Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
27. aug 2009

podla mna ona už nerodí.. z nej to vypadne už len.... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

najjulinka
autor
27. aug 2009

ale 16x odila.. .vsak 18 deti maju....

magimary
27. aug 2009

ako, som myslela, že 17... je tam písané, že 10 chlapcov a 7 dievčat...ale možno akurát vtedy ešte jedno čakala... 🙂 a nie je to 18-te náhodom dieťaťom najstaršej dcéry?
no, vypadne, ako vypadne... 😅 prvé určite nevypadli...(aj keď teraz si už celkovo neviem predstaviť, ako dokáže jej lono udržať aj malinký plod 😕 😉 )..., prvé porodila v klasic.bolestiach atak...ako každá iná... 🙂

najjulinka
autor
27. aug 2009

a mau rozostupy vždy viac ako jeden rok medzi detmi.. žiadne sa im nezadarilo tesnejšie... asi najtesnejsie budu tí čo su bez jedneho dna od seba 13mesiacov

najjulinka
autor
27. aug 2009

nejaké mali v januári 2009.. .dočitala som sa tam, že akože 18te bude v januari 2009

najjulinka
autor
27. aug 2009

z prvých 15 porodov bolo 13 prirodzených a 2 cisarske...

magimary
27. aug 2009

wow... fakt sila... aj cisárske?!? 😨 , takže teraz by mali mať ešte jedno "čerstvé"?
idem už dream-ať...to ucho ma bolí,dúfam, že zaspím v poho... 😒

dioliana1
27. aug 2009

Kukam že prvé sa im narodilo v tom roku čo som sa vydávala 😀

magimary
27. aug 2009

no, nemôžem nechať také nedojedené číselko... 😅
ale nejdem ešte spať, kuknem si na jojke "kosti"... som sa rozhodla... 😀 (trochu "bdejem"-chodím kontrolovať Tobka, tak vydržím aspoň do polnoci...)
dio, a aký to bolrok? nechce sa mi to zase otvárať... 🙂
ale potom už asi necvhám svietiť pekné 😎 číselko... 😀

najjulinka
autor
27. aug 2009

no po svadbe nemali hned, ale potom to nabralo obratky... 😀 😀 😀

dioliana1
27. aug 2009

vtedy ich mali "len" 16 a tá spotreba dole 😨

mixka
28. aug 2009

bre ranko 🙂 ja som prva 😀 😀 😀

najjulinka
autor
28. aug 2009

bre ranko.. .hej mixka, lebo mne Lucka vypla pocitac... a medzičasom som už aj decák telefonicky vybavila...

magimary
28. aug 2009

sekcia: "Našli matku":
http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/dnes/...

ja som to včera nevidela, tak som si to dnes mrkla z netu a hodila sem, keby niekto tiež nepozeral... 😉

cairka
28. aug 2009

dobre ranko.
veve si asi prečítala o chorúšikoch a nechce byť pozadu 🙄 teplotu má síce len takú akože, ale rozprávať nemôže, hrdlo že ju bolí....bohvie, či nechytila niečo včera u mudry 😒

magimary
28. aug 2009

alebo to chytila od nášho Tobika... 😉
takto na diaľku...

cairka
28. aug 2009

žeby na ňu kašľal? 😠 😀 😉

yukki
28. aug 2009

To hádam ani nie je pravda, Cairka....

cairka
28. aug 2009

yukki, no to bude asi ten bacil, čo jej našli, lebo mudra sa aj divila, že je zdravá, že ten bacil sa jej nemal ako dostať do brucha jedine z hrdla...problém je, že výsledky výteru budú až o týždeň, tak dúfam vydrží aspoň takto, nech jej neplesnú ATB naslepo, hádam to zvládneme po domácky, zatiaľ to nie je nič strašné, "len" ju škrabe v hrdle a kýcha jak keby jej za to platili 😅

magimary
28. aug 2009

mrkenzi:

http://nataliablahova.blog.sme.sk/c/203273/Soci...
cairka, skoré uzdravenie a nie horší priebeh ako teraz...
ja tiež kýcham, ako zadarmo, ale ja ám teraz sezónu, kvitne Palina Pravá a to je moja úhlavná nepriateľka (keď som s tým prvýkrát prišla k alergologičke, že najviac kýcham v auguste, tak len skoštatovala: to bude Palina P. a urobili testy na byliny a Palina pravá mi "znásobila" ruku opuchom ako besná, a tiež Ambrozia (ale menej))...
ale to ucho ma štve viac...

cairka
28. aug 2009

tak ten článok je sila 🤐 strašné..

vaneske zatiaľ nerobili testy také konkrétne, vyšlo jej na peľ alergia, ale nezisťovali presne na čo...

yukki
28. aug 2009

oh....
ten článok.... ☹ ☹ ☹
To je...strašné.

najjulinka
autor
28. aug 2009

Tak ja zas obzerám autosedačky... Asi kupim rovnake ako dvojičkam aj novému dieťatku aj Domči rovno, nech neplatim 2x poštovné... Domča čochvila vajičko tiež prerastie... Dumam či radšej nekupiť nejakú od 9kg alebo až do 25kg... Ale cenovo taká od 0 do 18 je asi naj...

najjulinka
autor
28. aug 2009

Dvojičky asi pochopili načo su cestovné postielky... Už mi v nich statočne obaja cestuju... 😖 Doteraz len Marek,a le už obaja... a davaju dole aj plachtu - kupial som koli tomu takú tu s gumou, lebo obyčajné boli hned dole, ale moc to nepomože.. .už je Marketkina plachta v Marekovej posteli... 😒

yukki
28. aug 2009

Konečne obžívajú, nie? 😉 bude Ti treba v jednej izbe steny očalúniť...na zem pružinové madrace...a tam na hodinku denne celú svorku zatvárať, nech sa vyglupejú....

najjulinka
autor
28. aug 2009

jaj nestraš... a ešte ked ideme svorku rozšíriť.. a aj Domča dorastie.... fuuuu....

yukki
28. aug 2009

No tak, jednu izbu a staré matrace kôli hodinke kľudu obetuješ, nie 😝

magimary
28. aug 2009

cairka, ip 😉

mixka
28. aug 2009

ahojte 🙂 teda, co je tu tak ticho 😕 ???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre