• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
A strasne vela sa naucil v priebehu tyzdna, teraz uz je chvala bohu velky chlap a maxi vymyselnik.
20. aug 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak dnes Lucka chcela Kika...už ani neviem čo to bolo.. .či ked sm sa išli rozpravať a spytala som sa o čom chce, tak mi zavalašila, že o Kikovi.. alebo ked sme sa bavili čo budeme robiť, či pojdeme von.. .ani neviem.. ale naraz potrebovala Kika... Ona ho lubi.... očividne dobrý parťák.... a Domček sa jej páčil tiež na pobyte........ budeme to mať s takou stihačkou ťažké v puberte.......
20. aug 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najjulinka skus Mihov Image resizer - vsetky fotky sa daju resiznut naraz.
20. aug 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobru noc. Už je zajtra, tak idm haji...
21. aug 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Co vsetky vyspávate????
21. aug 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsetkym a Jankam : VSETKO NAJLEPSIE K MENINKAM!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. aug 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucka sa tu hrá, že "Bábika hajá", tak som jej povedala, že aj ja by som kcela také babiky čo ešte hajajú :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. aug 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano,

ja uz hore, dnes bola o nieco lepsia noc, ale sa aj tak citim jak dolamana. :pensive:

Mary, zatial sa neviem vyjadrit o nejakych velkych skusenostiach, ale mozno by sme mohli vystupovat ako svetly priklad toho, ze niekedy to ide s profirodicovstvom rychlejsie ako vsetci strasia. :grinning:
21. aug 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mexx s profirodičovstvom je to o šťastí.... ja som zhanala dlho a nič... a potom jedna žiadosť opakovane asi tretikrat a šup boo to rýchle... ak by som vtedy tam podala prvú žiadosť, tak vlastne poviem, že hned prý decák ma hned vzal...... proste je to o šťastí.... niektoré jak skončia kurz, tak hned berú deti... vlastne už su predom dohodnuté...
21. aug 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tie to maju ozaj najrychlejsie, ked uz idu na kurz pomaly so zmluvou. :sweat_smile: Ale tiez poznam take, co cakali aj dva roky... :unamused:
21. aug 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
takze Jankam vsetko najlepsie k meninam.. psoielame cmuk...

k ciganikom... my zatial mame pozitivne skusenosti.. teda ja sa povznasam nad tym ze nam aj cudzi pozeraju do kociara.. /aj ja by som sa pozrela..na ich mieste :grinning: / lebo mame deti dost odlisne... /balck and white/ takze kazdemu je jasne.. ze maly nie je nase bio dieta.. ja sa skor stretavam s tym ze ho obdivuju.. a myslia si ze je tiez exotic... ja nemam problem mu hovorit moj maly ciganik.. ved je a treba podla mna aby to on prijal.. a aj my a nerobili z toho vedu.. snazim sa aby bol pekne obleceny cisty.. a tak..

co sa tyka skusenosti. tak ja mam vcelku pozitivne.. lebo u nas to ide max. rychle.. ako mam vyhrady k domovu kde bol.. ale to ak tak do IP..
21. aug 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko :slight_smile:
a všetko nan naj Jankám k meninám :slight_smile: :slight_smile:
21. aug 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile:
na adoptívne deti ( nielen na kofolky... :wink: ),sa pozerajú ľudia inak... aj moji sú neustále sledovaní ako sú oblečení, ako sa správajú... občas ma dostanú hlášky typu, veď vôbec nevyzerajú na domovákov ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
podľa mňa je úplne normálne, aby chodili deti čisto oblečené z domu (to v akom stave prídu naspäť je niečo iné... :grinning: ), aby sa správali v medziach normy ap.

mary, čo sa týka skúseností pri adopcii, tak mám len pozitívne. bolo to rýchle a bezproblémové. mala som šťastie. no skúsenosti so súdmi sú o niečom inom... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale to sem nepatrí... :zipper_mouth:

paťkovi zatiaľ svalová dystrofia nehrozí, na kontrolný odber ideme o pol roka, ale pre zmenu mu zistili suspektnú respiračnú dysrytmiu a v septembri ideme na kardiológiu... by sme sa nenudili... :pensive:
21. aug 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Janule všetko naj...

Dnes som zatrapošila a mám 3 O2 kačičky :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Deti 4, ale Domča to snad prežije... nepodarilo sa mi viac uchmatnúť :unamused:
21. aug 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem O2 kacicku... :astonished: :grinning:

Tiez sa pripajama a Janke/Jankam vsetko naj... :wink:
21. aug 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja sa pripájam ku gratulácii Jankám :grinning:
21. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja blahoželám jankám a najmä Janule z NZ :dizzy_face: !

maznáčik, spokojne mi IP-ni tie výhrady... :wink:

a mayip, super že svalovka je mimo vás! a IP-ni aj Ty o súdoch... patrí a nepatrí... :rolling_eyes:, ale podľA m§a jednozančne patrí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

babule, takl mi aspoň napíšte, kto koľko ste čakali na deti (ado/pestu/profi)...spravím nejakú štatistiku

a kde sa dajú schmatnúť kačičky? aj my by sme si chňapli... :grinning:

mexx, teším sa, že trochu lepšia noc, myslela som na vás :wink:

prišla mi ďalšia hotová fotokniha (resp. fotozošit) z dovky-krásna :dizzy_face: :slight_smile:

a pomaly každý deň som na pošte,. lebo postupne si z netu objednávam "dekora&čné zaradenie" do spodnej izbičky pre profidetičky-všetko "Mackovské Poohovské" :dizzy_face: , vytešujem sa pri všetkom ako blcha... čo chvíľa prídu aj bordúry... :slight_smile:
21. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to vytešovanie ti verím mary.. vsak aj ja by som sa....

kačičky som ulovila v KE na Hlavnej....

mary čakacie doby u nás.... na sud som podala žiadosť 23.12.2008, sud bol 30.06.2009 a pravoplatnosť ešte v stredu nebola... možno už je.. .zavolam v pondelok.... S tým, že rozsudok osielali 9.7., takže 10.7. som mala listoček na poštu... prezala si ho 27.7....
21. aug 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. aug 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayp
tesim sa z vas, velmi velmi.. nechapem co to za nova dg :confused: ale hadam nic vazne, nech sa zase mylia :rolling_eyes: a nie je to nic, prosim,prosim...

Julinka
deticky naadherneee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Domca samohrajka krasna :dizzy_face: Lucinka opalena ako ciganocka :grinning: :grinning: a M a M sa tiez maju k svetu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzte sa aj nadalej :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasny clanok, je mi po nom zle a do placu :pensive:
21. aug 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
lenkove - otrasne,co sa deje v DD :astonished: :astonished: :astonished: .normalne ma hlava rozbolela od jedu :angry: :angry: :angry:

jankam vsetko naj k meninam :dizzy_face:
21. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridal som foto zrekonstruovaneho bytu
21. aug 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najhoršie na tom všetkom je, že ten chlapček, o ktorého tam ide je malý autista, ktroý chúďa dokáže ako-tak fungovať len u "tam"... a keďže mala ona dovolenku, jemu vybavila kolegynu (autorku predchádzajúcehpoblogu o devastácii profirodiny) na stráženie a v dd jej zakázali dať ho k nej počas "taminej" dovky a "buchli" ho ´hentam do skupiny... :angry:
je mi z toho zle a do plaču a je to hnus!!!

mati, a hádej v ktorom dd??? :pensive: :angry: :rolling_eyes:
21. aug 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tam toho Lacka v tom našla ary.. došlo mi...
21. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ary = mary
21. aug 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolí ma z takýchto vecí srdce... :frowning2:
koľko času potreboval, aby sa ako tak naučil žiť...
a staší jeden týždeň v dd a je opäť niekde úplne inde-možno skoro až na začiatku...
puká mi z toho srdce, aj za "tam", aj (a najmä) za L.... :cry:
21. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hrozne.. ja som citala na bbt ze tam zamietli pestu???? ci to som len zle pochopila?
21. aug 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde, leni, hoď link... (nelúskam sa babatkom, tak sa mi to nechce hľadať)..
ale nneprekvapilo by ma to...
tam už ma neprekvapí VOBEC NIČ, ale o to viac ma to vždy rozosmutní... :cry:
21. aug 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok