Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
31. júl 2009

No inak tie školky u nás su v tomto desné... Taký skorý ranný nástup......... To jak pre tie deti za trest........ A pre rodičov tiež 😒

najjulinka
autor
31. júl 2009

Tak velkači išli von a ja idem pratať, kávičkovať a tak všetko čo sa popri nich nestíha 😀

lenkove
31. júl 2009

.. a konikovat 😀

adrianamickova
31. júl 2009

ahoj koňarečky
tak sme došli od lekara,hnisavá angína 😖 Sonka

laculik
31. júl 2009

to je relativne s tym nastupom rannym ze ci skory, bo nam to vyhovje, kedze deti aj od siestej vedia buntosit 😀 😀 😀
adi, pekne sa liecte a maznacik, potom podaj spravu, myslime na vas!

lenkove
31. júl 2009

Adi,
cau! chuda Sonik.. ☹ skoro sa uzdravte

najjulinka
autor
31. júl 2009

laculik vsak akože kludne nech aj skoro donesu deti do MŠ, ale prečo su uzavierky o osmej u nas to nepochopim... Synovca sme na deviatu či poldesiatu či aku nosili... na uzavierku ich... a aj to sme nikdy nestihli a stale sme meškali 🤐 😀 😀 😀
Napr. keby som mala byt ja sama s detmi, žeby ani muž nebol doma profi, tak mne vyhovuje až po deviatej.. .lebo by som sa so všetkými detmi musela vychystať... v lete je to fuk.. .ale v zime... no desiatu by som vonku podávať nemohla... takú zamrznutú.... v lete by sa dalo, že už vezmem aj von desiatu a napapju sa vonku a doobednajsiu prechádzku natiahnem od skorsia... ale v zime by to bolo o držku.... na osmu sa vychystať s celou perepuťou........ a to kým sa človek s tým kočiarom vytrepe.. .ešte dufam, že Lucka bude mať triedu na prízemí... lebo tak na poschodie sa trepať.. .proste aby som na osmu decko dala, tak aj ked mam skolku pod oknami, tak o siedmej by sme asi startovali...

adrianamickova
31. júl 2009

diki diki,ženy budeme...musíme,lebo ešte mame prázdninové plány a od septembra tiež nástup do školky
🙂 😉

yukki
31. júl 2009

chúďa Soňka...tak ju len pekne pripri nech leží, aby bola do utorka fit! Že už sa na ňu tešíme!
U nás chodia decká do škôlky o 6.45, a to aj zo vzdialenej obce, lebo tak im stamtade ide o 6 školský bus. Aj ja ich ľutujem. AJ seba, už teraz 😝

laculik
31. júl 2009

tak to je odveci ze do osmej, akoze do skoly ok, chapem, ale v skolke? to som este ani nepocula, do deviatej je u nas vsade. no a v sukromnych kedy chces...

cairka
31. júl 2009

soničke skoré uzdravenie.... 😵

tuleňka, ja si práve myslím, že je úplne zbytočné trénovať vstávanie, pretože v konečnom dôsledku aj tak bude všetko ináč, ked sa nebude stíhať hrať a motať 😝 každopádne mám výhodu v tom, že veve bude chodiť až na osmu, tak hned jej dajú papanie a škôlku máme 2 minúty od domu, takže v podstate len to oblečenie a ranná hygiena 😎 a časom nejaký režim hádam vypestujeme 😅

laculik
31. júl 2009

sa tu mate, ze trenovat vstavanie, nas si deti vytrenovali 😀 😅 😀 a je im uplne jedno ci je piatok, sviatok...

cairka
31. júl 2009

laculík, no veve konečne dospáva prvého 2 a pol roka života 😠

najjulinka
autor
31. júl 2009

My mame skolku pod oknami.. Už teraz kcem ist prihlasiť lucku v auguste, aby od dalsieho septembra ju vzali... ževraj je silný ročník... kolegyna chcela deti preradiť o triedu nižšie, že aj tak pojdu jej deti o rok neskor do školy, tak nech už teraz sa preradia a že jej riaditelka povedala, že bohužial, že tam má plno.... a to je náš ročník a triedu nižšie od kolegyniných.. .tka som zvedavá.... nekcem Lucinku inde dávať do školky... na túto vidím z okna ... a aby som sa dakam trepala na osmu rano nehrozí.........

nadallka
31. júl 2009

ahojte....citam, ze vy vsetci uz malch drobcov mate doma...my s manzelom este cakame... ☹ od januara tohoto roku sme zapisani v siahodlhom poradovniku....a poooomalyyyy sa to hybe...

laculik
31. júl 2009

nadalka odkial si? a ake mate "poziadavky"?

najjulinka
autor
31. júl 2009

Manžel kupil externú pamäť a už ju ide ukazovať Lucinke 😀 😀 😀

yukki
31. júl 2009

Laculík, v našom kraji sú poradovníky len na biele deti, napríklad. Kofolku ponúknu hneď, bez poradovníka. Pekne rasisticky to vyznieva, nie?

zicon
31. júl 2009

nadallka skus neziskovky ako Usmev alebo Navrat a uvidis jak sa to pohne

dioliana1
31. júl 2009

dobrý deň prajem , u nas zasa horuco ale nie ako včera, bebe si deti užili do sýtosti, či skôr upraženia... 😀 😀

janula_nz
31. júl 2009

ahojte. maznacik gratulujeeeeem. ako vidim, uz si to nevydrzala 😅 ja som vedela o vsetkom ale musela som byt ticho 🤐 ja som od dnes na dhllllllllllllllllllllllhej niekolko mesacnej nedobrovolnej dovolenke ☹ co si len pocnem.

maznacik007
31. júl 2009

ahojte...
maznacikovci su uz doma z DD... takze ok.. v pondelok pokracujeme v IA.. budeme mat pridelenu izbicku a budeme s nasim D...

v ba kraji sa tiez caka iba na bieleho novorodenca... my sme isli na pestu.. a uz ked sme prisli pre papier o zapisani do zoznamu mali pre nas deti..

co sa tyka prvej IA.. super.. maly sa vobec nehanbi.. mali sme ho hodinu myslim.. je sikovny.. papuliacik...
tak a teraz jeme doma melon.. a musim ist ninus pobalit na dovolenku ide s babkou do IT..

najjulinka
autor
31. júl 2009

Ahojte. Tak ja som dnes bola v Legovom obchode... 😅 😅 😅 Ešteže sa da platiť len v hotovosti a tak už som sa doma výberom bankoviek pribrzdila 😀 😀 😀

dioliana1
31. júl 2009

čo ste všetci na dovolenke, len je tu tvrdnem.... 😒

najjulinka
autor
31. júl 2009

no ja tiež.. ale dnes večer manžel bude robiť čosi s PC, tak tu moc dnes večer nebudem........

cairka
31. júl 2009

my sme sa teraz vrátili od segry, veve sa rýchlo navečeria a šups do postele 😝

jani, isto sa niečo nájde 😉

dio, a ty už vieš, aké deťúšiky budeš mať, ked deti odídu k novej rodinke?

adrianamickova
31. júl 2009

potrebujeme podporu v suťaži.....hlasujte prosim...10tuk
a ešte pred plnocou,kto nebude spať,dakujeme

lenkove
31. júl 2009

Adi
ja hlasujem az za so mna pari 😀 😀

inak, Yukkie, myslim, ze s kofolkami je to tak vo vsetkych krajoch.. aj ja som uz zistila 😉

Maznacikovci
tesim sa z vas 🙂

Nadalka, kde si sa stratila?

cairka
31. júl 2009

adi, zahlasované 😉

adrianamickova
31. júl 2009

vdaka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre