Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
27. júl 2009

au, s tou salmonelou.. 😒 ☹
tak nech je skoro zdrava, fakt.. 😔 inak, nasi zacali nasej malej (skoro 4 r.) davat kazdy den actimel, a fakt je menej chora a prejde jej to hlavne rychlejsie.. je to predcasniatko, takze je chora tiez furt.. neverim tym reklamnym zvastom, ale cumim, ze jej to pomohlo.. alebo mozno uz z toho vyrasta 😀 drzim palce, vela sily a zdravia aspon tebe prajem 🙂

najjulinka
autor
27. júl 2009

predcasne narodenie s chorobami nemá moc vela spoločného.. .Naša Lucka je tiež predčasniatko... Až na sople a kašel u nás mala za celý čas len jednu grcačko-kakačku... Ale všetko bez teplot... Ani zvýšené.. .Zato je z tých čo trošku sopel a už grcá... Takže to je blbé a asi z toho nevyrastie tak skoro... Ale našťastie sople ma malo...

lenkove
27. júl 2009

no vidis, Juli, to mate stastie. a nam jej lekarka vzdy hovori, ze to je preto tolko chora, ze je predcasniatko a nema tak vyvinutu imunitu, som si to nevycucala z prsta 😀

najjulinka
autor
27. júl 2009

lenkove no na niečo to hodiť musí lekárka 😀 😀 😀

lienocka235
27. júl 2009

ahojte..

lenkove super fotka... 😵

tak mi sme dnes volali do domova kvoli terminu IA a mame volat este yajtra doobeda.. ale vyzera to ze koncom tyzdna prve stretko a dalsi tyzden pokracujeme.. to uz mame dovolenku.. 😵

chorusikovia dajte sa dokopy... posielam.. cmuk

dioliana1
27. júl 2009

Žienky držte mi prsty, od stredy do nedele som s deťmi totál sama doma, a vo štvrtok prídu noví rodičia na predodchodnú návštevu, aby si deti znovu na nich zvykli... 😉

cairka
27. júl 2009

jéj, dio, tak vy už meter striháte 😵 koľko dní ešte?

lienka, aj u vás sa to utešene rozbieha 😵

dioliana1
27. júl 2009

netuším, zaleží na právoplatnosti a DD, ako skoro sa rozhýbu...

cairka
27. júl 2009

leni, dakujeme 😵 my sme už vyskúšali kadečo a zatiaľ nič neslávilo úspech... aj veci, ktoré určite zaberú... imunoglukán, biomare (žraločia pečeň, či čo), umelé vitamíny.... teraz je prvoradý cieľ zvládnuť aspoň ako tak škôlku, nech ju nemusím stiahnuť späť domov 😠

najjulinka
autor
27. júl 2009

No školka bohviečo s nami spraví, ale snad to bude OK... Potom keby dačo, tak to hodím na predčasné narodenie 🤐 😀 😀 😀

Máme novú cestovnú ohrádku a farebne nám uplne sadne do malej detskej... 😵 🙂

magimary
27. júl 2009

ja len ze vas zdravim,
chvilocku som sa pripojila z kamaratkinho NB...
neskor sa uvidime 😉
ale mame sa fajn...

lenkove
27. júl 2009

Cairka
no teda, skolka estelen bude.. ale mozno si to uz vsetko odchorela teraz.. moje zlaticko...

Juli, aj vy sa drzte! U nas, ked nie je na vine narodenie, tak za to moze moj brat, ze ju zle obliekol , prislis sa s nou hral, rozculil ju, neumyl si ruky a tak 😀 ale my nasu svagrinu aj tak lubime, aj ked je obcas nespravodliva a furt paranoidna, je to nase zlaticko 😀

a my: SME V EVIDENCII, HURA! 😵

maznacik007
27. júl 2009

Lenkove super super... tesim sa s vami.. 😵
no u nas sa to rozbieha... 😀

dio.. drzim palce nech sa to aj vam rozbehne...

lenkove
27. júl 2009

Lienocka
uz rovno vybavuj aj RD dovolenku po tejto 😀 drzim palceky,nech to ide rychlo...

Dio,
😵 😵

yukki
27. júl 2009

Dioliana Ferko Naty!!! Konečne sa ľady pohli! 🙂 🙂

najjulinka
autor
27. júl 2009

Dobrú noc. Snad Lucinka prespi v svojej postielke celú noc... Máme za sebou 3 noci stravene spoločne v posteli, tak držte palce, nech sa vyspíme...

janivonbenji
27. júl 2009

julinka,
držíme palce a všetkým želáme pokojnú noc... 🙂

dioliana1
27. júl 2009

Baby dík... 😵

dioliana1
27. júl 2009

Dobrú nocku ked tu ticho.... 😕

tulenka
27. júl 2009

Lienocka, vy uz idete za nejakym dietatkom??? 😕 Co som prepasla? 🙂 .
Dio, no konecne, drzte sa vsetci🙂

dioliana1
27. júl 2009

lienočka všetko tají.. 😉 asi to bude riadne prekvapko... 😎

najjulinka
autor
28. júl 2009

Dobre rano. Takže Lucinka spala vo svojej a vydržala takmer do šiestej rána... 😵

lienocka235
28. júl 2009

Dobre ranko...
baby nechcem tajit ale chodia sem citat aj iny ludia a nechcem aby este vsetko dozvedeli... ale bude prekvapko..
😀

inak pokazil sa mi pracovny notas 😠 odisla grafika.. takze som vo velmi obmedzenom rezime...

tulenka ano ideme a k vam do NR... mohli bz sme sa aj stretnut... 😉

tulenka
28. júl 2009

Lienocka, tesim sa na prekvapko 🙂 .
Tak napis do IP, ze kedy atd. a zorganizujeme sa, OK? 😉

lenkove
28. júl 2009

dobre ranko 😵 😵

yukki
28. júl 2009

Však ty uvidíš dobré ránko, o piatej za pár mesiacov 😀 😀 😀 😀 !

lenkove
28. júl 2009

Yukki,
no ty mi doprajes 😀 😀

yukki
28. júl 2009

Doprajem 😀 😀 😀

tulenka
28. júl 2009

Lenkove, tak uz aj vy idete na to? Ked tu clovek dlhsie nie je , tak sa zda hned , ze je kopec noviniek. Smejka sa tu este niekedy ukaze?
Yukki , a vy nic niveho?

lenkove
28. júl 2009

Noo, Tulenka, prave vcera sme dostali papier 😉 ja si snivam o malom babu, do 3 mesiacov (aj ked sme dali do roka,snivat mozem,ne?),tak si pockame.. ale zase na farbe velmi nezalezi,tak hadam tak dlho nie 😀 😀

a vy co nove? Terinka sa tesi do skoly? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre