• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
autor
Tak manžel trenuje krmenie Domči.. Krmi ju bananom... Akože flašu a odgrgnuť dať tovie dávno. Lucinku nakrmi... A tak prišla na rad aj Domča dnes :grinning: Ale banán lubi, tak to je v pohode krmenie :wink: :slight_smile:
23. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yukki a ty ako pokracujes ohladne surodenca?Kolko hodin ti bolo treba na aktualizaciu?
23. máj 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, ta tuším nejaké tri stretnutia. Ale jedno z toho štvorhodinové, u mňa doma. No, zatiaľ stagnujeme. ponúkli mi dve relatívne zdravé detičky ale po postihnutých rodičoch, a čo mi našli v Návrate a som sa aj chcela kontaktovať, tak sa zistilo, že už boli neaktuálne - zadané!
23. máj 2009 o 18:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si mala super ked u Teba doma.Joj tolko deti a ked clovek chce odrazu ziadne nie su :cry:
23. máj 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cawte. :slight_smile: Je tu niekto?
23. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano je :grinning:
23. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc to tu dnes nezije :grinning:
23. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no zjavne
co by som zbodla? dalis me si jahody večer.. .ale pol kila jahod pre troch to je nič.......
23. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zbodla jahodový jogurt s musli :grinning:
23. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to nie je bohviečo.......
23. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dio, no čo nové s detičkami? Dačo napíš...o krpcoch...
23. máj 2009 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja už do seba pcham chleba... :sweat_smile:
23. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem ja spať. dobru noc vam želam....
23. máj 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No už fakt dobrú noc. Som sa ešte pohrala s tickerikmi, ale už idem do hajan... pá
23. máj 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Este spite? Mne sa tak nič nekce... Nič...
24. máj 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne... :slight_smile:
24. máj 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A Lucka dnes vystrája ako už dávno nie :angry: :angry: :angry:
24. máj 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji už od pondelka sa nevedia zmestiť do kože, ako na začiatku, ta prerabka je na psychiatriu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dačo mi hovorte. Ja som sa dnes z polky prechádzky musela vrátiť, lebo s Kikou sa absolútne nedalo. Doma ešte roztrhala jedno leporelo, do jedla si vyliala sladkú vodu čo mala k obedu...a že Nechcé mamú to som počula dnes asi 30x a nielen ja ale celá osada včetne chatárov.
24. máj 2009 o 12:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: aj u Nas je dnes veselo od rana.Rano plac,lebo ona nechce teplaky ona chce gate/rifle potom rev ona chce tapu ne capuce a toto je stale...Place pre kazdu hlupost dnes ...ideme sa trochu vyvencit von mozno ju to prejde :unamused:
24. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidím, že je čosi vo vzduchu, nejaký vírus detskej zlobivky... aj ja som mala čo robiť, ani na chvíľu nepostála, pri každom obliekaní behám za ňou po celom byte vrátane balkóna. A vyberala si nielen oblečenie, ale aj plienky asi tri zamietla, než sa dala pred spaním zabaliť :confused: :grinning:
24. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mi napadlo Yukki, nemám Ti poslať staré katalógy laboratórnych pomôcok? Veľa strán, väčšinou s obrázkami... :sunglasses:
24. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
ešteže veve nevládze behať a vymýšľať :sweat_smile: dnes doobedu najprv pozerala rozprávky, potom si kreslila a potom do obeda maľovala (ešte aj päty mala pomaľované :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ale zas sa mi ju nepodarilo uspať, ked už-už zaspávala, už sa jej oči zatvárali, tak mi zavolala segra a sa tak prebrala veve, že už spanie neprichádza do úvahy. a to máme ísť poobede na oslavu, to bude cirkus :sweat_smile: tak zase kuká prezmenu DVD, nech si oddýchne aspoň trocha
24. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimina my máme kopu všeličoho, čo môže trhať! Ale knihy nesmie, a asi preto to robí. :frowning2:
Cairka, tak s Kikou by som oslavu v taký deň keď nespí, neprežila-držím Vám palce!!!
Ale čo je zaujímavé, Kike je jedno, čo jej obliekam-teda-ona nechce vo všeobecnosti nič, nechce sa obliekať, ale že by vyberala to zatiaľ nie.
Mimochodom sa práve zobudila a prvé čo mi oznámila z postele, že Nechce mamu.
24. máj 2009 o 15:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak sme dnes oslavu v pohode zvládli... Nejak pomenej nás bolo a jedni skor odišlia druhí zas neskor prišli, tak naraz spolu bolu len chvílu... Prišla aj moja babička - 1.krát boal v našom byte odkedy je náš, tak som rada, že ju vytiahli trošku "do sveta"...
24. máj 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pozerám albumy tu a vidím, že Adriana už ma šikovnú malú maminu... s krásnym RUŽOVÝM kočiarikom... :grinning: :dizzy_face:

Okrem ineho dnes Lucinka dostala Little Ponny - tak nejak sa to volá - také moderné čudesné koníky... A bolo tam k tomu konikovi akože zrkadlo, tak to hned schmatla a vybozkávala sa v nom... :grinning: Taká moja mala narcistka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. máj 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem....aj zrýpany nos,to včerajší úraz....
yukki...aj vám to ide s pílou, :slight_smile: pozdravujeme KIKU :slight_smile:
24. máj 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli aj tvoje su kočky zlaté...
malu by sme brali do partie :slight_smile:
24. máj 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. máj 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
baby, to čo je dnes za deň...som myslela, že len u nás také "nervičky´"...poobede sme boli na návšteve a čo tam malý zvádzal, no hrôza, veru aj po zadku dostal a za trest musel sedieť pri mne v kľude, ale čo keď po chvíli zasiahla babka a malého poľutovala a bolo po treste :angry: , takže moje nervičky sa ešte zdupľovali :slight_smile:
...snáď zajtra bude lepšie...
24. máj 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok