Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
24. aug 2009

luckai my sme odovzdávali chlapca, rok bol u nas a mal 1 rok a 10 mesiacov , ked sme ho odovzdali... myslím v pohode.. .mali sme takmer mesiac od prvej interakcie po jeho odchod, tak sme ho pripravovali... 😉

luckai
24. aug 2009

O tomto chlapčekovi aj píšu že je už dosť pripútaný na profi matku, že pre neho je už najvyšší čas. No neviem. Ešte nemáme termín súdu, ale vraj to bude dosť rýchlo. Zajtra sa ideme porozprávať aj s profi matkou aj s riaditeľkou DD, takže budeme vedieť viac o tom ako na to pôjdu. Máme obavy, ale už sa straaašne tešíme!

rita55
24. aug 2009

jani neviem co chcela pocut 🙄 ,ale vytocila nas na maximum.Absolutne sa neopytala na Petku ,nas sa nic nepytala len ......nechcete si to rozmysliet??????????????????????A dik jani 🙂

magimary
24. aug 2009

lucka, nepísavala si (chvíľočku) aj do ej podobnej témy o adopcii (aká bola vaša cesta k drobčekovi, či ako sa to volalo)? mne je táto Tvoja fotečka v pase nejaká známa...😕
ak si to Ty, tak vtedy si váhala, či sa dať do adopcie, keď si práve každú chvíľu očakávala malú...
si to Ty, alebo si ťa úplne s niekym pletiem... 😅

dioliana1
24. aug 2009

luckai odomna išli dve deti teraz do adopcie

luckai
24. aug 2009

magimary, ano to som ja!

luckai
24. aug 2009

Vtedy sme to nechali tak, bola som dosť nervózna z pôrodu, predsa človek nevie čo ho čaká, ako to bude s bábom a zo sebou a teraz sme to rozbehli znovu...Myslím že je to tak správne. Všetky veci sa dejú z nejakého dôvodu, asi nám bol tento chlapček súdený, preto to bolo vtedy tak!

Dioliana - v akom veku?

dioliana1
24. aug 2009

viac ako tri mesiace som ich na to pripravovala, ale neviem ako sa maju...

mata2
24. aug 2009

jeeej,milko sa usmieva zo sna 😵

magimary
24. aug 2009

aha, tak tosom teda zvedavá, ko to vtedy dopadlo? 😉
tento chlapček je to stále ten istý, čo ste vtedy nad ním rozmýšľali?
určite, že to bude iné, keď pôjde od profi teraz (ˇkeď už je väčší), ale snáď ho profimama pripravovala a tak by to mohol zlvádnuť úplne OK (samozrejme, že to sd ním zamáva, ale ak je dobre pripravený, nemusí na dlho... moja kolegynka odovzdávala 3,5 ročného chlapca a ďalšia zase 4,4 ročnú dievčinku a deti to zvldáli celkom fajn -nasd očajkávania... vraj sa v novej rodine na (pôvodnú) profimamu pýtavali, ale to bolo asi tak všetko...
pravdou je, že ten chlapček nebol u profi dlho (cca polroka a to je iné) a to dievčatko bolo u profi síce dlhšie, ale zase kým k nej prešlo, menilo asi 4x svoje "trvalé" bydlisko v domovoch... takže ich pripútanie mohlo byť poslabšie a tak aj odpútanie (od profi) jednoduchšie...
no, ak bol váš chlapček u profi od narodenia, tak to bude asi ozaj ťažké... na to sa radšej pripravte... 😉

dioliana1
24. aug 2009

takmer 3 mala, a 4 maly

dioliana1
24. aug 2009

u mna boli takmer rok

janivonbenji
24. aug 2009

dio...
inak to je škoda, že nemáš info...lebo ako to majú ťažké noví rodičia, tak to musia mať ťažké aj profi, ktorí odvzdali... ☹ , ale snáď ťa čoskoro prekvapia dobré správičky a teraz sa len zžívajú....

magimary
24. aug 2009

jaj,luci, tak si mi odpovedala, kým som ja dopísala... 😅
tak je to ten istý chlapček? pochopila sonm správne?
jasne, ak to tak cítiš, že to tak malo byť, tak je to správne...

janivonbenji
24. aug 2009

...a deti som v texte vynechala 😝 , ale samozreje, že, že som na ne nezabudla...veď o nich to je hlavne, nie ?....

luckai
24. aug 2009

Toto je iný chlapček, vtedboli len tefdičky do 1 roka a vzhľadm na prížiaci sa pôrod sme usúdili že 2 také malé detičky naraz by asi nebolo dobré.
Tento chlapček má 2,5 oka, u profi matky je rok, rok bol v domove a vyše pol roka po narodení ešte so svojou matkou. Už toho má chudáčik za sebou tiež dosť!

Dioliana: a neplakali keď išli od Vás alebo predtým na nejaký víkend? Alebo keď mali prespať 1. noc u nových rodičov? Bóže - mám toľko otázok! Ale drobec z toho asi bude mať v hlave tiež veľa myšlienok!

luckai
24. aug 2009

Klobúk dole pred profirodičmy - asi by som to nemohla robiť, hlavne ak by som potom nemala o detičkách správy!

cairka
24. aug 2009

tu je noviniek 😵
rita, gratulujem, sudkyňa na.... ale hlavne, že máte po tom 😵
luckai, držím palce 😉 maličký bude mať asi ťažšie začiatky, ale isto sa to časom utrasie 😉

magimary
24. aug 2009

luci, a z kt. domova beriete? 😉

luckai
24. aug 2009

Komárno

magimary
24. aug 2009

tam robí, myslím, janulina mama pr...

luckai
24. aug 2009

Oki, brú noc aj detičkám! kuknem zajtra na večer, ak budem amť čas. Romanka máva teraz skoršie večery - snáď je to aj stmievaním, tak viac sem stíham chodiť. A ďakujem za infošky, a teším sa na nejaké rady...pá

dioliana1
24. aug 2009

Moji neboli na hostovský pobyt, maly vraj prvu noc plakal a odvtedy neviem nič....neozyva sa, nedviha telefon, tak neviem, je to ťažke asi pre nas obe...

dioliana1
24. aug 2009

išli odo mna k nim po ich navštevach u nas...

lenkove
24. aug 2009

Doli 😔 😔

dobru noc vsetkym 😔 😔 ja som pozerala kamoskine fotky z dovolenky a spalila som nam kuriatko na zajtrajsi obed 😎 na mna nikto nemaaaaaaaaaaaaaaa 🙄

adrianamickova
24. aug 2009

dobrú noc
🙂 😔

dioliana1
24. aug 2009

dobru nocku 😀

najjulinka
autor
24. aug 2009

Dobrú noc. Idem do hajan.

miroslava89
25. aug 2009

cize vlastne sa to da spravit ked bio matka nebude robit problemy? teda respektive malo by sa dat.. ak tomu chapem.. ale dakujem aspon za prispevky aspo n ako tak viem kam sa obratit dakujem🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre