• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
yukki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak to ja by som vyzerala jak to prasiatko z Macka Pu :grinning:
3. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa to nejak casto neprihodi a uz mame doma len podlahy, ktore sa daju umyt, tak mi to nevadi :grinning: a to vyvetranie im urcite spravi dobre, ja byt zabalena v plienke, tak vrazdim :grinning:
3. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nas synovec aj kakal na koberec, ked ho hresili, preco sa vycikal do gati :wink: Odvtedy si to uz nikto nedovolil :wink:
3. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi super fotky :dizzy_face:
aj ja som odfotila tie torty,ale este nemam stiahnute fotky z fotaku do pc :rolling_eyes:
3. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akurat som kukla magi fotky... som zvedava kolko my v Tatrach stihneme nafotiť..... už vidim ako sa s detmi na prvé poschodie budeme prevláčať.. pol dna to zabije... :grinning: :grinning: :grinning: budeme radi, že sme vonku a nie to ešte fotiť... :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli,
zozente si aupair. Napr ja som celkom lacna :grinning: :wink: :grinning:
3. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je veselo :grinning: :grinning: veve sa tiež občas pritrafilo, lebo som ju dosť nechávala vetrať...ale aspoň nemala zaparený zadok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No nejaká výpomoc tam bude... a aj jedna z tých dvoch čo kočikuju, tak snad dakto pomože.. .len nemožem si zblajznuť jednu dobrovolničku pre nas.. a my by sme vedeli vyťažiť aj 2 :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: No a a plateu prac. silu nemáme... šetríme na auto... akurat dnes som pisala do nadacie jednej žiadosť o prispevok na skrine... :sweat_smile:
3. aug 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
naše zaparenú riťu nemaju... Lucka myslim mala minulý rok ao sa oteplilo na jar... inak celkom v pohode... a domča tiež tento rok na jar akokeby sa chystala zapariť riťku,a le skončilo to pri 2 takých potničkách, ktoré aj zmizli hned.... proste len jak sa oteplí, tak riťa nieked nestihne prepnuť na letný režim... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máš super, veve mala strašnú zapareninu, ked som ju brala z DD a doteraz je citlivá...a to miesto, kde mala takú vyžretú, má doteraz inej farby ako zbytok... :zipper_mouth:
3. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
n z domova tobolo vslijaké.. kiko mal najhoršie.. a to mal aj u mna dlho... ale to bol problem s kakou a nie plienkami... jak sa vyriešil problem, ktorý sposoboval agresivnu kaku, tak bolo vsetko OK... ale on to mal desné.... a ked sa dokadil 2x po sebe, tak to vyzeralo ako keby celý život som ho nechavala v sračke.... no béééé....
3. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá tiež ked boli mensie,ale teraz nie
ale je to neprijemne pre malé ricky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvé usmevy patrili yukki :slight_smile: :slight_smile:
3. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kika nemala ani raz zaparenú, ale zas už mala rokapol tak to už asi nemávajú deti, nie? Adi, zajtra! :wink:
3. aug 2009 o 21:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nastastie nase baby mali krasne prdelky, ziadne zapareniny nemali z dd, ale ked mali ovcie kiahne a vysoke horucky mali veru zaparenu ritku, ale ako klesli teploty tak sa to zas upravilo
3. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte, aj Nata má škaredé jazvy na zadku, tangá nehrozia
3. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka už ste mali kiahne?čo nás ešte čaká... :confounded:
3. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dio,nestraš jazvy???
3. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, no v mt teraz zúria kiahne, tak som strašne zvedavá, či prežijeme september bez nich... či to nebude prvý darček v škôlke...
3. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako po popáleninách, asi v takom stave ju doniesli z biorodiny, vraj už umierala
3. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty vole Dio to čo musela mať Naty za zapareniny...však kika to podľa zdrav.záznamu musela mať hrozné ale riťulu má hladkú ako hodváb.... :fearful:
3. aug 2009 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudatka male zaparene :pensive:
normalne jazvy :unamused:
3. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adriana mali, tuto jar v maji mali obe baby. jednej koncili a druhej zacali :rolling_eyes: ale zvladli sme a som rada, ze to mame z krku :grinning:
3. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dio :frowning2: to je des...
3. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dio :cry: :cry: normalne mi je do revu z toho...
3. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakedy je ťažko si to aj predstavovať...ako to muselo byť s našimi...detičkami ..v biorodinách... :frowning2:
3. aug 2009 o 22:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim, ze lepsie je si nepredstavovat :pensive:
3. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď ono sa to pripomenie...keď vidím bábätká kamarátiek...sestry...šťastné, tučnučké, nosené....a si predstavím kde vtedy a asi ako ležala kika.... :unamused: :cry:
3. aug 2009 o 22:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok