Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
1. aug 2009

http://www.bambino-kociky.sk/product_info.php?c... - baby nenakupim Vam.. .ide to dať aj do košíka... dobrá cena... 😀 😀 😀 Snad mi to na balnom a poštovnom nezrataju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

macocha
1. aug 2009

jaaj - za takú cenu by som asi aj zobrala 😀 aj potrebovala...

najjulinka
autor
1. aug 2009

Inak dnes sme s kolegynou na ihrisku rozoberali čo je "na sklade"..... a celkom fajn... aj ked viem len približný vek a pohlavie... maju 2 kusy.. takže asi jedno kolegyna bude mať a druhé ja... možno... uviime..

janula_nz
2. aug 2009

dobre ranko. zda sa, ze dnes som tu asi prva 😨

som zvedava, kedy maznacik prezradi viac o malom 😅 ale uz by mohla, ved je v podstate ich, tato faza sa tak uz berie nie? 😀 no ale je veeeeeeeelmi zlaty 😉

yukki
2. aug 2009

Dobré ránko, Kika mi práve doniesla ukázať mokré mača a hovorí:"Tak davala kočúra do záchoda. Máááá, tak urobil kocur, no...."
Juli, a celkom malé bába majú u Vás či aj väčšie?

zicon
2. aug 2009

Nuz nas sa maciek zasadne boji.

Nasi manju dve take nie baby-friendli macky a na nich sa naucil ze macka vie byt aj nepriatelska. Macka sa jezila a on ju chcel aj tak chytat tak zachvilu uj bol UAAA UAAA cica bobo UAAA UAAA. Nedal si poveat

yukki
2. aug 2009

Kika s týraním zvierat nemá problém, aj keď je v kuse poškriabaná a pohryzená, dva razy už to bolo šité a riešené na chirurgii.
Zato na bicykel bez pomocných nesadne ani za nič. Všade vykladá: "Kika bojila (bála sa) na veľkom bicykli."

zicon
2. aug 2009

Nuz nas maly uz bicikuluje bez pomocnych a to ma len 3

maznacik007
2. aug 2009

Dobre ranko... vecer som uz bola unavena... tak som nepisala.. maly je zlatunky... uz si brboce... pekne.. stvornozkuje aj sa stavia.. je rozkosny.. taky drobec.. normalne sa tak akoze hanbi ked sa mu niekto prihovori otoci hlavicku.. a smeje sa.. velmi pekne reaguje aj na ninku.. robila mu sasky tak sa smial.. je to taky smejko... maly..
inak ahpj jani. 😉

najjulinka
autor
2. aug 2009

Dobre ranko. My dnes ideme k našim kupať sa do bazena... Aj ked deti asi len vo vaničke s teplou vodou okupkam, ale aj to sa rata, ked je to vonku, tak je to také iné.. Maju sople trošku a o týžden kceme do Tatier.. Tak nech to nie je horsie...

lenkove
2. aug 2009

Yukkie
podla mna ho chcela Kika len naucit pouzivat splachovaci zachod.. 😎
inak, dobre ranko vsetci

adrianamickova
2. aug 2009

ahoj
prajeme peknú pohodovú nedeľu 🙂

najjulinka
autor
2. aug 2009

tak my sme už domka.. .vkuse ričali dvojčatá.. .žiadny oddych...

mata2
2. aug 2009

caute baby,
maznacik gratulujem 😵 😵

adrianamickova
2. aug 2009

juli čo sa im nepačilo vo vode?a kočky sa člapkali?

najjulinka
autor
2. aug 2009

velkači len v detskej vaničke sa člapkali... trošku su soplatí, takže do bazena nešli.. .dala som im teplú vodu do vaničky.....

dioliana1
2. aug 2009

Bez udania dovodu... 😖

cairka
2. aug 2009

ahojte, my sme sa akurát vrátili z chaty, kde sme boli od včera- veve chcela ísť večer s dedom na ryby 🙄 Ako sme tam včera došli, tak behom hodiny sa veve 2x skoro prizabila, najprv sa zgúľala zo schodov, vyzeralo to kadejak ale našťastie si to odskákala len oškretou hlavou a hrčou pri oku...až mi bolo divné, že nemala žiadne zlomeniny, lebo kotúľala sa dobre...necelú hodinku na to sa vyvalila na chodníku a rozbila poriadne koleno a ešte ked sme sa vracali od jazera zakopla a rozbila si už rozbité koleno... ale ináč bolo super, v takomto počasí sa oplatí mať deda s chatou pri jazere 😝 😀 😀

mata2
2. aug 2009

aj nase decka maju odvcera chatu 😀 .postavili sme im taky drevenny "bunker" na dvore.pridala som foto do albumu

cairka
2. aug 2009

mati, ten bunker je prefektný 🙂

najjulinka
autor
2. aug 2009

no mne to príde ako terasa a nie ako bunker... ale pekné to je, to ano... 😀

mata2
2. aug 2009

oni to volaju bunker 😀

najjulinka
autor
2. aug 2009

vsak hlavne, že imvyhouje... a ma to výhodu, že su aspon na očiach v takom bunkri... 😀 😀 😀 Ale asi čsom pridu na to, že to treba zadebniť a popriklincuju si deky... 😉 😀 😀 😀 Potom stráž čo vynášajú z domu, aby ste s mužom mali pod čím spať... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mata2
2. aug 2009

vsak uz mi chceli potiahnut paplony,lebo tam planovali v noci spat..... 😀
aby sme sa vyhli klincovaniu dek,tak tam chceme este namontovat na vsetky strany "garnize",aby si tam mohli tie deky zavesovat a zvesovat ako budu chciet 😉

najjulinka
autor
2. aug 2009

no šikovne 🙂

mata2
2. aug 2009

ja viem 😎 ..moj napad... 😎

adrianamickova
2. aug 2009

mati...pekné,detské ubytovanie
cairka...no šťastie že nič vážnejšie,fukame aby nebolelo
ja som vymenila dievčata amka doma sonka u babky,jedna sa tesila že hujááámama a sonka babkááá,moja 🙂 🙂

yukki
2. aug 2009

Aďa, takú babku zlatom vyvážiť!
Kika dnes nakreslila čosi...no, už by sa to dalo nazvať Kubom! Má to oči, ústa, aj nos!!!!! Hurrrrrrááááááááááá!!!

dioliana1
2. aug 2009

šikovnica Kika, moji ešte len kolieska 😉

yukki
2. aug 2009

Maťa, perfektná chalupa! Tá sa bude ináč dediť, do tej ešte budú Milko s Mackou frajerky (-ov) vodiť! 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre