Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

janivonbenji
30. júl 2009

to aj u nás tak funguje, že často stojíme, že každý konár, každú včielku a kvietok okomentovať musíme, ale našťastie už dávnejšie nediskutujeme o nosení na rukách...a týmto štýlom, je pre nás každý "krtinec" vpodstate kopec... 😀 ...aj keď na druhej strane zvládol už aj niekoľkokilometrové "výstupy" a túry.....ale on je celkovo taká akčná kopa, takže nema probléma...len ja mávam probléma vzhľadom k môjmu zadku a kondičke 😀

lenkove
30. júl 2009

Mimi
Dianka pojde do narodneho 😀 😀 a dakujem za pusu, danam si k nej chlebik s lekvarom.. 😀

lenkove
30. júl 2009

danam = davam 😀

cairka
30. júl 2009

mimi, celkom dobre, ešte ju pobolieva bruško, takže predpokladám, že aj včerajší výter bude ešte pozitívny...
ona je umraučaná len preto, že je nevyspatá, neviem, prečo sa tak skoro zobudila, zvykne spať minimálne hodinku a pol.

jani, tak to ste na tom rovnako ako my 😝

macocha
30. júl 2009

Tak to som rada za Veve. Kiež by ste už našli niečo, aby sa tým chorobám dokázala lepšie brániť!

Aj my sme mali teraz 2 týždne zlého spania, ale dnes potiahla 2 aj pol hodiny 😀

OK, ideme von. Máme pekné šatičky a malá parádnica sa musí poukazovať. Náhodou došla k nám suseda a to ste mali vidieť, ako sa predvádzala...

mayap
30. júl 2009

cairka, veve želám skoré uzdravenie...

my sme boli v utorok u neurologičky s výsledkami krvičky a ona nám povedala, že podľa výsledkov odberov a toho čo videla pri vyšetrení by to nemala byť svalová dystrofia... 🙂 🙂 🙂 som šťastná , rok sme sa stresovali a striehli na každý podozrivý príznak a nakoniec je to našťastie v poriadku. o pol roka ideme na kontrolný odber, ale to uť bude pohoda... akurát tie naše ploché, čaptavé nožičky... 😝 .

lenkove
30. júl 2009

mayap
blahozelam 😵 😵 😵 😵 to vam musel padnu kamen zo srdca, som nesmierne rada 😵 😵

mayap
30. júl 2009

lenkove, ani si nevieš predstaviť, aký veľký kameň to bol... 😀

bohate nám stačí reflux, rastová retardácia, oslabená imunita a ploché nohy... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
30. júl 2009

No snad už máme ticho.. .Tentokrát hodinový rev mal Marek...... 🙄 🙄 🙄

mayap
30. júl 2009

juli, aspoň máš istotu, že má zdravé pľúca... 😝 😀 😀 😀

najjulinka
autor
30. júl 2009

oni maju zdrave pluca obaja... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

mayap
30. júl 2009

juli, buď rada, že tí štyria nesúťažia kto ich má zdravšie...

najjulinka
autor
30. júl 2009

no práve som kcela napísať kde iní končia.... Domča začala... a aj mala tendencie prestať.... ale.... ale nejakému autu sa spustilo poplašné a nikto sa ho neunúval vypnúť 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mayap
30. júl 2009

dnes paťo skúšal moju trpezlivosť... za toho svatého sa nechce držať za ruku a my dedinčania máme málo chodníkov a väčšinu z prechádzky si odšlapeme po kraji cesty a áut chodí dosť... 😝 😝 😝 svokra mu párkrát dovolila ísť bez držania a on si to zapamätal, potvora jedna ...
akurát išli ľudia z autobusu a tak sme im robili divadlo. a tie komentáre starších tetiek, že ho nemám trápiť a mám ho nechať ísť tak ako chce on, no hrôza... 🙄 . no po asi 15 minutách revu pochopil, že nepopustím a chytil sa... 😠

mayap
30. júl 2009

juli, nezávidím ti... tomu sa hovorí súrodenecká solidarita... 😖 . ja to mám len dvojmo a občas sa cítim zrelá do pezinku... 😝 a to medzi mojimi je 3 a pol ročný rozdiel.

lenkove
30. júl 2009

Mayap
a co by tetusky povedali, keby si ho mala na voditku 😀

maznacik007
30. júl 2009

dakujem.. za gratulacie ...

mayap som velmi rada ze nematu tu hnusnu diagnozu...

juli pevne nervy..

veve drzim palec nech je dobry vyter...

my asi kupime ergo zajtra na nas myslite mame prvu oficos nastevu... vdd

najjulinka
autor
30. júl 2009

no ked to dojde po štvormo naraz, tak už sa nič nedá robiť.. .takže ak hasiť, tak kým nerevu štyria... ak revu štyria, tak smola... proste nič nezabere........ 🙄

mayap
30. júl 2009

juli, štuple do uší zaberú na sto percent... 😀

lenkove, stálo by to za vyskúšanie, no nie... 😀

lenkove
30. júl 2009

Mayap
len aby na vas nezavolali socialku 😀 😀 😀

laculik
30. júl 2009

maznacik 😉 , drzime palce na zajtra!
inak k tym porodom, moje dve tety rodili ako 43 rocne a to bolo pred dvadsiatimi rokmi... a teraz moja jedna kamoska 40 rocna je tehotna a druha 40 rocna porodila. cize fakt este neni vsetkym dnom koniec 😉 😉 😉 .
No moc tu nebudem o porodoch mudrovat lebo este polovicka neda pozor a ajajjaaaaj....

mayap
30. júl 2009

suseda sa mi z tým už vyhrážala, takže v pohode.
ako dôvod mi uviedla, že malý mi plakáva (to sme ešte cvičili vojtovku, mal asi 7 mesiacov)

maznacik007
30. júl 2009

laculik.. sak sa pridaj... ja mam 31 ale budem rodit po 7 rokoch.. takze.. sa uvidi.. ale pridaj sa.. cakam ta stihas aprilovky?

lenkove
30. júl 2009

Laculik
v pohode, date na adopciu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
30. júl 2009

mayap

no niektore susedy su na nezaplatenie 😝

laculik
30. júl 2009

fakt sa nam teraz nechce. uvidime za dva-tri roky... to sa potom pridas este ty 😀 😀 😀 😀 😀
A ze 31, mladica, to som ja porodila prve 😀 😀

najjulinka
autor
30. júl 2009

Moja babka pred 60rokmi porodila prvé ako takmer 33 ročná 😉

A ja som si spravila fajnovú praženicu po dlhej dobe... A Domča mi k tomu reve a nedá sa nijak presvedčiť... Všetky presviedčacie metody , ked si sadnem, že konečne klud , prestanú baviť... 😀 😀 😀

janivonbenji
30. júl 2009

lenkove,
...že dáte na adopciu...som sa pobavila... 😀

najjulinka
autor
30. júl 2009

jeminku Domča... Vsak to už bude hodina..... asi zuby... alebo netuším....

najjulinka
autor
30. júl 2009

no už ma ošablila... to jej ležlo na žaludku... jej sa to občas stáva.... 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre