• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Ideme na rekreáciu od 16. do 23.8. do Tatier a práve som sa pýtala či tam stretnem známe tváre. :wink:
Viem že najulinka a laculik ide na prvý termín tak dúfam že ich stretneme :slight_smile:

Ak pôjdeme k vám dám ti vedieť :wink: kedy...Pozdrav Veve

Stretla som magi a rodinku naživo a sú to fakt úžasní ľudia a krásna rodinka a aj teraz ako držia spolu myslím pri Silvinke :pensive:
5. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vy sa máte, ked sa idete rekreovať :grinning: :grinning: :grinning: tie pobyty sú super :wink:
5. aug 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ludkovia!!!!

potrebujem pomoc -konkretne vybavovacky- od tych co adoptovali - ideme si na sud pre potvrdenie pravoplatnosti rozhodnutia o predosvojitelskej a potom s tym co? Na USPVaR alebo na socialku? A v praci co odovzdam? To rozhodnutie sudu? Ja som uz ohlasila, ze idem na rodicovsku dovolenku, ale zatial mi musia len verit - na zaklade coho budem ofiacialne na rodicovskej dovolenke?

inak dnes koncim v praci..... veeelmi zvlastny pocit..... rozdelujem moje kvietky do starostlivosti kolegov.....

ale uz sa to BLIZI!!!! :dizzy_face: zajtra alebo pozajtra (podla toho co povedia v DD) ideme pre deti :dizzy_face:
5. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super blahoželám bebe :slight_smile:
5. aug 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebe, to je krása :dizzy_face:

my sme sa obliekli, že ideme von a tak sa zamračilo, že asi budeme utekať pred daždom :rolling_eyes:
5. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivien, cairka - dakujem, ale prave som mala telefonat.... vraj sa to komplikuje.... slak ma trafi asi....
:angry:

myslite si, ze ked budem mat v ruke pravoplatne rozhodnutie sudu, tak si mozem zobrat deti, alebo musim cakat, kym sa DD slavnostne rozhodne, ze si ich mozem zobrat?
5. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
so sudnym rozhodnutím by to malo isť skor...
pekní ste :slight_smile: :slight_smile:
5. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bebe u nas som volala do domova že asi 17teho pojdm oraziť pravoplatnot a davala mi socialna na zretel, že mam dat vedieť kedy, lebo aby odpisali Lucinku zo stavu hned... a už si značila do kalendara, že predbežne toho 17teho ide Luka do pestunstva.. .takže hned... :wink:
5. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=105519&vGroupOffset=0 tu by mali byť právne veci ked som sa nepomýlila
5. aug 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som dnes bola na nakupy... Mali bodynka s dlhým rukavom +1 zadara.. .takže 2,50 stali 2 kusy.. .si myslim, ž na dlhý rukav super cena... kupial som 6kusov.. .velkacom po 2 kusy... 3 hviezdičkové a 3 bodkované... :dizzy_face:
Potom som bola kupiť darčeky - autička s hukačkami a samozrejme Lucka dostala tiež, aby nezavidela... Kupila som jej policajné Duplo... ani spať nekcela isť, ale dali sme jej do postielky aj novú a aj zo sanitky hukačky, tak počujem, že pekne tam hukaju, takže asi nespinká, ale klud je :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
+1 = 1+1
5. aug 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odchod sa odkladá na piatok 7.8. :grinning:
5. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no fajn... tak sa vam to blíži... ako deti? pripravené psychicky??, a vy všetci okolo nich???
5. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Banka mi zvýšila poplatok o 20korun z mesiac.. .resp... z 49 na 69 .. .to je dost...... :angry:
5. aug 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby u nas ešte stále klud... V postielkach... :fearful: :grinning: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. aug 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, to mas nejake zazracne deti, ze ich vies tak zladit... :sweat_smile: :wink:

Baby, co sa tu tak super vyznate v kocikoch a podobne (napr. Juli, ze jo)... :grinning: :wink: Potrebujem najst sportovy kocik (bugynu), ktory bude mat bud otacaciu rukovat alebo sa bude dat nasadit v smere aj protismere jazdy, nebude to golfac, ale s klasickou rukovatou, a nebude mat tie male kolieska (co byvaju najcastejsie po dvoch), ale take "normalne" vacsie (najlepsie nafukovacie, ale to uz som supernarocna, tak to by som prezila, keby nie). :sweat_smile: Mate nejaky tip? :confused: Bo zhanam nieco take a nie a nie utrafit, bud sa neda otocit oboma smermi alebo ma hnusne kolesa alebo je golfac... :fearful:
5. aug 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Noked kces klasické kolesá, tak nejaký klasický starší model.. Myslím Dema mala taký, alebo napr. INGLESINA má taký :wink: Nie je prehadzovacia ručka,a le korba sa da dať v oboch smeroch... Je ich viac takých...
:wink:
5. aug 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som nasla sice par takych, co by vyhovovali, aj su super, ale maju zas zavratne ceny, co teda neviem, ci mozem supnut za kocik... :zipper_mouth: Skusim mrknut tu Inglesinu nejaku...
5. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx, ja mam doma solo kocik pegperego, je to starsi model, sedacka sa da nasadit v oboch smeroch, rucka je cela, nie ako pri golfacoch, kolieska nema nafukovacie, su sice zdvojene, ale velke. skus najst takto starsi model a budes to mat aj za rozumnu cenu. ja som ho kupila s taskou, prisplastom, nanoznik a vsetko bolo v 100% stave ciste a neposkodene :slight_smile:
5. aug 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby potrebujem sa poradiť, na koho sa je najlepšie obrátiť v BA na úrade ak niečo potrebujem zistiť, hodte mi do IP nejaké meno ak viete o niekom normálnom čo ma nepošle hned do kelu a ak viete aj mail adresu tak uplne super :slight_smile:
5. aug 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx ja mám Tako čo má všetko čo by si chcela :slight_smile: , 4 roky starý typ
5. aug 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mixka ty nemas velke kolesa, ty mas klasicke zdvojené ako ja na PP...
5. aug 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, keby som nemusela pozerat na cenu, tak si kupim nejaky model od Bertini, tie mi vyhovuju vo vsetkom a co som s nimi mala tu cest, boli fakt dobre. Mam ich naokolo viacero, tak vyskusane. Ale taky pan este asi nie som... :sweat_smile:

Mrknem tieto tipy od vas, snad sa mi daco zapaci...
5. aug 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kces nový kupovať??? Od ruky radsej kup a lepší ako lacný nový :wink:
No Bertini je iná fajnovka.. .to ano .. aj ked ja som neskušala,a le pozdáva sa mi podla obrázkov...
5. aug 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
hlasim chorusika :astonished: Macku
neviem sice co jej je,lebo inak je ok,ale ma 39 teplotu
:rolling_eyes:
5. aug 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli IP
5. aug 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano juli, ale myslela som tym, ze nie su take na golfkach, proti tomu su tie kolecka velke
5. aug 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nasich tandmových golfacoch su asi take iste velke...
5. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
proste do sneh dost o nicom asi....
5. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale napr chicco golfky maju malicke
5. aug 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok