• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
k tým priezviskám ak sa môžem pridať, som profi ale pri každej návšteve našej lekárky sestrička zavolá mojim priezviskom aby sme šli na vyšetrenie :slight_smile:
nezáleží jej na tom s ktorým dieťaťom som tam
tak u nás koluje názor že som si ich všetkých adoptovala a pýtajú sa ako dlho trvá vybavovanie papierov na adopciu.... :grinning: ked vás tak čítam že ako dlho to trvá a ja tak rýchlo k deťom prišla :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivien ahoj, ale máte rovnakú lekárku ako tvoje deti? ak ťa už pozná je to iné :wink: nechystáte sa do mt?
19. máj 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja píšem meno deti na ten papier v cakarni, takže tam zakričí meno čo je na papieri... ale to berem, že volá to dieťa... ale pišu si na kartu aj moje meno všade... aby vedeli s kým maju dočinenie.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cairka sestrička zbožňuje ak má niekto dieťa v NRS preto je taká super
chystáme a dáme ti vedieť :wink:
19. máj 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No naša pediatrička mňa už tiež (dávno)pozná...chodila som k nej ešte aj ja (síce vtedy s iným menom :sweat_smile: , ale fixuje si ma už podľa mien, resp.priezvisk našich chlapcov... (to len iní-odborní lekári v BA majú stále problém, resp. hovoria mi podľa detí...ja už som mala toľko mien... :grinning: toľkokrát vydatá a rozvedená...ani do občianskeho by sa mi to nezmestilo... :grinning: ), ale iné som chcela:
no a keďže ma tá naša pediatrička a jej setrička "fixujú" pod mojim priezviskom, vždy hľadajú kartu (alebo očkovaciu látku v chladničke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ) s mojim priezviskom na záskaných chlapcov a nikdy to nemôže nájsť... :grinning:
19. máj 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivi a odkial ste? som stretla nedavno znameho co s nami robili pripravu a ze idu niekde k BB na interakciu koncom tohto tyzdna. 2 mesacny biely chlapcek. Tak ze nahodou ci tu neni ta profi mama. Ale to by uz aka nahoda bola :fearful:
Dala by som si Milku. Ale nemame :frowning2:
19. máj 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám, laci, zbehni k nám-máš to na skok...
a Milkami sa mi to tu hmýri... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pre mňa moc sladká čokoláda... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ke%ď nmeni iné, aj Milka môže byť... :sweat_smile:
19. máj 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laculík ešte viac na sever musíš ísť k nám a ja mám súrodencov takých krásnych ako tvoj Kiko :slight_smile: :wink: :slight_smile:
19. máj 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dala som si manner keksiky, nastastie len tri tam boli :zipper_mouth: .
inak magi, prideme vas pozriet niekedy ja a maly, ked mala bude v skole a stary v robke. dohodneme :wink:
19. máj 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj nejake foto niekedy vivi :wink:
19. máj 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a laculik hod nejaké nové foto... a oslavu ste už tiež mali, vsak??? tak aj to by sme radi... foto nejakej torty a tak... no vsak vies... :wink:
19. máj 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nás čaká oslava v nedelu... Tortu nepečiem... Moj starý tata pošle tortu ako darček, tak sa neondiem... Pichnem tam 2 sviečky a hotovo, ked bude horuco, tak sa 2 torty nezožerú...
19. máj 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam nejake foto z vikendu, idem pridat. a velka oslava este nebola a je v nedohladne, nejako sa nevieme naterminovat cela rodina....
19. máj 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja robím oslavu 2x do roka a asi to tak ostane navždy... nech su u nas akekolvek deti.. zhrniem to na jesennúa jarnú a hotovo... a snad sa na 2 weekendy v roku u nas naterminujeme dajak... a hlavne len 2x do roka pratať!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:
19. máj 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ešte aj socialkove prepadovky by som mala naterminovať na nejaké dni k oslave, aby som mala popratané... ale inak posledne prišli po oslave, ale ešte sme nespratli zo stola a poobede bola navsteva dojedť zvyšky, tka sme aj konferenčný stolík zapratali... a tak dorazila socialka... z lámp viseli sfuknute balony, na stole flase, tortová krabica a podobný bordel...
19. máj 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc :pensive:
19. máj 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky :wink: .
aspon videli tety ze ako sa krasne starate a oslavy robite :grinning:.
a dobru.
19. máj 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
úžasný je malý.. .no ako inak :grinning: :grinning: :grinning: Jáj ako by som si ja vliezla do takeho bazena vonku na záhrade....
19. máj 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak idem ja ja spať. Dobrú noc.
19. máj 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kraasne fotečky tu pribudli... A vidím, že Manduca stúpa v popularite :wink: Super, tak nech sa všetkým dobre nosí - aj v pasívnom aj v aktívnom rode :wink:
20. máj 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocyce.....

laculik.. kiko je krasny.... taky roztomily sibal... :wink:

magi... to iste.. obaja maly sú taki no maznacikovia... jaj hned by som ich pomojkala... :slight_smile: uz sa tesim na dietatko co caka na nas...

tu je vonku krasne... teplucko... :slight_smile:
20. máj 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: aj u nas je pekne, sa chystame von :slight_smile: musim znicit krpky, aby poobede spali :grinning:
20. máj 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tu je tiez krasne :dizzy_face:
dvojky uz druhu noc spali uplne super :dizzy_face:
20. máj 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka mam jeden sen- dvojcatka, tie tvoje sa ti podarilo splodit ci aj adoptovat dvojky sa daju?

prepac ak je moja otazka prilis intimna
20. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby dalsia dvojcatova mamina? :grinning:

ja mam dvojky v pestunstve,len skoda ze sa viac nepodobaju. :dizzy_face:
cigaretka,aj dvojky sa daju adoptovat :wink:
20. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak si predstavte, ja som dostala sms od manzela /stale robi v zahranici/ a dnes ma prist domov, v zneni:"prave som prisiel.bol som na jarmoku, preto som neodpovedal, uteraky nezabudnem, idem spat"
chapem to spravne ze prave prisiel domov a vecer chce soferovat? ja asi budem vrazit... :sunglasses:
20. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka
ak si trufas, mozes si adoptovat celu rodinku :slight_smile: baby tu vraveli o surodeneckych skupinach, ze 5-6 deticiek :pensive:
v ktorom kraji vybavujes, ak sa mozem opytat :confused: ?
20. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrazit - vrazdit :sunglasses:
20. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

bre ranko sa praje, pekne nam pripeka uz od rana, tak som zvedava, kam dnes vyrazime... Kavu asi ani nedam, ranajkujem len teraz a to akurat tak nanuk a hrozno, tak nech mi potom brucho neroztrha. :sweat_smile:
20. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, sa tešíš! :dizzy_face: (a nie že by si vraždila! :grinning: )...
už len ten pocit, že je tak blízko... :slight_smile:

cigaretka, samozrejme, že sú v "ponukách" aj dvojičky... :wink: a aj spomínané súrod.skupiny, ale nielen v počte 5-6, ale aj 2-3... :wink:
20. máj 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok