Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
21. júl 2009

Ja nestihla... 🙂

najjulinka
autor
21. júl 2009

No dvojičky su v hajanoch už... Lucka našla to čo som upratovala, tak to zas rozoberá 😀 😀 😀

dioliana1
21. júl 2009

sak aj moje, rozoberaju čo popratali

dioliana1
21. júl 2009

čo tu tak mrtvo... 😒

mixka
21. júl 2009

vsetci su na skype 😀

dioliana1
21. júl 2009

i ja chcem moj je ivanka141414

mayap
21. júl 2009

ahojte
dnes večer sme sa vrátili od starkej. zajtra nás čaka s paťom návšteva ortopéda, vo štvrtok odbery pre neurologičku. ona nemá s našou poisťovňou zmluvu a za vyšetrenia bere priamu platbu. no keďže sme k nej chodili s malým od malička a ona sa pred 5 mesiacmi presťahovala do inej nemocnice , nechcem robiť malému stresy s inou lekárkou. je zlatá, lebo mi odporučila odbery u našej pediatričky, aby nás to vyšlo lacnejšie... k nej pôjdeme s výsledkami a potom dohodneme ďalší postup...
inak čo sa týka maťkovho nadpriemerného rastu, tak on nemá tabletky na zastavenie rastu, ale vitamíny, ktoré zabraňujú odvápňovaniu kostí pri prudkom raste... asi som sa vtedy zle vyjadrila, sorry...

lienocka235
22. júl 2009

dobre ranko.....

tak dalsi den pred nami... u nas zatial nic nove... akurat plno roboty... klasika.. pekný den vsšetkým...

najjulinka
autor
22. júl 2009

Dobré ráno. Idem si po nosič na chrbát dnes... Resp . manželovi kupujem... Ja vláčiť na chrbte deti asi moc nebudem... 😝

lienocka235
22. júl 2009

Juli a aky kupujes?.. inak ja som akurat obzerala na nete... nosice 😀

lienocka235
22. júl 2009

Juli pekné.. ja som skor obzerala take ze liliputi, ergo a pod.. ale uvidim este zatial len tak zlahka pozeram a ako sa mate?

najjulinka
autor
22. júl 2009

no tie su také moc na telo.. .jak klokanka... 😝 proste pot na pot.... 😝

mata2
22. júl 2009

ahojte,
aj dnes nas caka hic 😝 ,idem deckam napustit bazen 🙄
magi ako sa ma silvinka?

cairka
22. júl 2009

ahojte. tiež rozmýšľam, kde sa skryjeme pred teplom, asi iba doma zostaneme 😅 kupko riskovať nechcem, ešte nie je úplne OK. pôjdeme za chvíľu na hodinku von a potom budeme doma sedieť 🙄 ved už máme týždňovú prax 🙄

mixka
22. júl 2009

ahojte 🙂 aj my dnes v horku trcime doma ☹

mayap
22. júl 2009

ahojte, už sme sa vrátili od ortopéda. malý vyfasoval vložky do topánok a máme sa ukázať o rok, v prípade ak budeme potrebovať nové vložky do topánočiek, tak skôr.
baby, čo varíte v takýchto horúčavách? ja už som totálne vygumovaná. moji aj tak všetko pobabrú a nechajú tak...

mixka
22. júl 2009

ja dnes spagety 😀 nenarocne na cas a poskakovanie pri sporaku 😀

lienocka235
22. júl 2009

ja som vcera robila plnenu papriku a vzala som si dnes do roboty.. mala to hrozne lubi.. inak varim nenarocne jedla.. tiez spagety, Ninus lubi pudign kasu krupicovu, kukuricu, polievky a najma sosovicovu omacku.. apetiti ma dobry.. lebo vecer si este tak hodinku po veceri dava cerealie s mliekom.. v podstate stale nieco chrume.. ked uz nie ine aspon nase borskyne. odtrhne zo stomu umyje a je.. ale zasa cely den beha.. ide plavat aj tri krat do dna.. takze aj hodne energie spali..

add teplo.. ja to tak nepocitujem lebo robime v klime.. skor som dneska zvysovala teplotu na 26 stupnov lebo mi bolo zima.. ale va ute je hnusne ked ideme domov... kym zafunguje klima...

inak mali sme vcera vecer v schranke listok z posty ze mame doporuceny list len sme rano isli skor tak sme ho nevybrali.. tak som zvedava.. ked prideme z roboty.. ideme pre neho.. ci to nahodou uz nie je na tie intrakcie.. papier.. ale zasa to by bolo asi nejako skoro... ci nie? posielali to v stvrtok rano.. tu ziadost.. len od nas..

mayap
22. júl 2009

no nič, vzpriečila som sa zásadám zdravej stravvy a varím sáčkovú slepačiu polievku ... 😝 , ale švacla som do nej kopec zeleniny. a maťo si rozkázal zemiakovú kašu s rybími prstami.

dnes som paťovi kupovala teplákovú súpravu a tričká a zistila som, že už potrebujeme č. 104... 🙂 on rastie... 🙂

najjulinka
autor
22. júl 2009

my dnes lasagne...

tak v Legovom obchode som bola.. .ešteže beru len hotovosť.. .riadne ma tým pribrzdili 😅 😅 😅

laculik
22. júl 2009

aj my dnes lasagne 😉 a polievku zemiakovo fazulovu kyslu. mnam aspon tej som si trochu dala, nic mi nechuti. s
Som slaba ako mucha. magi, ty ako? Inak mne cely rok nic nie je odjakziva, a vzdy cez lete prazdniny na mna nieco skoci. Ako decko, som v skole mavala 0 vymeskanych hodin, bo cez prazdniny som bola chora. Nevtipne.

najjulinka
autor
22. júl 2009

Mary myslim na Silvinku a Vás všetkých okolo nej... Potm napiš čo a ako........... držím moc palce...

laculik no ja tiež som zvykla mávať nulu, ale nemala som tendencie to dobiehavať cez prázdniny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laculik
22. júl 2009

ja som nebola chora odkedy je mala na svete... pozera na mna a nechape, ze preco lezim 😀 . nezvyk....

cairka
22. júl 2009

my sme dnes mali dukátové buchtičky

ja som tiež v škole patrila k tým, čo mali najmenej vymeškaných hodín, teda na základke, na gympli to už bolo trocha iné 😝 ale tiež to neboli vymeškané hodiny kvôli chorobe 😅

baby, veve zasa mraučí, že ju škriabe v krku...až ju naťahovalo, jak si pchala prsty do pusy, že tam ju bolí 🙄 som zvedavá, čo zajtra, či mala niečo vo výtere z krku 😒

najjulinka
autor
22. júl 2009

😠 😠 😠 😠 Chodí auto mi pred okná s hlučnou reklamou na širavu fest 😠 😠 😠 Sakra ja im zavesim 4 zobudene deti na krk, ked si myslia, že to sranda 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

janivonbenji
22. júl 2009

ahoj všetkým !

tak aj ja pridám dnešný obed : sladkokyslá kôprovo-zemiaková polievka a cestoviny s paradajkou+syrom+olivami 🙂

magi,
držím strašne palce malej silvinke...ja sa viem modliť, nemodlievam sa, ale za malú silvinku modlitbu obetujem, verím, že všetko dobre dopadne 😔

cairka,
pzdravujem...ty si teda ideš riadne "užiť" s veve...nech už od vás konečne všetky choroby idú preč, preč, preč... !!!!!!

cairka
22. júl 2009

juli, to poteší...

jani, dík. mňa najviac serká to, že ešte nedobrala ATB 😨 zajtra by mali byť výsledky výteru, tak som zvedavá

janivonbenji
22. júl 2009

julinka,
u nás kosia trávu !!! ale takými kosačkami z "13. storočia", že ani plastové okná neodhlučnia a ešte my na prízemí...des, ale malý sa zatiaľ drží a spí 😀 , uvidíme, že kto z koho... 😀
ps : dúfam ži tí tvoji "fesťáci" sa už posunuli o kus ďalej a už je dobre...

najjulinka
autor
22. júl 2009

ti poviem kosačky a vrtačky čo prerabaju panelaky všetky okolo su nič oproti takej hlučnej reklame........... ked už pre nič ine, tka je to monotonny zvuk.... ale inak koli vratačkama kosačkam sa tu tiež zabednujeme... dnes navyše aj strechu pribijali, tka k tej vrtačke, ešte iný rámus sa ozýva....... 🙄 🙄 🙄
fesťáci su dakde preč už.. ale lucinku počujem už z postielky.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 no spinkala dost.. v pohode..... uvidime....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre