulinka,

ja uz to mam v jednej izbe oskusane, ked sa da na tie parkety plavajuca podlaha. Ich oprava by bola poriadne draha - su priklinvcovane o asfaltovy terovy papierpe. - tak je to super. Je to tichsie ako samotne parkety a jednoduchsie a lacnejsie na polozenie ako ich renovacia a strasne teple.

magimary
20. júl 2009

silvinku od desiatej operujú...

lienocka235
20. júl 2009

mary.. myslim na nu.. na malu Silvinku aj na jej rodinu...

Juli vsetko najlepsie k vyrocniku... inak fakt to dobre stihate...

cairka
20. júl 2009

magi, aj my držíme silvinke palce ...

lenkove
20. júl 2009

Magi
aj my ☹ ...

Cairka
a Vevuska ako? som na tu myslela, ci sa potvrdila ta salmonela.. alebo je uz zdrava? {dufam,ze hej..}

najjulinka
autor
20. júl 2009

magi tak ako? mas nejake nove spravy???

ja som kupila 2 čierno-oranžové fusaky... Oranžový mali už len jeden... tak bolo rozhodnuté...

magimary
20. júl 2009

teraz som volala Andrejke, takže zatiaľ je stále na operačke... 😔
vraj povedali, že to bude trvať určite tri hodiny a viac...

cairka
20. júl 2009

leni, ešte nevieme, dnes sme boli na výter. zobrali jej rovno aj výter z hrdla, lebo aj napriek ATB má stále zapálené mandle, tak koncom týždňa budeme vedieť viac 🙂

magi, 😔

lienocka235
20. júl 2009

cairka.. jaaj co vas tie choroby tolko trapia../teda Veve/ hadam uz bude dobre

Juli co je nejaka akcia na tie fusaky..?

Magi .. tiez cakam na dobre spravy.. jaaj to je dlho ze tri a viac hodin.. myslim na ne v m......ch

najjulinka
autor
20. júl 2009

3 hodiny.. .ooooouuu.... myslim na Andrejkku... možno pre nu ťažšie v tomto momente ako pre malú...... joj.... 😢 😢 😢 na zblaznenie to musi byt... 😔

smejka
20. júl 2009

mary myslime na silvinku a jej rodicov 😔

macocha
20. júl 2009

Ahojte,
nečítala som všetko, čo som zameškala, tak neviem, kto sú Andrejka a Silvinka, ale každopádne držím palce, nech operácia dobra dopadne - aj výsledok.

Pestúnky, čo ste písali do výročných správ na súd?

cairka
20. júl 2009

mimina, do čoho?

mata2
20. júl 2009

ak sprava na sud?? 😕
silvinke drzime palce 😔

zicon
20. júl 2009

Aj ja myslim na nich a drzim palce,
Zajtra ide asi do nemocnice moja zena, a my vstrede rozostavby, to este bude vesele.

- cize zajtra malovka a oprava chodby

- Skrine vstavane nam dovezu v stvrtok
- Okna v piatok
-V sobototu malovka .

A do toho pravdepodobna operacia manzelky no proste uzas. Predpokladam ze mali este zacne teplotovat nech je naozaj veselo, ale nejako bude, prezijeme

Potom poslem fotky kubovej izbicky hotovej

macocha
20. júl 2009

Chcete povedat, ze ja som jedina, co musi 2-krat rocne pisat na sud spravu o vykone pestunskej starostlivosti??? 😕 😠 😨

cairka
20. júl 2009

mimi, no ja nič také nepíšem...

mata2
20. júl 2009

ani ja 😲

macocha
20. júl 2009

Tak teraz neviem, či sa mám smiať alebo zlostiť... a nestrieľate si zo mňa? Ja to mám normálne v rozsudku.

mata2
20. júl 2009

to pocujem prvy raz.....ze pisat volake spravy na sud..... 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre