• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
Doli
tak o sest dni? :slight_smile:
31. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano už len tolko :frowning2:
31. júl 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foto kuk
:wink:
31. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och.. pre jednu stranu, jej.. , a pre druhu och..
31. júl 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak veru....
31. júl 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dlsie kuk, dnes aj bio
31. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dio, pekne foto :slight_smile: :wink:
31. júl 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dio,veľké deti to ako znašajú?Natka je ako na tričku dora :slight_smile:
všetky krásne :slight_smile:
31. júl 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli
velmi pekne deti mas, vsetky.. a dcerka sa na teba dost podoba podla mna :sweat_smile:
31. júl 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som doslala len 3 IP o hlasovaní :angry: to akože máte Laculika radšej??

Inak psychologovia tvrdia, že 2. dieťa zaujíma prázdnu rolu - teda ak prvé je kľudné, druhé je aktívne a naopak. Ale či to platí, aj keď príde do rodiny nie ako novorodenec??
A moja kamoška mala prvé 3 deti tornáda a až 4. zistilo, že je voľná rola anjelika :grinning:
31. júl 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove, podla mna sa mlady podoba viac na dio :wink: .
to u nas plati presne mimina, brat prvy kludny, ja druha zaujala volnu poziciu tornada :grinning: .
31. júl 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixixi, už mám aj 4. IP...

Dioliana odvahu, veď o to išlo! Viem si to trochu predstaviť, že to bolí a zároveň im to praješ, treba vydržať, časom to prebolí a ostanú pekné spomienky - a aj kontakt na novú rodinku :wink:
31. júl 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biodeti sa podobaju tak napoly i ked každý že na mna, len preto že MM je tmavší ako Nata :grinning:, ale mi s MM sa pobobame
31. júl 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale Amálka že tri roky a 85 cm a 11 kg... fňuk... a mňa z Dianky dnes zase seklo v krížoch... má 13,5 kg a 90 cm... a to mi pred rokom tvrdili, že bude z tých menších a ja som sa tešila, že mi neprerastie cez hlavu...
31. júl 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, to sa pekne vysvihla! maly ma 14 a pol a 86 cm...
31. júl 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už o kus vyrastla....98cm a 11.45kg
je drobec,také moje kurča :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. júl 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi odmerám i ja zajtra deti ako som ich vykrmila :grinning:
31. júl 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tú výšku som merala doma, u lekára to vyjde vždy menej. Neviem, čo tam majú za metre. Ale 86 cm sme už určite prešli. Ale tá výška mi až tak neprekáža :slight_smile:
31. júl 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Normálne som si uvedomilu, že v PC nemám žiadnu fotku MM :confounded:
31. júl 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem do hajan, dobru nocku.... :dizzy_face:
31. júl 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi
to je taky medvedik :dizzy_face: :dizzy_face: ale na nosenie teda dost :confounded:

s rolami deti, ja sa vzdy bavim na mojej mame, ked tvrdi, ze my sme boli dobre deti.. tak bud nas porovnava s detmi z polepsovne, alebo jej pamat nesluzi :grinning: :grinning: my sme boli VSETCI dobri, viete? :grinning:
31. júl 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja spat..
dobru noc :pensive: :pensive:
31. júl 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, po týchto informáciách zvažujem, že sa nebudem trápiť, keď zajtra nebude chcieť jesť :grinning:
Ale keď zo začiatku stlačila čokoľvek a koľkokoľvek, mala som pocit, že musí byť hladná, keď mala doobeda len vianočku s banánom.
31. júl 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú nocku....
vdaka vam
1. aug 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: maznacik gratulujem a tesim sa s tebou :slight_smile: dio to je super,ze sa to konecne pohlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. aug 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú nocku :slight_smile:
1. aug 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ráno...
1. aug 2009 o 06:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak včerajší nakup sa vyplatil.. .Lucka s busom a s dvoma kuframi čo boli k nemu sa vyhrá... Také dobré dieťa... Viac jej ani netreba... Kufre zatvára (otváraju sa horšie, tak väčšinou otváram ja, ale dokáže aj to) a potom ich dáva do busu a vyberá... a zatvra a otvara batožinový priestor na buse a tak... :grinning: Zlatá je... A včera ked sme spravili nákup, tak nam to predavač zbalil do igelitky, položila som igelitku ku kočíku a potom nám išiel predavač pomocť von z obchodu - je tam pár schodov... a vzal igelitku a Lucka začala kričať "Jej! Jej! Jej!".. .To akože, že to je JEJ... ona o sebe trošku rozpráva jak autista... v tretej osobe :grinning: :grinning: :grinning:
Jáj a ešte s jej slovníkom je to sranda... Na Mareka čosi vravela že "Jej" ale hned ju tuklo, že to asi inak, tak sa opravila a povedala "Jem" - to akože "Jemu" :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2009 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.vy ste sa teda včera rozbehli,ked som šla spať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

juli, to je super, že sa lucka prehrá sama...aj veve našťastie je taká samostatná, len ešte nech ju v škôlke naučia upratovať po sebe hračky :grinning:
1. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jáj dvojičky su chvilu hore a ja už ich revu mam plnu hlavu.. .Resp. Marketinho revu... A Lucke sa to zjavne páči a hrá sa na Marketu.. Nepodobnuje jej rev :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. aug 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok