• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
a ty vravis magimary ze v navrate maju aj polrocne? a preco ich nema urad? celkom nechapem ako to funguje...
ale to pojdeme asi do toho navratu. i ked moj muz caka na ten telefonat ako na nieco osudove - tak dufam ze ho presvedcim i na navstevu subjektu bez toho osudoveho telefonatu.
25. aug 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja v ruzinove.... a predstav si... ja som rodila 9.3 v nedelu v pondelok kamoska od nas z mesta.. a v utorok moja sestra.. my sme obsadili porodnicu normalne.. :grinning:

brulka jasne ze sa dockate.. deti je dost len ich treba niekedy hladat.. :wink:
25. aug 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi to mas bobky z potvrdenia o prijme? :grinning:
ved oni vobec nemusia vediet,na co ti to je...aj ked sa bere uver je treba potvrdenie o prijme,takze im to nebude podozrive...a keby aj bolo,tak ti predsa do toho nemozu kecat... :slight_smile:
25. aug 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majú tam i polročné, ale ako vravím snedšie..sú aj na úradoch, ale už zasunuté v pirečinku:neumiestiteľné...(a teda neponúkané)...a v návrate stále ponúkané... viem, že tam boli aj "moje profideti" cca ako 9 mesačné
25. aug 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to tak ako pise mary.. my sme toho prikladom..
25. aug 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne aj na úrade ukázali viac kofoliek, prvé 4 hned ked som sa bola vzdať odvolania a potom asi o 4 týždne veve :sunglasses:
25. aug 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, z potvrdenia o prijme nemám bobky... :sweat_smile: , predtým som si myslela, že to je nejaké iné potvrdko... :sweat_smile: , ale ja tak im môžem dať potvrdenie len za posledné 4 mesiace (lebo som tiež menila zamestnanie)...

vážne, tiež v ružinove? a prišla si tam len porodiť, či si aj ležala na (tuším) 9.poschodí?lebpo ja som tam bola mesiac pred pôrodom a potom som rodila v stredu...sranda, možno sme boli blízko a ani sme to nevedeli!!! :sweat_smile: :dizzy_face: :wink:
25. aug 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lebo nam snedsie vobec nevadia :slight_smile:
takze to je super uz len presvedcit mojho muza, lebo ako ho poznam - on uz raz povedal ze si dieta vyberat nebude to sa mu prieci - vraj dieta nie je tovar. on caka na zasah osudu :unamused: ale dufam ze ho predsa len presvedcim - drzte palce!
25. aug 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka a kolko mala babika ked ste si ju vzali? tiez tak okolo rocika?
25. aug 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a leni, v ten deň, ako som rodila ja, sa narodilo ešte 7 chlapcov (všetko v jeden deň a všetko chlapci) a ešte do dnes po nich pátram...boli sme tam také "baby-jagy" dobrá partia :sweat_smile: (jáj, nostalgia... :slight_smile: :pensive: :sweat_smile: a teraz mi ten chlapčisko tu škrabká pätu... :sunglasses: )
25. aug 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
brulka to sa vyberať nedá :wink: mne dali prve na ruky a už som len vravela, nech nič nenosia... fakt sa to vyberať nedá... a to bol bábo dosť pozadu... 2 mesiace čo sme ju mali domka aj my povedali že z toho bába nič nebude...
neviem ako by sm vyberala, keby mi doniesli druhé... podla sportreby??? :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brulka, pousmievam sa nad tým osudovým zásahom, ktorý očakáva Tvoj manželík...je to milé :dizzy_face: , pozdravujem ho! :sweat_smile:
25. aug 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež neviem vyberať... :grinning:
ja beriem-celá happy, čo mi dajú...
teda teraz by som si vybrala babulky dvojičky, ale keby mi dali iné, tak by opäť boli iné... :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
25. aug 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mary len som prisla porodit.. ja som prenasala a povedal doktor.. ze ak do pondelka neporodim musim nastupit do nemocky.. tak som sa zlakla a v nedelu porodila.. v noci.. rodili sme dve.. takze pohoda... ta druha pani prisla zhora.. teda ona tam lezala.. porodila chlapceka.. doma mala dcerku.. a o jedno dietatko predtym prisla.. uz v dost vysokom tt /ze bolo velmi tazko chore/ ...
no treba popatrat... ja mam na porod dobre spomienky.. celkom fajn..

no mary a hodilo by sa vam dievca / dievcata... do rodiny..
25. aug 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brulka, 8 mesiacov :wink: a bola na úrovni piatich, takže asi mesiac som mala bábätko :grinning: :grinning: potom začla doháňať a v roku už bola na úrovni rovesníkov :sunglasses: tiež som nevyberala, ja som chňapla aj po jednom chlapčekovi z tej prvej skupiny, čo mi ukázali hned pri vzdaní sa odvolania, len som si vzala víkend na rozmyslenie a malý bol už v medzikrajovej ponuke a ked v pondelok tam socka volala, tak že už sa ozval niekto z iného kraja... a čakám kedy sa tu na koňovi objaví maminka s filipkom a furt nič :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznačik a kedy si išla domov? ja som tiež napokon prenášala... :sweat_smile: , tobi sa mal narodiť 03.03.03 (to by bolo prenádherné rodné číslo, aj za lomítkom má samé trojky :grinning: ), ale napokon som začala rodiť tiež v noci (pred plánovanou vyvolávačkou v stredu ráno :sweat_smile: ), ale narodil sa až v stredu navečer (po 16 hodinách :stuck_out_tongue_closed_eyes: )...

ale, cairka, nepoznáš maminku filipka, však? :sweat_smile:
25. aug 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, nie, netuším o nich nič :grinning: :sweat_smile:
25. aug 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale možno sa raz predsa len nájdete... ja tiež spomínam najmä na Macu z TT, ktroá so mnou rodila, bola taká...
excentrická, ľahko zapamätateľná a humorná...sadli sme si (aj ona tam ležala tak dlho ako ja-pred pôrodom) a odvtedy nemám na ňu žiaden kontakt...
25. aug 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mary asi neuveris ale mala som termin 3.3.2003

nakoniec sa narodila 9*.3.2003 o 6:00 miery 3300 a 51 vsetko cisla delitelne 3 kou..

domov som sla v stvrtok doobeda.. :wink: mala mala silnu zltacku.. cca dva dni bola pod lampou.. ale pustili nas na 4 ty den
25. aug 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som bola s bubom v porodnici,boli sme 3 na izbe,prvorodicka s baby anabell,ja a este prvorodicka s baby born / to su babiky,vtedy na ne bezala bombasticka reklama pred kadou rozpravkou v tv/.
pamätam jak sme s kamennymi tvarami naklusali k sestricke,ze chceme tie baby borny reklamovat,lebo sme nenasli kde sa im vyberaju baterky :grinning: .sestricke chvilu trvalo,kym pochopila ze si srandu robime....le ten zdeseny ksicht,pokym to pochopila....... :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
le´= ale
25. aug 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukate na markize to najdene babo??,ake zlatunke... :dizzy_face:
25. aug 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bábätká sú teraz na Markíze!!!
25. aug 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a babule už prídu zajtra pozrieť náhr.rodičia!!! :frowning2: :dizzy_face:
určite si ich aj vyberú!!!
25. aug 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dvojcatka?nie len to dievcatko?
25. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v správach hovorili aj dvojčatá, že majú zajtra IA
25. aug 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, áno aj dvojčatká... katka už má istý odchod domova dvojičky si ešte prídu len zajtra okuknúť :fearful: :sweat_smile:
a ja som si robila taký zálusk... :sweat_smile:
25. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No mary celá debata o trojkočíkubola na nič... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už by som aj kočík kupovala...som ja ale šiši!!! :grinning:
25. aug 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mary ja som kupila a ešte ani deti sme nemali a aešte ani svoji sme neboli... ešte u našich sme bývali... ale ja dvojkočík v izbe zložený :zipper_mouth: :pensive: :sweat_smile: :zipper_mouth:
25. aug 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok