Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
25. aug 2009

k trojčatovemu PP v opise čitam "polohovateľné striešky, ktoré sa môžu meniť na letné striešky"...

magimary
25. aug 2009

a link na inglesinu nemáš?
ale ja by som aj tak najradšej vedľa seba, ako za sebou...
ten kočík triplette má 25 kíl a keď ho máš zdvihnúť na obrubník v tejto váhe, tak to je dosť brutus...

magimary
25. aug 2009

to som sa dočítala aj ja, ale niekde som to nevidela...nejde mi do hlavy prečo nikde nie je fotka so strechami, príde mi to dosť divné...

najjulinka
autor
25. aug 2009

mary na obrubnik nie je o vahe,a le o ťažisku.. .inglesian dvojčatová ma 20-21kg myslim a v pohode, v nutnom pripade aj jednou rukou sa dá 😉 Marco má 13kg a musim s oboma rukamia ešte aj s nohou.. .inak nepohnem.. nebála by som sa váhy 25kg... na PP, Inglesinu by som dala, že to maju premakané.... Inglesinu skusim najst obrazok... nevidela som na SK zatial, ale to je o tom, že na SK Inglesinu predava pomerne malo predajcov.... ale na objednavku by mohlo byť 😉 Vsak Marco som si tiež na objednavku kupila... teraz už dováža...

najjulinka
autor
25. aug 2009

aj na stranke vyrobcu, ked je akože fotený v detailoch , tka je fotený dvojčatový 😉 a doslova je tam foto, že "so strechami a nanožnikmi" pri trojčatovom a je tam odfotený dvojčatový - odrezaná foto...

najjulinka
autor
25. aug 2009

http://www0.epinions.com/prices/Inglesina_Trio_... - na SK inglesinu trio domino som nevidela este... ale skusila by som u predajcov sa popýtať 😉

magimary
25. aug 2009

už som našla aj fotku so strechami na domovskej stránke PP
no, ale pri kočíkoch za sebou to nie je len o ťažisku, ale AJ o váhe... 😒
a nejaké linky na kočíky vcedľa seba teda nepoznáš? 😕

najjulinka
autor
25. aug 2009

u všetkých kočíkoc, či za sebou alebo vedla seba je to o ťažisku mary 😉

najjulinka
autor
25. aug 2009

mary u nas toho je malo... super stranka na viacerčatove kočiky je www.mehrlinge.de ... maju tam na sposob mojej Inglesiny toho kooopec, ale aj ine.. .davno ssom nepozerala, ale kým som deti nemala, tak som sa nevedela vynadívať 😅

najjulinka
autor
25. aug 2009

no pozeram mehrlinge a slabota... 1 štvorčatový a 2 trojčatové.. .tak nič.... pošlem ti linky hned.. alebo foto???

magimary
25. aug 2009

jej ja budem mať zase pekné číselko... 😅 😎
zase som sa k nemu prepracovala cez kočíky 😀 (maniak sa nezaprie 😀 )...

juli, ta inglesina na mňa pôsobí sympatickejšie (nie tak dlhočízne), hoci zase nemá na foke strechy ( 😀 )...
a myslím, že uý aj "pre naše deti" ponúka (moju) inglesinu, takže by možno vedeli doviesť...najviac by ma ale zaujímala cena... 😕

lenkove
25. aug 2009

baby vy ste uzasneeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

Juli, a ked pise Mary o Zajkovi, o Domcu nejavia bio zaujem? 😕 😢

mne bolo nanic, mm ma musel priviezt domov.. nechapem 😕

najjulinka
autor
25. aug 2009

O Domcu javi zaujem biootec,a le kým nie je papierovo jej biotec, tak to je tak všetko čo može......

magimary
25. aug 2009

ani Zajkov biootec nie je jeho ofic.biootec a oni mu normálne umožnia kontakt... 😒
a juli, fotečky sa mi už sťahujú... 😉
a
mám pekné číslo!!! 😎

lenkove
25. aug 2009

Julinka

jasne 😕 😔

lenkove
25. aug 2009

tak ja musim este 5 prispevkov a budem mat aj ja 😀 😀

janivonbenji
25. aug 2009

magi,
my sme síce zo ZA, ale máme bábkové divadlo, kde každý druhý týždeň je predstavenie pre deti a chodí tam aj PIKI ( myslím, že minulú sezónu zo trikrát bol a boli úplne super...)

lenkove
25. aug 2009

Jani
ahoj 🙂 pripravena do prace 😎 ?

magimary
25. aug 2009
najjulinka
autor
25. aug 2009

mary ale pri Zajkovi je matka známa??? lebo ak ona dakoho označí ako rodinu, tak je to iné.. aj strýkovia a babky a pod. maju narok.... či ako to u vas je?

magimary
25. aug 2009

matka je známa, ale nikoho neoznačila... 😕
a tento "otec" raz takto prišiel za zajkom aj do nemocky a teraz do dd (ale nikedy nie s ňou)...

lenuska74
25. aug 2009

Ahojte baby 🙂 megi mne sa ten malý z Bernolákova táááá ák strašne páči zlatušik je, normálne by som zmenila aj to že chcem dievča a ani neviem prečo a už by som mala aj meno pre neho 😉 😢 😢 len keby som mohla na matersku 😢 🙄

magimary
25. aug 2009

leni, kvôli robote nemôžeš? 😕

lenuska74
25. aug 2009

tak tak lebo keby som o nu prišla tak skoro niečo normálne nezoženiem a mm tiež nič moc raz má raz nie 🙄 tak jeden plat musíme mať istý ☹ segra teraz zhána prácu po materskej a ovláda ekonomiku aj anglinu prekladateľstvo a bieda nič je to blbá doba 😢

magimary
25. aug 2009

babky, pred absolvovaním prípravy na pestu musím mať kompletne vyplnený a odovzdaný dotazník na úpsvar-e?
musím si ho vypísať priamo tam, alebo si to môžem vziať aj domov? ak chceme byť žiadatelia obaja manželia, tak to vypisujeme každý zvlášť? alebo spolu?

magimary
25. aug 2009

ale veď Ťa nemôžu jednoducho vyhodiť po MD... 😕

lenuska74
25. aug 2009

mäžeš si vziať domov alebo musíš lebo je dosť dlhý 😀 a kazdy zvlásť vypisuje za seba 😉
a hej robí sa to ešte pred prípravou

magimary
25. aug 2009

teda počas MD

lenuska74
25. aug 2009

môžu lebo som len na zastupovanie počas MD /ale super že už ťahá kolegoška druhú 😉 /

magimary
25. aug 2009

aha... a máš šancu, že Ti prácu predĺžia aj keďkolegyňa nastúpi späť? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre